Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wachcio wielkie uszanowanie dla ciebie za te wypowiedzi :(

No tak moze ja az tak czesto sie z wami nie widuje ale to nie problem (przynajmniej dla mnie) dojechac te zaledwie 18km do Rypina:) ostatnio jestem tam codziennie u dziewczyny i widuje cie (ale ty mnie nie:P) ale ty raz mnie slyszales :?:

Ja jestem jak najbardziej za takim spotem moge cos pomoc w przygotowaniacha..

Oni tu bedzia przygotowywac lecz nikt nie przyjedzie 0 sensu ( ja arczi i wachcio mozemy spotykac sie i bawic bez przygotowan w kazdej chwili) lecz tutej chca zorganizowac naprawde swietna zabawe w jak najwiekszym gronie co jest najwazniejsze abysmy sie wszyscy poznali na REAL..

Arczi i Wachcio chca urzadzic dla nas spot i pokazac jak sie bawia ,,Kujawy" docencie ich starania drodzy koledzy

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że jest wszystko ok? Wszyscy mają setki kilometrów do nas i termin nikomu nie odpowiada?

Ja nic takiego nie napisalem wiec luzzz :?:

 

Ja tu widze jeszcze jeden problem,mianowicie rozliczanie kto bedzie a kto nie a kto mial byc a nie byl.Zrozumcie jedna prosta sprawe nie kazdy moze sobie zaplanowac taki wyjazd odpowiednio wczesniej nie kazdy ma stala prace ze wie dokladnie czy bedzie mial urlop czy nie,nie kazdy wie czy 2miesiace wczesniej czy nawet tydzien czy dzien wczesniej ze bedzie musisal gdzies jechac itp.Mysle ze takich uzytkownikow jest wielu i mimo szczerych checi jednak nie mogli byc na poprzednim spocie.Wy natomiast potem nazywacie to robieniem "walkow".No wiec wcale sie nie dziwie ze malo osob sie wpisuje i w tym JA bo nie potrzebuje w razie czego sie komukolwiek tlumaczyc.

 

Prosze nie traktowac tego co napisalem jako atak w kogokolwiek osobe sa to moje spostrzezenia z tego co tu Panowie piszecie.

Ja osobiscie bardzo bardzo chcial bym sie wkoncu z wami chlopaki spotkac i bylo by mi bardzo milo was poznac na zywo ale nie potrafie powiedziec na 100% czy bede czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowiniez jestem chetny ...ale chlopaki nieumiem sie okreslic czy na 100% bede... najwyzej nocka w autku albo w namiocie albo na lonie natury :?:

Hmm jeszcze jest opcja zorganizowania kolegow z VWZONE oni cos tez tam maja sprzetu wiec jak?? czy lepiej nierobioc takiego spedu??:(

 

Pomysl jak najbardziej popiweram... szkoda ze jest brak tematow typu->woj kuj-pom spotjkania,woj pomorskie spotkania itd. 0checi spotykania sie... ale to juz przemilcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, O to chodzi ze prawdziwych manniakow caraudio jest malo :?: w wiekszosci sa tylko tacy co chca miec audio i nie interesuje ich jak moze grac inny sprzet Pozdrawiam jak cos to spie w domku rzecz jasna :D z jakims greg-si, i reszta ekipy :( hehe :D z tego co wiem jest 250zł za domek za 3 dni niby domki 5 osobowe :D ale mozna wziasc materac :P wtedy ta kwota sie rozłoży wychodzi 50zł na glowe gdyby to bylo 5 osob w domku :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige- ma racje, że wiele osób nie potrafi zaplanować tych dni i mieć wolne. W moim przypadku wygląda to tak że jestem w nowej pracy i nie ma szans na jakie kolwiek wolne teraz. Mam wyjazdy, szkolenia. Teraz szykuje się szkolenie 2 dniowe. I nie wiem co tam jeszcze mi szykują. Jak w te dni będę miał wolne to podjadę pobaluje z wami i spać mogę w samochodzie/namiecie to jest już mało ważne. A spotkać się z wami to jest bezcenne :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, i Ige, ja Was w pełni rozumiem ale zrozumcie też nas z Arcziflo. Jak mamy cokolwiek organizować nie wiedząc ile osób będzie? Teren jest ogrodzony i zarezerwujemy domek na 5 osób a się okaże że jednak kilku lub kilkunastu przyjedzie w ostatniej chwili i gdzie my ich upchniemy? Jeżeli by się ludzie zgodzili na namioty nie było by problemu. Każdy przywozi swój (koszt nawet na raz w zakupie to ok 50 zł) i my tak na prawdę nie mamy co organizować - wszyscy idą na żywioł. Rozbijają się koło innych i już. Ja muszę coś zaklepać więc poproszę o pełną wpłatę - 50 zł od osoby na weekend żeby mieć pewność, że nie będę świecił oczami przed właścicielką domków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, dlatego też z arcziflo, kombinujemy może się uda jednak na Sitnicy (gość obiecał konkretną odpowiedź pod koniec czerwca). Byłoby taniej i dużo więcej miejsca na samochody, ewentualny namiot czy domki. Twierdzi, że co roku zostaje sporo wolnych domków. Na Urszulewie pani u której się dopytywałem ma 3 czy 4 domki w sumie na kilkunasto arowej działce. Są w dużo lepszym stanie ale też dużo droższe. Niektórzy chcą przyjechać na jeden lub dwa dni. Jak mam wtedy wynająć domek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa że jest to ciężko wszystko ogarnąć. Jak pisałem jak będę to wpadnę na dzień dwa pobaluje a nocleg to może być samochód na parkingu czy coś dam sobie radę :?: tylko nic nie mogę obiecać na 100% praca mi obecnie na to nie pozwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, &arcziflo, mysle ze skoro tak mało osob jest nie zdjecydowanych w 100% to jest bez sensu aby co kolwiek narazie organizowac:) Wstrzymajcie sie a jesli bedzie wiecej wiadomo to sie zalatwi zawsze gdzies jakies miejsce na namioty chociazby :(

nie wazne ze artakcji takich nie bedzie WAŻNE ZE BEDZIEMY WSZYSCY RAZEM I Z PEWNOSCIĄ TEŻ SUPER BEDZIE ZABAAWAA :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja mysle ze warto kontrolowac stan domkow na sitce;d;d a tylko gdy sie okarze(pod koniec czerwca) ze sa wolne domki to ostatecznie sie trzeba zdecydowac;d;d

Sitka lepsza by byla... Bo 306team wpadnie i moze koledzy z VW Zone :(http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif pozdroowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może wyjść mały zonk. Około 7 lipca wracam do Polski. Zostałem poproszony o zostanie chrzestnym i nie wiem jeszcze dokładnie ale dwie daty wchodzą w rachubę - 13 i 20 lipca. Rodzicom dziecka z różnych względów bardziej odpowiada 20 lipca niestety i z tego powodu nie wiem czy będę w ostatni dzień zlotu... :(:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, ku*** byliście we Wro o czym nawet nie wiedziałem.... Co z tą Sitnicą? na forum zaglądam bardzo rzadko możecie mi w skrócie napisać na meila jak sprawa wygląda?

 

forum@axel2.pl nie mam czasu czytac tego tematu wlaśnie wychodze :hyhy:

 

Kurde ale tego Wrocka prze żałować nie mogę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, przeciez arcziflo dzwonił (na 99%) do Ciebie i brał numer do mattoma jak byliśmy we Wrocławiu... A sam pisałem do Ciebie na PW, założyłem temat pisałem na Shutboxie, że w danym dniu będziemy we Wrocławia jakieś 2 tygodnie wcześniej. Nie wiem jak mogłeś to przeoczyć...

 

Jeżeli chodzi o zlot to będzie na pewno czekamy na konkretną odpowiedź gościa z Sitnicy do końca czerwca miał się określić> Na Urszulewie też byłoby fajnie ale tam trzeba by wpłacić zaliczkę i nie ma miejsca na jakiś namiot czy drugiego domku na szybko w razie coś. Na Sitnicy raczej ten probklem by nie istniał. Z tym, że jest jedno ale. Prawdopodobnie mnie nie będzie w niedzielę. Będę chrzestnym a termin (z różnych względów) zmieniono już po ustaleniu spotu. No ale zostanie jeszcze Arcziflo jako gospodarz

PS

Oj nieładnie Admin nie czyta forum i chce, żeby mu odpowiedzi poza nim słął. Nie, nie, nie. Po coś ono jest :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, to, że dzwonił to wiem ale mówił tylko o numerze a ja wracałem z pracy :hyhy:

 

Kurde lipa wyszła ale zrehabilitujemy się...

 

PS

Oj nieładnie Admin nie czyta forum i chce, żeby mu odpowiedzi poza nim słął. Nie, nie, nie. Po coś ono jest

 

hehe jestem w plecy chyba z 2500 postów masakra nie wyrabiam właśnie wróciłem do domu zaraz znowu lece do pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...