Skocz do zawartości

Auto Moto Show - Orlen Arena


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na pierwszą tego typu imprezę w Płocku

blush.gif

 

http://img34.imageshack.us/img34/7528/motoshowl.jpg

W sumie to nie wiem ile można się spodziewać po tych targach ponieważ jak pisałem wyżej odbywać się one będą po raz pierwszy ale myślę że będzie to miły przerywnik w dla trwającej nadal zimy no i przy okazji można zorganizować jakiegoś spota biggrin.gif

Z tego co wiem to wejściówki będą darmowe z tym że po okazaniu biletu/zaproszenia, które najprawdopodobniej będą dostępne u mnie (na 100% będę to wiedział w poniedziałek) naughty.gif

Tyle wiem od organizatorów:



AutoMotor Show Płock Orlen Arena 30-31.01.2010 godz. 10.00-18.00



 

Imprezaorganizowana przez firmę PERFEKT-IT sp. z o.o. jest jednym znajwiększych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń motoryzacyjnychroku. Szeroka grupa wystawców prezentować będzie swoje produkty iusługi zwiazane z branżą motoryzacyjną. Auto Motor Show jestwydarzeniem w którym nie tylko dorośli znajdą coś dla siebie,zaplanowaliśmy masę atrakcji dla dzieci oraz młodzieży. Opróczpokazów motocyklowych i samochodowych, odbędą się konkursy zcennymi nagrodami dla odwiedzających jak i wyjątkowych aut, naukabezpiecznej jazdy oraz wiele innych.

 

Skrótatrakcji na terenie haliOrlen Arena:

 

· Wojna Północ - PołudnieWielkie show tuningowe! Na oczachwidzów dojdzie do rywalizacji samochodów tuningowych, którąrozstrzygną profesjonalni sędziowie.

 

· GPWGiełdaPojazdów Wyjątkowych – Strefa pojazdów, których nie spotyka sięna co dzień. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych,ciężarowych, motocykli i quadów wyjątkowej konstrukcji. Superauta luksusowe i sportowe, pojazdy po tuningu,

 

· Turbo Girlsprzez cały czas trwania Auto MotorShow Płock, piękne hostessy będą prezentowały profesjonalny bodypainting. Turbo Girls rozgrzeją każdego!

 

· Strefa Moto Klubprezentacja zrzeszonych miłośnikówmotoryzacji.

 

· Moto Kidsmiejsce gdzie dzieci będą mogłybezpiecznie i ciekawie spędzić czas na zabawie.

 

· Street Bass-pokazy i konkursy dla szerokiej publiczności z wykorzystaniemsamochodów demonstracyjnych.

 

· DB Girls Show, Car WashShow- zmysłowe występygrupy modelek dB Girls z wykorzystaniem aut promocyjnych.

 

· Konkursy z nagrodami dlapubliczności - nastawionena interakcję, konkursy autorskiego pomysłu służące wzmacnianiuwizerunku marki. Przykładowo: toczenie opon na czas, rzucaniefelgami itd.

 

· Low Rider Show-pokaz z udziałem tańczącego na hydraulicznym zawieszeniusamochodu. Jest to profesjonalnie przygotowane auto, które możeunosić się na wysokość nawet 1m.

 

Spośródwielu niespodzianek jakie zagoszczą w Orlen Arenie, chcemyprzedstawić jeszcze jedną- 2 godzinne show „Królowa wśródkrólestwa samochodów”, z udziałem najpiękniejszejPolki-Moniki Szewioły miss Polski 2010, towarzyszyć jej będzierównie piękna wicemiss Polski 2010. Występ obedzie się 31stycznia o godz. 16.00.

 

Atrakcjinie zabraknie, na targach odbędzie się również koncert zespołówmuzycznych, przy współpracy konferansjera.

 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A więc mam do rozdania około 100 biletów msn-wink.gif

http://img6.imageshack.us/img6/4049/biletyo.jpg

Chętnych z okolic Płocka zapraszam do odbioru osobistego u mnie w warsztacie natomiast osoby z poza Płocka proszę o wpisywanie się na listę (nick + ilość biletów) w celu rezerwacji biletu, które odbiorą w dniu targów przed wejściem smile.gif

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystkich po krótkiej przerwie. Zrobiłem sobie trochę przerwy bo zima mnie przygniotła :)

Trzeba się jednak budzić bo wygląda na to, że ten sezon będzie długi i ciekawy. Już teraz odezwały się do nas nowi organizatorzy targów świeżo postawionej hali Orlen Arena w Płocku. Jeszcze w styczniu będą organizowali tam tarmi motoryzacyjne, a my mamy dostarczyć trochę emocji. Jak wiadomo nie jest to pora na turnieje w PL, nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się trochę pobawić. Jedziemy więc do Płocka liczną ekipą na pierwsze spotkanie tegoroczne i zapraszam wszystkich, którym znudziło się siedzienie w domu na dobrą zabawę. Na naszej strefie tradycyjnie zrobimy sobie Street Bass na autach demo i będzie można wygrać jakieś nagrody, a jako taki egzotyk wymyśliłem ciekawy temat Tuning Show - zaprzyjaźniona ekipa z Mayday Audio Team dokona przemiany Fiacika 126p na oczak płockiej publiczności - myślę, że może być fajnie. Pozytywnych emocji dostarczy też Low Rider, który w jeszcze w tym roku z pewnością będzie się pojawiał częściej i zapadnie wam w pamięć - nie tylko ze względu na hydrauliczne zawieszenie :super: :super:

Do zobaczenia w Płocku, gdzie rozkręcamy nastroje na nowy sezon www.dbdrag.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz tak jak dziś rozmawialiśmy chętny jestem na imprezkę jak tylko będę jeszcze w PL.

4. Wachcio 3zt

 

Zapytam również Łukasza Będę jechał z arcziflo i Piotrem B.

 

PS

Gdzie to będzie? Na lotnisku?

Edytowane przez wachcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...