Skocz do zawartości

Relacja z II Pikniku SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piknik, piknik i po pikniku. :)

 

Nie trzeba się rozpisywać na temat atmosfery, wrażeń, które były obecne podczas weekendu.

Osobiście dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za przyjazd do Łodzi, myślę, że dla miłośników dobrego brzmienia, i nie tylko, taki piknik to fajna alternatywa :)

 

Zarówno I jak i II piknik będę wspominać z uśmiechem na twarzy.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mlekołaki :rolleyes:

właśnie mnie puścił kac, ręce przestały latać to można coś napisać;]

na pikniku było fantastycznie i wielkie dzięki wszystkim.

nam zeszło zanim dojechaliśmy do domu bo po drodze joja były nie z ty ziemi haha

auto w środku wygląda tragicznie, piachu plam i smieci mase,,, tylko zużytych kondomów brakuje do tego wszystkiego ;p

 

troche mi szkoda ze nie dalem rady utrzymac buszmena, a rzut glosnikiem przespałem bo dyplomik by sie przydal;]

 

pozniej jak ogarne aparat to wrzuce jakas fote (nie ma ich duzo bo wszystkie gadzety pozdychaly;/ )

 

 

hehepack jesli dalej masz chec na ten napis to daj znac i postaram sie to dla Ciebie zmontować :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Wy :cisza: , przecież ja miałem na tej skrzyni rekord bić :rotfl: .

Pogadaj do Morfiego on to strugał .

 

Fajnie sebring, że wreszcie do Nas ... wróciłeś :rotfl:

Jak Wy tam jeszcze takie pudło zmieściliście? Debeściaki z Was ...niesamowite. Już macie na strefie rzeszę fanów :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy tam jeszcze takie pudło zmieściliście?

 

heahe dokladnie, budze sie zagladam do bagaja, a tu jakis kredens w srodku Bolka gacie i jeszcze z bananem od ucha do ucha mi mowi "To Moje" a laptop pizgnięty jak worek ziemniakow z boku :niepewny:

 

chyba wsadzili mu ją do bagażnika jak spał xD

 

myslalem ze to twoja skrzynka bo widzialem jak cos tam katowaliscie przy audicy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie listy i zwycięzców to nikomu absolutnie nic nie ujmując :

1) Nie było ani jednego pojazdu który znalazł się na wszystkich karkach do głosowania w pierwszej piątce (jak dobrze pamiętam) ..... co oznacza, że każdy ma swój gust i to bardzo dobrze :zdrowko: .

2) Podawanie reszty typów raczej sugerowało by tendencję ile komu brakuje do najlepszej instalacji a każdy buduje CA pod własny gust ;

3) Nadal jestem zdania aby traktować to jako fajny konkurs a nie zawody. Według mnie przesłaniem tego między innymi powinno być to aby każdy mógł posłuchać różnych systemów i rozwiązań , wyłapać te które szczególnie przypadają do jego osobistych gustów i próbować ulepszyć własny system w tym kierunku korzystając lub nie z doświadczeń innych .

Hehepack dam Ci prosty przykład ..... słuchałeś na zlocie ProtoVisiona który jak widziałeś bym niegrzebanym oryginałem i nie spodobał Ci się. Inne zdanie o nim ma kilka innych osób (z tego co słyszałem jeden gra u Cursor-a), nikomu nigdy nie wmawiałem, że wzmacniacz X lub Y jest dobry, sugerowałem tylko aby wybranych posłuchać. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest w tych słowach sporo racji ,

więc poproszę jeśli można tą listę na PW :P

 

co do ProtoVisiona, to pod tym zestawem było tragicznie, dzwięk co najmniej dziwny i nienaturalny, wasylwek też mówił że to dobry wzmak, więc pewno poprostu w tej aplikacji się nie sprawdził, zaskoczeniem (szczególnie dla Balcera) była konfrontacja Audisona LR3031 z Naką PA-202, Audison zagrał sporo lepiej, aczkolwiek żaden nie dorównał Zapco Z100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi zaskoczyłeś mnie chwycąc miny nasze, kiedy głośniuk leciał w strone aut!!!!!!!!

Co my wtedy przeżywaliśmy!!! hehe

 

dan124 ile radości dostarczyłeś i to niejednokrotnie!!! hehe

 

Yakuza93 poćwiczę do tego czasu w trzymaniu głośnika!!!!

 

 

zip ręce opadają na ostatnie wyniuki.... coraz gorsze... a finały ME coraz bliżej :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack spróbuj gdzieś dopaść jakiegoś gienisława z tych małych i zdaj relację.

Wracając do dyskusji , że "kable grają" coraz mocniej jednak idę w teorię, że jednak ...nawet powinny :zawstydzony: .

No bo to w sumie wszystkie piece co podłączałeś to kupa tranzystorów na końcówkach mocy (ostateczne ogniwo zanim leci do grajków) w każdym z nich jest podobna zasada działania (wiem , że nie wszyscy to elektronicy) pomijam wszyskie pierdoły typu sprzężenia, itd. ale generalnie wszędzie jest przepływ elektronów czyli w sumie to samo a sam widziałeś jak potrafi to różnie brzmieć.

Aż się prosi dojść do wniosku, że niby co innego miałoby sie dziać w sznurkach jak nie "drobienie" :rotfl: tych samych :super: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci napisać bo w końcu trafiłem docelowy stuff ( hi hi akurat docelowy, niedalej jak po śniegach coś bede zmieniał).

Radyjko Nakamichi CD-500

Wzmacniacze:

Zapco Z50C2 na górze i średnicy, Studio300X na woferach (podopbno daje radę bo większość osłuchów była na jakimś...PG niestety nie dającym sobie rady, ale zarówno ja jak i wiekszość słuchaczy poczuła wyraźną zmianę na 300setce), na subie Monoblok Z100MVX.

Grajki:

Góra ScanSpeak R3004/602000 , średniak Tang-band W2-780SD, wofer Audiosystem HX165 Phase.Sub Dynaudio MW-170 w BR.

System (prawie w pełni ) pocięty pasywnie

Na moje kombinacje cięcia wyglądaja mniej więcej tak:

Sub 0- 50 Hz chciałbym go jeszcze niżej móc uciąć tego suba , pomyślę o modowaniu monobloka, wofer (nie było ale będzie tak ) 70(tu aktywnie)-600Hz, średnica 450- 1800 Hz (wiem , że dziwnie ale tak mi ...wyszło w praniu ) trochę walki z szyciem zwrotki było, jedyna która ma tłumiki L-Pady itp. bo ten Tajwańczyk strasznie się darł jak był samopas mimo ewidentnie słabej KATALOGOWEJ efektywności, góra 3600Hz.

Teraz będę kombinował w inną stronę bo z rozmów i podpowiedzi mam ładnie szeroką scenę ale zbyt bliską niestety pasywnie jest to trochę ...szukania :kwasny: ale trafię kiedyś. :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...