Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ramkę założyłeś ?

 

Założona, tym razem poszło odrazu.  :wink:

 

na żywo chyba nawet lepsze niż na foto .

Foto to nie to samo co na żywo pokazuje, nie mówiąc już jak tym razem gra całość.

 

fajna carbonopodobna folia na różnych elementach Fiacika - sam kleiłeś?

Sam robilem, kupowałem wtedy tą 3M, fajnie się rozciąga po podgrzaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Z czego jest zrobiona ta siateczka na wentylator, są gdzieś takie gotowe?

 

 

Widać Radkowy szablonik ;)

 

Spójrz właśnie na to foto z wentylatorkiem co jest naklejone na śmigiełko.... Ja padłem ze śmiechu...  :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grill/filtr przeciwkurzowy stosowany w PC.

 

Chodziło mnie o info odnośnie tej kratki przeciwkurzowej, bo potrzebuję właśnie coś takiego u siebie...A śmigiełko to mnie ubawiło (tak pozytywnie) taka... rozkręcona reklama. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj dział chłodzenie komputerów na all to znajdziesz.

 

Szczerze mówiąc nie przyszło mi to do głowy, bo tam zazwyczaj już w obudowach są gotowe otwory wentylacyjne, więc porada jak najbardziej się przyda. :)

Wentylator rozumiem wyciąga ciepłe powietrze z zabudowy? A dolot, to co tam złapie bokami i szparami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Wiem wszystko co chciałem wiedzieć, zabudowa zaś ładna,praktyczna,bez wodotrysków, tak jak sam preferuję. Kawał dobrej roboty. :wink:

Taki był cel tej zabudowy żadnych rzucających się w oczy wodotrysków, ja jestem bardzo zadowolony z jej wykonania, wszystko jest poukładane a co najważniejsze jest także dostęp do zapasowego koła. Sam nie wierzyłem że to wszystko się udało upchac.

post-4698-0-00009000-1364157846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Włos jeżył się na głowie od tego basiora

 

Przypomniałem sobie jak wtedy odsłuchiwałeś moje autko, było ciśnienie w srodku :rotfl: .  No ale wtedy po tamtym spocie zmieniła się moja objekcja na temat car audio, i z dB zmieniło się w stronę SQ.

Od tamtego czasu co słuchałeś sporo się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie jak wtedy odsłuchiwałeś moje autko, było ciśnienie w srodku

Gdy słucham jakiegoś samochodu, staram się poświęcić część czasu na muzykę podobną do tej, której słucha właściciel (jeśli mam o tym jakieś informacje)  :)

Wtedy dążyłeś do takiego efektu i pod tym względem było dobrze. Teraz gusta/priorytety Ci się prawdopodobnie zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dawno mnie nie było, ale małe update. Macromy woofery zostały wyjęte zastąpiły je Helixy RS 806 i są w fazie testów. Moje spostrzeżenia są następujące bardzo fajnie zgrywają się z górą, mocny dół, na kilku utworach płytki Michael Jackson byłem naprawdę mile zaskoczony na plus.

Co najważniejsze jeszcze jadąc po mój kolejny nowy nabytek zobaczyłem przypadkowo ,że moja małżonka przestawiła mi w radiu przesunięcie a raczej ściszenie lewej całej strony o 2 stopnie względem prawej strony. Co za tym idzie wszystkie smaczki w oddali które były słyszalne już ich nie było, wszystko takie lekko stłumione było.  

Powiem tak jeździłem z tym długi czas myślałem, że może coś ze mną jest nie tak, ciągła praca człowiek zmęczony, w pracy hałas wiadomo tu jeszcze chce się czasem posłuchać czegoś, odpowiadałem sobie przecież nic nie przestawiałem w radiu i gra to tak jak zawsze grało.

Jak znalazłem tą przyczynę to wszystko ożyło,nabrało detali,i tych smaczków :), naprawdę jestem w pełni zadowolony, gra to naprawdę tak jak powinno. 

Miałem wrzucać innego średniaka a mianowicie RS 802, ale na chwilę obecną chyba jednak się wstrzymam. 

 

post-4698-0-69515800-1382035225_thumb.jpg

post-4698-0-61377800-1382035240_thumb.jpg

post-4698-0-38782000-1382035252_thumb.jpg

post-4698-0-00624600-1382035264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS 802 to według mnie bardzo dobre średniaki, jak możesz to wrzuć do auta i je potestuj.

Wiem Michale Ty jakiś czas temu miałeś nie wiem czy akurat dokładnie ten model czy bardzo podobny i grały u Ciebie naprawdę dobrze.

Spróbuje znaleźc wiecej czasu i je potestuje zobacze czy wogóle da się je zgrac z tym tweeterem Macroma. 

A tak nawiasem bardzo mało informacji na temat tego średniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...