Skocz do zawartości

Relacja z II Pikniku SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wynik jeszcze kiepski, ale wkrótce rozpoczęcie prac nad poprawą :P

 

właśnie byłem zaskoczony dlaczego rekos Ciebie nie było.

 

K@mil w końcu nie zobaczyłem co u Ciebie gra, ale wkrótce będzie okazja.

 

Morfi czekałem na film z "tańcem" hehe

 

Sebring i ekipa baaaardzo pozytywnie podeszła do sprawy.

 

Rzut głośnikiem dan124 szkoda że nie był nagrany, a raczej wszystkich miny, kiedy leciał na auta :rotfl:

Dobra była też mina Sebring'a, kiedy Dan124 "zakończył" trzymanie głośnika :lol:

 

do zobaczenia z niektórymi w Katowicach.

 

K@mil i ekipo forumowa impreza UDANA!!!!!

Na przyszły rok mam do podsunięcia pewien pomysł by zwiększyć atrakcje, ale to już K@mil w Katowicach.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze w PTAK-u byliśmy

 

Bez problemow trafiliscie? :)

 

tylko mogłem tego zapa nie podłączać .,. :P :P :P

 

Dlatego ja 300 u siebie nie podpialem do sprawdzenia :D Zeby tez nie cierpiec :D

 

Było genialne :D

 

Amen :D W przyszlym roku trzeba to powtorzyc w jeszcze wiekszym gronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda wróciłem jako jeden z pierwszych, ale natłok roboty sprawił, że mam czas skrobnąć coś dopiero teraz.

Impreza jakich mało, ciężko byłoby sobie wyobrazić inny zlot w podobnej atmosferze, było bardzo jak to ktoś opisał rodzinnie.

Bardzo fajnie wypalił jedyny sensowny moim zdaniem system oceny w zawodach SQ, niestety po odsłuchach zaledwie 2-3 osób musiałem oddać walkowera, bo jeden z wooferów się obraził i klękł, ale za to miałem możliwość odsłuchania kilku naprawdę fajnie grających furek. Żałować mogę jedynie ubogiej oceny gry mojego zestawu z powodu awarii, ale mam nadzieję, że to się nadgoni na lokalnych spotach i za rok wśród szerszego grona ;)

Chłopaki z moich okolic zapewnili artystyczno-wokalną część imprezy na najwyższym poziomie :)

Dziewczyny super dbały o to, abyśmy nie chodzili głodni, a ekipa z Łodzi zorganizowała moim zdaniem idealną miejscówkę.

Wszystkim bardzo dziękuję za miłe spędzenie czasu, wszystko było jak należy bez większych ekscesów, w miłej atmosferze, na totalnym luzie.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w większym gronie i w podobnych nastrojach.

Pozdr.

 

PS. zola- mówiłem, że Ci się spodoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba ostatni wróciłem :P jakieś 30 minut temu, ale jeszcze w PTAK-u byliśmy i w Wawie, także zeszło.

 

Było genialne :D

 

tylko mogłem tego zapa nie podłączać .,. :P :P :P

 

 

YY.... no chyba ...odkleiłeś go w końcu i zabrali go na ślunsk ? :hyhy:

 

Hmmm... nie z takim rozmachem ale może coś jeszcze w ten deseń ...przed śniegami zorganizujemy ? :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam nadzieje że wszycy zajechali bez większych problemów do domu i nie mieli takich przygód jak Zola.

Dzieki wszyskim uczestniką za spędzony czas, możliwosc odsłuchów (bezcenne) i miłe produktywne miej lub bardziej rozmowy.

Organizatorom dzieki składajmy, szególnie dla Rzeźnika, K@mila i Animka.Podziekowania dla dziewczyn za toważystwo no i oczywiscie za tą bardziej kulinarna stronę.

Pogoda nam dopisała, miejscówa przesympatyczna. No mogło by być trochę wiencej drzew np. jedno większe :).

Morfi - filmik dzikie tance fakktycznie jest the best.

Do zobaczenia na następnym Pikniku, to piszę tylko do części osób, których nie bedę widział w międzyczasie np. w Katosach 4 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja zajechałem :P

240km w 6h :)

Pomimo przygód z miśkami i samochodem udało się dojechać.

 

Co do samego pikniku. Atmosfera jak zawsze przednia. Przychylni sąsiedzi którzy sprawili że nie było trzeba się szczypać z głośnym biesiadowaniem, miejsce które bardzo odpowiada takim imprezom, gastronomia dzięki dziewczynom pierwsza klasa. Czyli podziękowania: K@mil, Iwona, Domulkaa, Rzeźnik, Kasztan za organizację i o to by cała impreza cieszyła wszystkich razem i każdego z osobna.

'Zawody' przebiegły również bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania dla wszystkich biorących udział w SQ. Mam nadzieje że nikt nie ma mi za złe że trochę na siłę zapisywałem go na listę startujących. Dla uzupełnienia dodam że w tych 'zawodach' brało udział 18 aut czyli konkurencja była bardzo duża. Warto również nadmienić że nie było aut źle nagłośnionych. W każdym dało się znaleźć coś co urzekało oraz coś co troszkę mniej się podobało.

Przeprosiny dla Radka który nie mógł dobrze odsłuchać niektórych samochodów przez bliskość startów 'zawodów' DB. Za rok to poprawimy tak aby inne konkurencje miały jak najmniejszy wpływ na pozostałe.

Formuła oceny w SQ większości bardzo się podobała. Za rok myślę że troszkę to rozbudujemy tak aby każdy mógł usłyszeć od osoby oceniającej opinię o swoim aucie. Ale o tym wszyscy zostaną poinformowani mniej więcej za rok. W każdym razie z takiej formuły zabawy nie zrezygnujemy.

Dzięki wszystkim za przybycie i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze bylo sympatycznie

moze sie stary juz robię albo zbyt sztywno do tej imprezy podszedłem mając wrażenia z ze Zlotu OP z wisnoiwej gory nastawilem sie chyba zbyt anty piknikowo

 

jeśli kogoś uraziłem swoim zachowaniem to bardzo przepraszam

 

mam nadzieje ze mimo tego wszyscy sie bawili dobrze kazdy dojechal caly i zdrowy

a majac olna chwile chcialbym podziękować a wiec

 

wielkie podziękowania dla

Rzeźnika za ogarniecie tgo przybytku

Kamila za pomoc w ogarnięciu

dziewczyn za katering

Hepakowi ty wiesz za co :D

oraz calej ekipie za bardzo cenne uwagi i możliwość posłuchania audio

Sponsorom za ufundowanie nagrod w konkursach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap był Z100 coś tam, pod samymi tweeterami.

300 to robiła furorę u wasylwka, gra wooferow była nie do poznania na tyle że po wyłączeniu suba nie było słychać niemalże różnicy w grze systemu, a kick był naprawdę elegancki :)

FUBU jechaliśmy za Zolą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dojechalem bez problemow ale czas zeby sie odezwac znalazlem dopiero teraz. Wrazenia po pikniku: baardzo pozytywnie :ok: Naprawde impreza przednia, swietna atmosfera,naprawde udana organizacja

wielkie podziękowania dla

Rzeźnika za ogarniecie tgo przybytku

Kamila za pomoc w ogarnięciu

dziewczyn za katering

Naprawde bylo super, a kto mogl byc a nie dojechal niech zaluje :P

Do zobaczenia wkrotce. POZDRO DLA CALEJ STREFY :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan, są zdjęcia z pamiętnego rzutu. Miny wszystkich dookoła - bezcenne:

 

http://a.imageshack.us/img265/2967/prace1.png

 

 

@all:

Prace nad zdjęciami trwają. Kilka próbek, jeszcze z lightroom:

 

http://a.imageshack.us/img835/54/prace2.png

 

 

http://a.imageshack.us/img825/3912/prace3.png

 

http://a.imageshack.us/img834/8401/prace4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że się zagotował ale w jego oczach była jednocześnie rozpacz i złość (tak ja to odebrałem) :P To w końcu jego buszmenek :D Ja z kumplem po odjeździe jeszcze zostałem w łodzi noc i w niedziele o 17 byliśmy w domu, dzięki chłopaki za imprezę i mile spędzony czas

Pozdrawiem

SEBRING WYMIATA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...