Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Golfa 5 nie ma.

 

Ale zastanawiam się, czy w kobiety aucie coś nie wymodzić, więc można coś podyskutować.

 

Jaki masz motor? U dziołchy jest tdi 105 KM i ma 140 A, a z kimś pisałem, że są 180 A i wchodzą bez problemu, tylko trzeba wymienić jakiś główny bezpiecznik.

 

No i na co się nastawiasz- SQ, czy przeciwnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!! 
Jak najszybciej bierz się za Golfinę:) U Mnie fabrycznie też było TDI 105KM a teraz po zmianie map wtryskowych mam 136KM,co do 180 nie wiem,ale raczej nie polecam chyba że chcesz wymieniać dwumas co jakiś czas gdy bedziesz ostro używał mocy:)

Co znaczy czy nastawiam sie na SQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!! 

Jak najszybciej bierz się za Golfinę :) U Mnie fabrycznie też było TDI 105KM a teraz po zmianie map wtryskowych mam 136KM,co do 180 nie wiem,ale raczej nie polecam chyba że chcesz wymieniać dwumas co jakiś czas gdy bedziesz ostro używał mocy:)

Co znaczy czy nastawiam sie na SQ?

140 i 180 A- tu mam na myśli alternator...

 

SQ- granie nastawione na jakość. Przeciwieństwo DB/ SPL- granie nastawione na napier****. Tak krótko pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tak od razu z grubej rury. mamy kogoś we wrocku (okolicach) co ogarnał by wymiane ( lub czyszczenie ) lasera w pionku deh p815 zdaje sie ( nie pamietam dokładnie :P ) i naprawić 2 piece?? Sousndstream p204 ( przebicie) precision power pc450 ( trzeszczy jeden kanał)

 

dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może Panowie gdzie we Wro mógłbym kupić jakąś nakładkę przeciwpyłową na 12" subwoofer? Chodzi o Hammera 12, trafił mi się głośnik z uszkodzoną, a bardzo mi zależy aby uruchomić ten głośnik w weekend. Wiem, że mogę to kupić na necie powiedzmy na STX, no ale co bym teraz nie zamówił to przyjdzie po weekendzie.

Chodzi o nakłądkę około 13cm średnicy. Będzie ona dodatkowo usztywniana także nie potrzebuję jakichś wodotrysków.

Pzdr :D

 

 

OK, już wiem :) Pomógł K@mil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...