Skocz do zawartości

Radio do 550PLN


michal_gol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako że sprzedałem swoje stare radio, chcę żebyście mi fachowo doradzi i pomogli w wyborze następnego. Budżet +/- 550zł, poprzednio miałem SONY CDX-M600r, z 2wyświetlaczami samo cd, z 3x rca, teraz rozglądałem się i myślę nad jakimś ALPINE, moje wymagania: co najmniej jedno zdącze RCA, USB napęd CD nie koniecznie ale jak by był to bym nie pogardził, w tej cenie widziałem ALPINE iDA-X311 lub CDE-102Ri

 

 

może coś lepszego w tej cenie się znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że nie ma co na siłę kolegi uszczęśliwiać. Próba nakierowanie na sensowne radio moim zdaniem się nie udała, było rzuconych kilka typów możliwie najsłuszniejszych jeżeli chodzi o SQ. Jak widać koledze bardziej zależy na dizajnie, więc uważam, że wszelkie wywody nie mają sensu.

Cały wątek mogę podsumować tak:

Alpine CDA, Clarion, JVC, Kenwood, to radia, które warto kupić a autor niech sobie wybierze z nich najładniejsze, bo gust każdy ma swój i raczej w wyborze Ci to nie pomoże ;)

Pozdr.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENWOOD KDC-W534UA

http://allegro.pl/kenwood-kdc-w534ua-komplet-z-rachunkiem-zakupu-i1282417366.html

Ma USB i na pewno fajnie gra. Niestety ma tylko 1xRCA

 

http://www.audiophile.pl/upload/Car%20audio/Kenwood/Kenwood%20CD/KENWOOD%20534U.jpg

 

zaufany sprzedawca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że nie ma co na siłę kolegi uszczęśliwiać. Próba nakierowanie na sensowne radio moim zdaniem się nie udała, było rzuconych kilka typów możliwie najsłuszniejszych jeżeli chodzi o SQ. Jak widać koledze bardziej zależy na dizajnie, więc uważam, że wszelkie wywody nie mają sensu.

Cały wątek mogę podsumować tak:

Alpine CDA, Clarion, JVC, Kenwood, to radia, które warto kupić a autor niech sobie wybierze z nich najładniejsze, bo gust każdy ma swój i raczej w wyborze Ci to nie pomoże ;)

Pozdr.

 

 

 

posłuchałem się i wybrałem Alpine CDA-9853 mam nadzieję, że będę zadowolony, dzięki za rady

 

ps. przepraszam za moje niezdecydowanie :) niedługo przyjdzie czas na wymiany głośników, potem reszta zabawy (głuszenie etc) też będę pytał o rady. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...