Skocz do zawartości

Spalanie naszych pojazdów i vmax


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fiat uno 1.0 45KM 1992rok

 

spalanie w mieście około 6,5-7 litrów na 100

 

v-max w 5 osób 145km/h ( z tym że mam skrzynie 4 biegową bo poprzednią skrzynie "piątke" zakatowałem :P )

 

wcześniej była Mazda 323f 1.8GT 130KM 1990rok

 

spalanie przy mojej nodze było duże http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif międy 14-18 litrów

 

v-max jak jechałem sam to 230km/h :zdziwko:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
widze ze paru kolegow smiga 306;) tak ja tez mam 306 hdi xs w miescie pali ok 6-6-5 litra na trasie przy spokojnej jezdize(czyli tak do 130) to ok 5-5,5 a jak mu sie pocisnie czyli ok 180 to potrafi i 7 zjesc;) a v-max to jak narazie 190 bo lozysko huczy i sie boje, ze sie robpadnie, wiec nie cisne;) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie małe uaktualnienie, BMW 318 LPG sekwencja m40 115KM

 

wyniki LPG:

 

jazda do roboty - 9,5-10litrow/100km

 

jazda z roboty - 13-14litrow/100km

 

a tak serio: spokojna jazda 9,5-10 ; normalna jazda, trasa 12-13 ; autostrada przy vmaxie 17-18 :P

 

tak, więc ostatnio jechałem do Piotrkowa i jak wjechałem na autobahna, to wskaz nie schodzil ponizej 180 az do końca, przeważnie 192-193, i wiecej juz nie chcial, no ale byl na LPG, na benz nie sprawdzalem bo nie mialem za duzo :P

 

a na benz, to tak srednio 1,5-2 litra mniej

 

[ Dodano: 2008-08-12, 00:53 ]

Hhaha bym zapomniał IVECO typu "lodziara" :P 2800ccm3 spalanie - 15 ON /100km :P nie ma przebacz, na swiatłach nikt nie ma szans :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 C5 Avant 1.9 TDI 110 koni

 

trasa czy miasto 7 litrow

 

vmax na oponach 195 215km/h powyzej 4400 obr/min na chce ciagnac na 5 biegu :kwasny:

vmax na oponach 225 195km/h dane producenta wiecej niby nie jedzie :)

 

od 0 do 100 teraz jakies miedzy 11 a 12 s

 

plany zaczipowanie na 140Ps i 330Nm kiedys moze wieksze wtryski wieksze turbo moze wyciagne 160 koni i 390Nm :)

 

ale vmax sie nei liczy

nieraz scigalem sie z qmplem bmw 2 litry motor 196 koni w gazie bo w gazie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

na prostej wiadomo ale na zakretach z wielowachaczem nie ma najmniejszej szansy :)

wiec po normalnej drodze w nocy na odcinku 20km czekalem na niego jakies 30sekund :)

nie sztuka byc szybkim na prostej :)

 

co do slow arczifo :)

po polskich drogach jechalem 260km/h pokazywanych przez GPS a nie przez licznik :)

tyle ze bylo to COOO S8 chyba 360 PS :)

ile do setki hmm nie wiem ale do 200 chyba podobnie jak u mnie do 100 :)

wiec ze twoim autem sie nie da wiecej to nie znaczy ze sie nie da innym :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
bmw 2 litry motor 196 koni

Niema takiego silnika jesli to seria jest 2.0 - 150km 2.5 - 192km jesli mowimy o e36 i silnikach z zeliwnym blokiem

 

na prostej wiadomo ale na zakretach z wielowachaczem nie ma najmniejszej szansy

z tym to sie niestety nie zgodze bo to zalezy glownie od kierowcy,rownie dobrze mogl by cie objechac zawodowy kierowca 2 krotnie slabszym autem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 5 e39 nie jest taka ciężka. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że to za sprawą chyba aluminiowej ramy ale pewny nie jestem. Porównując e46 sedan 2,0i 150KM 9,9s do 100km/h, a e39 sedan 2,0i 150KM 10,2s do 100km/h tak więc 0,3s to chyba nie jest jakaś przepaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige

 

to bedzie kiedys trzeba wyprubowac zakrety moja kontra twoj :P

 

jak masz mozliwosc posmigaj sobie a6 c5 po zakretach :P

to wszystko przeczy prawom grawitacji :P

nie wyobrazam miec sobie jeszcze Q + ESP :] ale niestety w 1,9 nie bylo ;/

wszyscy ktorych przewioze i sa tez w nich konkretne swiry co do jazdy nie moga uwierzyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alukard- w tą sobotę z kumplem mieliśmy okazje pojeździć audi a6 C5 2.5TDI. Na pewnej trasie gość przeczepił się civic-kiem i coś świrował przy 185km/h wysiadł a my weszliśmy w zakręt około 150km/h i przyznam że trzyma się drogi jak przyklejona ( zakręt dość ciasny). Chociaż lepsze wrażenie zrobiło na mnie jak mnie kumpel przewiózł Audi A4 04r 1.9TDI (bardzo bogato wyposażona) i szczerze powie powiem że mogę śmiało powiedzieć że to auto podczas tej przejażdżki złamało wiele praw fizyki. :P

 

Ogólnie wszystkie Audi trzymają się dobrze drogi i są pewne w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.0 16v, ta locha zre 13l lekko w cyklu mieszanym, w trasie miesci sie w 9-10, zalezy jak sie jezdzi. Kiedy szukalem omy kazdy powtarzal ze nie warto 2.0 bo pali litr dwa mniej niz 2.5v6 ale nie słucvhalem teraz załuje. Tyle ze komfort jazdy ta krowa rekompensuje wszystkie niedogodnosci, nawet te przy dystrybutorze :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...