Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ważne, że scena jest tam, gdzie trzeba :rotfl:

 

Taa, chyba w du... :P

 

Dzięki Panowie za psota, grill był, ale chyba tylko ja z Baltazarem się skusiliśmy. Frekwencja dopisała, może niedługo wreszcie pokaże się 10+ aut, wszystko jest na dobrej drodze!

 

Mam nadzieję, że za tydzień uda nam się zorganizować spota, co by ugościć forumowych przybyszów z całej Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie udało się dotrzeć. Dopiero po 20 byłem wolny (jakoś 20:20 wyjeżdzałem już z Wrocławia), stwierdziłem, że pewnie już was tam nie ma :P

 

Innym razem na pewno. ;)

Z resztą, nic nie wniosę, jedynie podbije frekwencje i posłuchać chętnie bym coś mógł.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co do sceny przy 18" to:

- dobre było stwierdzenie że "nie wsiadaj do auta, scena jest tutaj duża i szeroka"

- przy metalu + tym głośniku + pogłosie pod wiaduktem stopa perkusji wybrzmiewała jak na koncercie

 

Tak w ogóle to jak większość się zawinęła to zjawili się kolesie w Astrach na spota - jeden z nich miał "tubę". Zabrzmiał nieco, ale to nic przy tej 18"tce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


kolesie w Astrach na spota - jeden z nich miał "tubę"

 

Cholera, żebym nie musiał zgarniać kuzyna spod stadionu, to zostałbym dłużej i lekko zweryfikował im pojęcie tuby  :hyhy:

 

 

 


ale nie powiem, włosy można wysuszyć

 

Przy dwóch sztukach będzie wyrywać  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi wstępnymi ustaleniami podtrzymuję sobotni afterpiknik. Proponuję grilla, przyda się wygłodniałym przyjezdnym. Jeśli będzie pogoda proponuję zacząć w okolicach południa. Co do miejsca, jedna bardzo fajna, zaciszna mimo wszystko miejscówka, praktycznie w centrum miasta.

Miejsce: Ul. Na Grobli, w okolicach Instytutu Grotowskiego

Mapa: http://goo.gl/maps/dDI54

Niekoncertujących też zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś miałby problemy żeby trafić to zostawiam swoj nr. 72627060sześć


Jeśli chodzi o pogodę, to powinno być chłodno, pochmurno, ale bez deszczu. Jeżeli jednak takowy wystąpi jest alternatywa, która zakłada posiedzenie w miłym klimacie w cieplym pomieszczeniu.

Także nie ma co się zastanawiac nad przyjadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma któryś z Wrocławiaków jakiś wzmacniacz niedrogi, chodzi o coś już grającego, ale co jeszcze można kupić w ludzkich pieniądzach :)

Głównie interesuje mnie sprzęt, który dobrze ogarnia woofery.
W następnym tygodniu prawdopodobnie będę parę dni we Wrocławiu. Chciałbym chociażby na chwilę podmiankę zrobić, zobaczyć co się zmieni w graniu zestawu, żeby wiedzieć, w którą stronę iść.
Czy bardziej wzmacniacz, czy może radio. Fakt, czasówek brak, ale jeszcze można powiedzieć, że gra poprawnie. A jednak mój MacAudio może kaleczyć ten zestaw.

 

jeśli ktoś byłby skłonny na podmiankę jakaś i krótkie spotkanie, chętnie z odsłuchem to pisałbym się na to
Prawdopodobnie będę od poniedziałku do piątku we Wro. Nie wiem jak z Weekendem. W sobotę wieczorem muszę być w domu, bo w niedzielę kolejny wyjazd się szykuje.
Jakby co to jakaś PMka z info co za sprzęt.
Ja niestety niewiele mogę zaoferować. JL Audio 12w1v2-4 bez skrzynki (ale musiałbym wcześniej wiedzieć, że mam go zabrać)
Reszta to graty z podpisu, a te jeżdżą ze mną cały czas.
Ewentualnie zapasowy komplet bl160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staH mogę pożyczyć Ci na kilka dni prox 840 od u-dim bo i tak u mnie leży i chwilowo nie gra. Mam też kilka starych wzmaków typu sony czy alpine ale po te musiałbym się przejechać kawałek bo są u kumpla na serwisie. A prox`em służę po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...