Skocz do zawartości

Auto Moto Show - Orlen Arena


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będziemy na miejscu gdzieś na 18:00-19:00 więc pewnie będzie jeszcze chwila na jakąś integracje :zdrowko: na początek nowego sezonu. Może ktoś zna jakiś dobry punkt w Płocku, gdzie można się pobawić w dobrym towarzystkwie??

 

 

Ja niestety ostatnio wypadłem z obiegu jeżeli chodzi o życie nocne u nas w mieście więc nie pomogę sad.gif

po za tym to jutro mam zaplanowaną małą domówkę u znajomych splash.gif

Ale chyba będziemy się mogli zintegrować w niedzielę po 21.00 naughty.gif

Edytowane przez maxtz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jeszcze jakieś wolne bilety? proszę o szybką odpowiedź , gdyby ktoś miał na terenie płocka, w każdej chwili byłbym gotów po nie przyjechać.

Bilety są wydrukowane (do wycięcia) w gazecie Extra Wiadomości Plocek.pl dostępna na terenie Płocka w sklepach PSS Zgoda msn-wink.gif

 

Niestet jednak ja i Maciaty nie dotrzemy :( miałem z nim jechać ale chłopak chory a ja sam nie pojadę bo o 5 nad ranem z roboty wracam więc średnio mi się widzi wybrać w trasę o 9 rano :(

Szkoda confused.gif

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekci1985 nic by Ci nie pomógł taka organizacja. W hali brak zasięgu. My też mieliśmy sporo kłopotów i stania przed wejściem. W dodatku impreza niby za darmo tylko szatnia obowiązkowa - płatna 5 PLN :D Pracuję nad fotkami muszę coś wybrać sensownego z 300 które zrobiłem, zrobić jakiś webalbum i wrzucić na serwer. Zaraz się zabieram na ostro za to. Cierpliwości troszkę.

Z samochodów 'najlepsze' były 2 Peying-i. Nawet Ci co się zajmowali nimi sprawiali wrażenie bardzo niezadowolonych z ich brzmień :D

 

EDIT:

Miłego oglądania http://delphi-archiwum.pl/wachcio/galeria/OrlenMotorShow2011/

Edytowane przez wachcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa jutro. No chyba, że wystawcy się zmienią. Dla zawiedzionych brakiem hostess. Nie robiłem takich zdjęć bo najwyczajniej w świecie nie kręcą mnie zdjęcia ludzi których nie znam tym bardziej tak pięknych istot gdzie człowiek tylko się wkurza, że nie może z nimi 'obcować' :D Na którymś jedna z 'czerwonych diablic' załapała się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze bylo ciekawie :P Moze nastepnym razem sie dokopie do srodka :D

Naprawdę Cię przepraszam ale niestety w środku brak zasięgu a sms-a odczytałem od Ciebie dopiero około 18-tej blush.gif

generalnie od 10.00 do około 17.00 był niezły sajgon i przewinęło się masa ludu .

szkoda że znudziłeś się w kolejce bo wszedł byś bez biletu bo okazały się nie wymagane bo warunkiem wejścia dalej było posiadanie numerka z szatni biggrin.gif

Ja jakieś fotki wrzucę jutro bo zostawiłem przewód do aparatu w Corsie splash.gif

Pozdrowienia dla kolegów którzy mi dzielnie towarzyszyli prawie do końca notworthy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizacja na prawdę pozostawiała wiele do życzenia, auta troche za blisko siebie bo się zagłuszały. A w zasadzie to panowie z audiomanii zagłuszali swoim halasem bo muzyka to to nie była. Btw mogliby mieć trochę szerszy repertuar ze sobą bo męczyli pare tych samych piosenek przez 10h:) Dobrze że towarzystwo strefowe dopisało i było spoko loko:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze bylo ciekawie :P Moze nastepnym razem sie dokopie do srodka :D

 

Naprawdę Cię przepraszam ale niestety w środku brak zasięgu a sms-a odczytałem od Ciebie dopiero około 18-tej ../../public/style_emoticons/default/blush.gif

generalnie od 10.00 do około 17.00 był niezły sajgon i przewinęło się masa ludu .

 

 

szkoda że znudziłeś się w kolejce bo wszedł byś bez biletu bo okazały się nie wymagane bo warunkiem wejścia dalej było posiadanie numerka z szatni ../../public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Nic sie nie stalo ;P No znudzilem sie po tym jak 40 min stalem a tam sie nic nie ruszalo, wpuszczali po 2 osoby, ale dopiero jak dwie wyszly :D Masakra sie dziala :szok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...