Skocz do zawartości

Auto Moto Show - Orlen Arena


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wyglądać bedzie przebieg tej imprezy? Tzn czy wejsciówka to jest tylko upoważnieniem do tego, żeby wejść na teren imprezy? Bo jeżeli tak to moglibyśmy sobie zrobić jakiś mały spocik przed imprezą i posłuchać jak grają autka osób, które wpisały się na liste :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakis adres dla "gosci" lub mapka jak dojechac :help:

 

W zasadzie to z Włocławka najprościej by było przez Dobrzyń nad Wisłą... latem owszem, ale nie wiem jak zimą z drogami.

 

Załóżmy że drogi będą ok. Wjeżdżasz do Płocka od strony Lipna, na pierwszym dużym rondzie dajesz w lewo, później cały czas prosto ulicą Gałczyńskiego, mijasz Kaufland, stację Orlenu i jesteś na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to z Włocławka najprościej by było przez Dobrzyń nad Wisłą... latem owszem, ale nie wiem jak zimą z drogami.

 

Załóżmy że drogi będą ok. Wjeżdżasz do Płocka od strony Lipna, na pierwszym dużym rondzie dajesz w lewo, później cały czas prosto ulicą Gałczyńskiego, mijasz Kaufland, stację Orlenu i jesteś na miejscu.

A jak będziesz jechać z drugiej strony (dotyczy również kolegów z Łodzi lub Warszawy) to kieruj się na Orlen uważnie się rozglądając a na pewno nie przegapisz biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam do rozdania około 100 biletów msn-wink.gif

http://img6.imageshack.us/img6/4049/biletyo.jpg

Chętnych z okolic Płocka zapraszam do odbioru osobistego u mnie w warsztacie natomiast osoby z poza Płocka proszę o wpisywanie się na listę (nick + ilość biletów) w celu rezerwacji biletu, które odbiorą w dniu targów przed wejściem smile.gif

witam gdzie można odebrac te wejściówki??????????pilne!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną bilety niestety się skończyły confused.gif (oczywiście bilety wcześniej zarezerwowane są odłożone i czekają na odbiór) dziś jadę do organizatora po odbiór identyfikatorów to się dowiem czy jeszcze są dostępne jakieś bilety - dam znać koło południa msn-wink.gif

 

 

 

Ok mam jeszcze około 20 ostatnich biletów tak więc zapraszam :wink:

 

Mój adres dostępny jest tu: http://muzykawtwoimsamochodzie.home.pl/index.php?id=kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...