Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żeby tak udało się w więcej osób. Bo jeden Kuba to mi nie wystarczy :P

Posłuchałbym czegoś jeszcze ;)

 

To może ustawimy się gdzieś na sobotę? Tylko nie zbyt późno, po jasnemu jeszcze ;)

Koło 14.30 było by chyba w miarę ok. Pasuje komuś?
Tylko wy musicie miejsce wybrać. Ja tu pojęcia nie mam gdzie można by jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na sobotę bym się pisał, tylko nie za późno

tak jak pisałem, dla mnie idealnie około 14.30

w tym czasie moja luba idzie (no... muszę ją zawieźć) na egzamin z języka i ja będę wolny
a później chciałbym jeszcze trochę czasu z nią spędzić i wybrać się do domu

 

nawet fajnie było by też posłuchać amy u kogoś innego, zobaczyłbym różnicę w dynamice i brzmieniu :)
A nawet jakby ktoś czasem miał za długie kable rca, to chętnie udostępnię swój bagażnik (oj tak, dla zobaczenia jaka różnica jest, kiedy zmieni się jednostkę)
Chyba, że wchodziłoby nawet podpięcie kabli od moich bl160 do innego wzmaka u kogoś w bagażniku. Kable zawsze przedłużyć lekko można :P

Ale to już na miejscu, ważne żeby mieć jakiś śrubokręt ze sobą :D

 

Balcera A3 słuchałem i było mi przyjemnie, jednak to nie do końca brzmienie, które mi odpowiada. Dlatego chętnie inne instalki odsłucham, żeby mieć jakiś szerszy pogląd.

Wracam przez S8 w stronę Warszawy, więc jakbym miał kogoś po drodze to mógłbym może też zjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się może pojawił. Pogrzebałem ostatnio w czasówkach i fajnie by było jakby ktoś nie przygłuchy tego posłuchał. Albo przynajmniej ktoś symetrycznie przygłuchy, bo ja sam nie jestem w stanie do końca stwierdzić czy nagrzebałem dobrze czy źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...