Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szybkie pytanie, mam na przodzie rainbow slg 265.20 F3. Czy hsk zagra lepiej niż to co mam??

 

Mam, HSK i SLG. HSK robi więcej dB, SLG gra przyjemniej dla ucha, czyściej z przyjemnym ciepłym dołem. Cale pasmo ogólnie jest stosunkowo stonowane.

Przejscie na HSK niezalecane z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, HSK i SLG. HSK robi więcej dB, SLG gra przyjemniej dla ucha, czyściej z przyjemnym ciepłym dołem. Cale pasmo ogólnie jest stosunkowo stonowane.

Przejscie na HSK niezalecane z mojej strony.

 

 

ok, slg mi pasuje ale nie mam porównania.

 

A co myślicie o takiej opcji:

planowałem jakiegos szybkiego suba 8" (as hx8 udimension rm208 lub mds08), tak się zastanawiam, może zamiast suba dać woofery hsk w tylne drzwi?

Edytowane przez vxam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak się zastanawiam......cena za hsk atrakcyjna...

Szybkie pytanie, mam na przodzie rainbow slg 265.20 F3. Czy hsk zagra lepiej niż to co mam??

 

 

A co ci nieodpowiada w SLG?? Wydaje mi sie ze to bardziej jakosciowe klocki ni HSK?? Opisz wrazenia z uzywania SLG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci nieodpowiada w SLG?? Wydaje mi sie ze to bardziej jakosciowe klocki ni HSK?? Opisz wrazenia z uzywania SLG??

 

slg mi pasuje nie mam zastrzeżeń, mam je juz ze 3 tygodnie i chyba z kazdym dniem graja coraz lepiej. Co do moich odczuć to wydaje mi się że nisko schodzą woofery, bas ciepły-miękki, średnica ok, tweeter jest mocno zaakcentowany (ustawienie na mid) ale nie ostry, nie rzuca piachem, detaliczny. Najpierw miałem je pod alpine 3549 a teraz zmieniłem na xm-6020 i jest lepiej

 

po prostu chciałem porównać do hsk, ewentualnie kupic hsk i wrzucić do tylnych drzwi zamiast suba w bagaju. Co myślicie o takim pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofer nie zastąpi sub'a-nie kombinuj.

 

no właśnie, czy na pewno żadne woofery w tylnych drzwiach nie zastąpią małego suba 8"??? Mastah22 sugeruje r6a, Raadek żeby nie kombinować i wstawić suba...Może ktoś jeszcze dorzuci swoje trzy grosze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze dorzuci swoje trzy grosze??

mam z tyłu woofery hvl z nowej serii hsk i powiem Ci że w porównaniu do suba, szału nie robią a grają pod keniem ps300t, jak włączę lpf to da się słuchać tylko przy niskim poziomie głośności, dalej słychać niedoróbki w wygłuszeniu boczków - chociaż kasy mat i poświęconego czasu nie żałowałem, być może wina tego że auto trzydrzwiowe i rezonans sie robi w bagażniku.Przy nie cięciu woofera zwrotnicami ze wzmacniacza jest o wiele lepiej, jest to głośny zestaw i ma sporego kicka, ale zejścia takiego jak na subie nie osiągniesz. Jeżeli jednak chodzi tylko o uzupełnienie pasma sekcją basową to woofery dają radę w drzwiach przy niskim cięciu - lpf, jednak masażu pleców na pewno nie zaznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno żadne woofery w tylnych drzwiach nie zastąpią małego suba 8"

Napewno bo drzwi to drzwi...

 

Mastah22 sugeruje r6a, Raadek żeby nie kombinować i wstawić suba..

Zeby było jasne, nie polecam zastepowac suba glosnikami w drzwiach, sub to sub.

 

W omedze tez tego probowalem wlasnie z r6a ale na dluzsza mete to nie bylo dobre rozwiazanie...

 

Napisałem tylko ze jesli w drzwi hsk to lepiej r6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,te HSK na 100% to podróbki !!!

Dziś rozmawiałem ze znajomym importerem który ma informacjie z UOK ( urząd ochrony konsumenta) i na rynku pojawiąja się tak profesjonalne podróbki jak np. NOKIA która jest produkowanan w Finladii a mozna ja kupić z Chin za 1/3 ceny.

Pojawiły się podrobione telewizory Sony oraz sprzęt Pioneera , także HSK to podróba nie wiadomej jakości materiałów oraz składu chemicznego.

( jedną ze wstepnych oględzin na, które należy zwracać uwagę są rozmazane nadruki ,ect a telefony nokii są tak podrobione ,że organoleptycznie na wstępie można rozróżnić tylko po jakości zdjęć z aparatu, szokujące troche ale prawdziwe,także nalezy rozwiać wątpliwości o innym źródle dystrybujcji,to ściema ,

Podrabiane są IPODY,SONY PLAY STATION,NOKIA telefony, podróba głośnika to mały problem

 

 

 

http://bip.warszawa.ic.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1570&Itemid=1

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 110% to podróby...podobno są też podróby MORELA,FOCALA,znajomy dysponuje informacjami z urzedu celnego że przchwycili morela i Foacala .morela najwyższe modele robione we Izraelu a Focala najwyższe modele robione we Francji.. oczywiście przesyłka z Chin Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara będzie o szkodliwości składu chemicznego Hertzów dla zdrowia ludzkiego, tak jak to było z matą bitumiczną, która wytruła połowę społeczeństwa;-)

 

PS. Gdybym miał pisać, że coś jest w 100% podróbką to najpierw wysłałbym te głośniki do Hertza i po otrzymaniu pisemnej opinii wyrażałbym zdanie. A gadanie, że kolega kolegi to niestety jest nie na tym levelu.

Edytowane przez miki87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są NAJWYŻSZE modele Hertz-a

 

Dobrze że mam Foki zamówione prosto od producenta :wink:

 

Skoro to podróby to gdzie są robione oryginały HSK?

 

 

Skoro NOKIA produkowana jest w Finalandii a z Chin można ją kupic za 1/3 ceny w gratisie ( brom,chrom III e=wartosciowy oraz rtęć)

 

proponuje poczytac o Chromie III wartościowym i rteci która wykryto w stanikach dla kobiet ,i w podróbach zabawek dla dzieci ..

 

 

Ps:tak samo z odwrotnej strony ,możesz zapytać makaronów czy już znają historię podróbek swoich marek..

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie kumacie...

Oryginaly tez sa robione w Chinach ale tam są zachowane wszystkie technologie, procedury, kontrole jakości, użyte materiały itd... wiem o czym mówię na przykładzie z którym miałem styczność... I co z tego, że to nie jest najwyższy model... myślisz, że oni podrabiają wszystko co jest na górnej półce? Nie kolego... tam działa zasady 'chodliwości na rynku' oraz 'prostoty podrobienia'...

Edytowane przez Sajed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o ten dokładny skład chemiczny HSK ( skoro juz go poznałeś)

 

Skoro podpierasz się osobą która ma wiedzę:

 

" Dziś rozmawiałem ze znajomym importerem który ma informacjie z UOK ( urząd ochrony konsumenta) "

 

To wypadało by nie być gołosłownym i podać namiary.

 

Nie dajmy się oszukiwać.

 

To że podrabiają wiele produktów to od kilkunastu lat wiadoma sprawa.

 

Ale na jakiej podstawie Pablo ocenia że to właśnie TA partia

 

z Chin w których również produkuje się "oryginalne Chińskie" HSK??

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to takie niebezpieczne to pewnie jakiś ktoś już przebadał te szkodliwe HSK. Ja poprosiłbym o analizę składu chemicznego w porównaniu z oryginałami z jakiegoś sensownego instytutu. Skoro zarzuty, to powinny być raczej potwierdzone. Pytam serio, bo nie chciałbym się po kupnie podrobionych HSK za jakiś czas znaleźć się w szpitalu z powodu ciężkiego zatrucia jakąś dziwną substancją. Niby nie zamierzam jeść płatek z mlekiem z wooferów, ale skoro to jest takie istotne to powinienem się jednak specjalnie z nimi obchodzić, może jakiś strój ochronny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...