Skocz do zawartości

Spalanie naszych pojazdów i vmax


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędkość max jako dotąd jechałem to 185km/h na gazie w 3 osoby+bagaż.

 

Podziwiam , szczegolnie to ze tylu letnie auto jechalo szybciej niz wynosi fabryczny V-max

 

Opel Vectra B 1,6 16V

Miasto - 8 Pb , 10 LPG

Autostrada - ? Pb , 8 LPG

Mieszany - łatwo policzyc :zdziwko:

V-max - 168 Km/h wedlug nawigacji , wedlug licznika 160

Dalej nie dusilem bo skrzywiona felga zaczela dawac o sobie znacz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podziwiam , szczegolnie to ze tylu letnie auto jechalo szybciej niz wynosi fabryczny V-max :kwasny:
Możesz nie wierzyć, ale ten silnik co masz to w budzie astry robi 210 (licznikowe) :/http://img21.imageshack.us/img21/5164/dsc00100m.th.jpg Tu jest więcej trochę jak 190 ale obrotomierz się nie skończył :|
Tak jak to jest w Astrach przekłamanie licznika robi swoje :kwasny:

wiem bo miałem, wedle nwigacji jechał bym jakies 163 km/h :zdziwko:

Co miałeś 1.4 8v czy 1.6 8v :?: Bo jak tak to te typy tak mają :]

U mnie przekłamuje o 5km, duże znaczenie mają koła :hyhy: Jak się ma rozmiar nie fabryczny to takie cuda wychodzą. Ja mam 175/65/14. (rozmiar fabryczny)

Tyle jechałem wg prędkościomierza i górki nie było ani wiatru :oczami: Często łapie się z kumplem w audi b4

i prędkości nam się zgadzają.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a893df001732a7a2 To fotka z astry x14xe w kombi fakt że tarczę zmienione ale pewnie z głową. W tigrze z tym motorem 195 idzie na luzie osiągnąć.

 

x14xe ma 90km i nie jest to 8v na mono wtrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko skoro tak uwazasz to ok dla mnie to bez znaczenia poprostu dziwi mnie fakt ze silnik eco tak jak moj tylko ze slabszy jest w stanie rozpedzic to autko do takich predkosci :przestraszony:

 

To zxe ktos tam zamyka licznik tez jest bez znaczenia bo wedlug licznika to moja 60 konna fiesta sunela nawet 230 :niepewny: A tak naprawde przy 120km/h juz sie trzesla

 

Producent tez podajre inna predkosc ale skoro tyle jechales to gratuluje samochodu i odwagi w takim autku

 

[ Dodano: 2009-09-09, 00:50 ]

A jeszcze co do zdjecia to gratuluje kierowcy ( nie wiem czy to ty czy nie ty ) glupoty zeby przy 190 puszczac kierownice i robic zdjecie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kłucąć się już o tym wiecie, że analogowe liczniki "na linkę" już wyjeżdżając z fabryki osiągając prędkości zblizone do maksymalnych przekłamuję o +/- 10%? Najlepsze wskazanie jest dla prędkości 30-120km/h. Ja bym bardziej za wiarygodne brał pomiary nawigacją. Duże znaczenie według mnie ma rozprężalność metalowej linki latem, to też raczej ma jakiś wpływ na błędny wynik pomiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...