Skocz do zawartości

Gymkhana - czyli jak można (lub nie) jeździć samochodem.


niunius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wy się podniecacie Kenem, ja wole to

2:06 fajnie podskakują ;)

 

oraz Format67, a w szczególnosci to

kto z was jeździ jak Ken, nikt!

A kto naprawia i modyfikuje swoje BMW (lub inne auto :P)?

 

a ty sie podniecasz jakiś źrubkiem co niby naprawia "Bete" i to jeszcze 1 krótką która wygląda jak kupa jeśli 1 seria to tylko w coupe :wink:

 

 

 

WRC to zupełnie co innego co koleś robi z autem obejrzyjcie filmik w Dock-ach nikt mi nie powie że koleś nie jest dobry. A co do śladów to raczej normalne że trzeba trenować przecież nie zrobił tego co nakręcili za 1 razem tylko śmigał aby wypadło jak najlepiej. Niejeden z WRC nie zrobił by tego co on wyprawia na filmikach bo to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w filmiku 2:38 na zakręcie nikogo nie widzę za kierownica .... jestem już aż taki ślepy ???

 

Siedzi za kółkiem, puść od początku tą scenkę i szybko dawaj play/pauza wtedy zobaczysz kask w aucie jak tylko wchodzi w zakręt.

 

W WRC nie zdziałał za wiele bo tam jeśli chce się wygrywać trzeba jeździć efektywnie a nie efektownie, parę dobrych lat na rajdy jeżdżę(na MS WRC mało razy byłem ale na ME i RSMP to już sporo) i podczas walki o zwycięstwo nikt nie chce narażać sie na nieskończenie wyścigu,wygłupy i jazdę pod publikę,dopiero na ostatnim jak już mają przewagę odpowiednią ,albo wiedzą nie mają już nic do stracenia to pokazują co potrafią, a nie raz też ładnie targają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh to Polskie blebleble, koles wymiata, a Wy psioczycie, ze w WRC nie szlo, a co ma piernik do wiatraka?

Jordanowi w baseball'u tez nie szlo ale byl wielkim koszykarzem. Jazda rajdowa, a widowiskowa to jednak 2 rozne sporty.

Proponuje byscie pokazali swoje filniki skoro Ken taki slaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie neguje, że słabo jeździ, ale to wszystko tylko film.

 

kolego jakby gość nie miał pojęcia o jeździe to sądzisz żeby mu dali do jażdy auto z 650BHP nie sądze bo 1 zakręt i po chłopie. Nie chwaląc sie jeżdzę autami po 500-600 koni i uwierz mi nie jest to takie łatwe jak ci się wydaje ostatnio nawet miałem przykład jednego debila poniosło go w GALLARDO i wypadł z ronda więc nie pisz ze to tylko film to co on robi jesr realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sporo z Was pewnie to widziało, reklamy uznanych reżyserów samochodów BMW z Clive`m Owen`em i kilkoma gwizdami jako krótkie filmiki sensacyjne bądź komediowe:

http://www.youtube.com/watch?v=TNquj6HTA78&feature=fvsr z Madonną

http://www.youtube.com/watch?v=rZD-rKtjNLU z Kathryn Morris by John Woo

http://www.youtube.com/watch?v=qxFNdWHbopg by Ridley Scott

by John Frankenheimer

 

miłej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakby gość nie miał pojęcia o jeździe to sądzisz żeby mu dali do jażdy auto z 650BHP nie sądze bo 1 zakręt i po chłopie. Nie chwaląc sie jeżdzę autami po 500-600 koni i uwierz mi nie jest to takie łatwe jak ci się wydaje ostatnio nawet miałem przykład jednego debila poniosło go w GALLARDO i wypadł z ronda więc nie pisz ze to tylko film to co on robi jesr realne.

 

OMG :zakrecony:

 

Nikt nie ujmuje umiejetnosci jako kierowcy Blockowi bo sa lepsze niz 99% spoleczenstwa ale...

 

chodzilo o to ze calosc nie jest zrobiona 'jednym ciagiem' tylko jest zlozona z mnostwa prob i ujec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto twierdzi ze taka trase robi ze 'bez zadnego ale' ? :)

 

To gellardo to tez nie wiem jaki ma zwiazek z tematem :)

 

Gallardo nie gellardo a taki ze ktoś tam napisał ze ile to prób było bo ślady czarne od opon wiec napisałem ze trzeba dużo praktyki żeby tak jeździć samochodem jak KB a dałem przykład ze Gosc co myślał ze potrafi jeździć w firmie idopadł 560 konnego potwora i wyladawal w trawie i tak sie kozaczenie skończyło. Każde auto trzeba wyczuć bo i trochę pojeździć żeby wiedzieć co można a co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie z d... bo rozmawiamy o kierowcach zawodowych a nie jakis amatorach w dodatku nie majacych wyobrazni.

Ja jestem zdania ze nie trzeab 560KM zeby sie rozbic. Zreszta nie o to chodzi. Chodzio o to ze ludzie robia z Kena Blocka wielka gwiazde a prawda jest taka ze wielu ZAWODOWYCH (tak jak Ken Block) kierowcow potrafiloby tak pojechala majac do dospozycji odpowiedni woz, fundusze (sponsorow) i ekipe filmowcow ktora to fajnie zmontuje.

 

Odchodzac od tematu Kena Blocka ale pozostajac przy widowiskowej jezdzie polecam obejrzec sobie przejazdy b grupowe czy z wyscigow gorskich. W czechach, austrii i szwajcarii jezdza takie wydumki ze b-grupa przy nich ssie. Polecam kanal Hillclimbfans. Na mnie osobiscie robia wieksze wrazenie kierowcy ktorzy jedza tzw. szuflada z laminatu po 200+ km\h po gorskich trasach gdzie mozna pomylic sie tylko raz (juz na zawsze) niz jakas kompilacja najlepszych ujec z miesiaca nagran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ujmuje umiejetnosci jako kierowcy Blockowi bo sa lepsze niz 99% spoleczenstwa ale...

 

chodzilo o to ze calosc nie jest zrobiona 'jednym ciagiem' tylko jest zlozona z mnostwa prob i ujec....

No właśnie o to mi chodziło, ale niektórzy spinają się, jakby Ken był z ich rodziny. Poza tym jest wielu np. drifterów, którzy przy dobrym sprzęcie też to wykona, zwłaszcza przy 150 ujęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło, ale niektórzy spinają się, jakby Ken był z ich rodziny. Poza tym jest wielu np. drifterów, którzy przy dobrym sprzęcie też to wykona, zwłaszcza przy 150 ujęciach.

 

a skąd ty kolego wiesz ile tam ujęć było?! :cenzura: wielu jest drift-erów ale to KB jest wszędzie znany (nie drift-erzy) i ma on miliony wyświetleń na YT. Dla mnie jest konkret i chciałbym zap.....lać jak on to by mi wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiasz się szczegółów. Prawdziwi sportowcy, rajdowcy, drifterzy itp. nie interesują się ilością wyświetleń na yt i kręceniem filmików, promowaniem trampek, czapeczek, czy co tam on reklamuje. Ma swoją firmę i akurat tak się promuje, ale żeby zaraz robić z niego boga to przesada. Na prawdę w większości dzieciaki podniecają się tymi filmami, bo ja wolę, jak ktoś wcześniej wspomniał, pooglądać filmiki z rajdów, czy to z kabiny, czy z zew. I daj już spokój z tym wciskaniem mi poglądów, że on nie umie jeździć, bo umie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie, w czym problem? Owszem na pewno w WRC sa od niego lepsi ale sa przy okazji drozsi a tutaj ma gosc hobby i talent i ktos mu umozliwil zarobienie na tym wiec co w tym zlego? gdybyscie wy mieli taki talent i dostali taka oferte to powiedzielibyscie "Nie, bo sa lepsi odemnie"? a to ze kilka przejazdow? skoro ktos ma jakas wizje filmu to chce ja zralizowac jak najlepiej, przeciez w normalnych filmach tez podczas krecenia powtarzaja jedna scene po 100 razy do znudzenia mimo ze juz za 5 razem jest zagrana idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...