Skocz do zawartości

VW t4 i infinity kappa cs1


kurol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie tez jest "wsio ryba" i byc moze przeciag przyczynil sie do zgonu glosnika

Mnie tez jest "wsio ryba" i byc moze przeciag przyczynil sie do zgonu glosnika

Swiat sie z powodu tego na glowe mi nie zwalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez jest "wsio ryba" i byc moze przeciag przyczynil sie do zgonu glosnika

Swiat sie z powodu tego na glowe mi nie zwalil

 

Ale oczywiście , tylko musisz wszystko sprawdzić na spokojnie , aby kolejnego nie spotkał podobny los .

I uważaj na przeciągi :wink2:

 

 

Edit

Ten głośnik w zasadzie nie posiada bezwładności cieplnej ,  wystarczy jeden dobry impuls w mS i jest po ptokach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten jeden dobry impuls mogl wyniknac z nie do konca sprawnego wzmacniacza czy winy szukac raczej w zwrotnicy

Glosniki sa ze mna wlasciwie od "malego" i nigdy bez zwrotki ich nie podpinalem

Mialem od jakiegos czasu problem z jednym przelacznikow w wzmacniaczu odpowiedzialnego za wybor z ktorego rca kanal 3 i 4 maja sobie brac sygnal

Czasami nie zawsze kontaktowal (pewnie z racji wieku) i wylaczala mi sie lewa strona (nie ta ktora wczoraj czesciowo polegla)

Dzieki Maxamowi mam linka do zestawu naprawczego ale jesli nie znajde wspolnika na przynajmniej polowe gratow z niego,finansowo raczej sam tego nie udzwigne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ten głośnik w zasadzie nie posiada bezwładności cieplnej , wystarczy jeden dobry impuls w mS i jest po ptokach .

Zapytam jak zabezpieczyć ten głośnik przed taką sytuacją może Pan podpowiedzieć ? Wstęgi xes-a mają na kabelku oryginalnie coś co je chroni właśnie przed "przeciągiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wymienilem tydzien temu wzmacniacz ktory na 99.9 % przyczynil sie do zgonu wstegi

Teraz przod napedza audison vr 209

Piecyk z zewnatrz umeczony znacznie i brak mu przyciskow pod listwa (chyba przewinal sie na forum)

Co prawda lubi sobie puknac w glosniki podczas krecenia rozrusznikiem ale do czasu az ustale przyczyne owych pukniec zmienilem technike odpalania samochodu

Zaraz po montazu wzmacniacza jakis spektakularnych zmian nie zauwazylem chodz napewno bylo lepiej

Po tygodniu jezdzenia z audisonem i przesluchaniu standardowej plytoteki piecyk coraz bardziej mi sie podoba

Dolu jest tylko minimalnie wiecej ale cala reszta to jednak przepasc w porownaniu z jbl

W czwartek udalo mi sie jeszcze zakupic infinity 120w b.r w skrzynce wiec jesli okaze sie lepszy od 120w i.b to sub tez bedzie wymieniony

Narazie tzw szybka wrzuta bo nie wiedzialem czy wogole sprawny,ale w wolnej chwili dorobie brakujace przyciski pod listwa i kable zarobie konektorkami

http://thumbnails107.imagebam.com/40561/d69868405609897.jpg http://thumbnails106.imagebam.com/40561/87b8fc405609924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...