Skocz do zawartości

Nietuzinkowe Radio


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jako ciekawostka - w tym roku z tym Sound Monitor z serii 500 startował w EASCA Jaguar X-type. Szkoda że nie dopadłem go koniec końcem do posłuchania.

no i nic nie straciles szalu to to nie robilo ,powiem wiecej wcale mi sie nie podobalo ,Twoj system by nim pozomiatal w rozsypce z ktora caly czas jezdzimy :rotfl:

ja od siebie bym dodal 7909 w versji limitowanej + zwrotka aktywna z tej ze serji(malo kto widze ja pamieta :zabawa: )

Edytowane przez maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...
nie sinoff wykończone w brązie coś ala drewno stylistyka radio odtwarzaczy z lat 60 usa nadał by sie stylistycznie do mojego przyszłego 125p :zawstydzony: poszukam jeszcze tego katalogu ale penie już w atmosferze :zalamany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie to emil niestety katalogu już nie mam opiszę radio "1din wykończone w brazie ala drewno chyba pokrętło głośności a obok niego prawie połączone z tego co pamiętam poziomy przycisk nie wiem od czego wyświetlacz podobny do 77 rok koło 2007-2008 nie pamiętam dokładnie" :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz wkeljamy to co sie podoba z wygladu (widzialem to w holland w jednym z odrestaurowanych mietaskow z lat 80), a lubie klasyczny wyglad radii z "epoki" wiec dam odnosnik do pieknego moim zdaniem beckera mexico

 

becker

http://www.smart24.gazeta.pl/smart24/1,85497,5088918.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... wymaga puchy.

DEX M88 to do niego new school podoba mi się i ma ładne logo firmy :

http://obrazki.elektroda.pl/3974891900_1299790707_thumb.jpg

 

mam znajomego króry kiedy widzi przyciski (nie gałkę) Volume to mówi , że radio ma ...miękką mechanikę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...