Skocz do zawartości

Spot Chrzanów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę lat już czytam te fora i miałem "powalla" za rozsądnego gościa,jeszcze trochę poczytam może się jeszcze okaże że to kobieta

 

 

Powalka moze szpilki i rozowa kiecka ? :rotfl:

 

Ja niestety będę "podwózką", bo mój boryka się z aku do wymiany, więc się nie posłucha, z resztą nie ma czego

 

 

Przyjedz kiedys tym Twoim wehikulem.. Tez bym chetnie posluchal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę wehikułem vel. full seria :P

Tak przy okazji, będzie się komuś chciało u siebie w aucie tweetery podmienić, bo muszę swoje sprawdzić czy jeszcze działają ?

Nie było by problemu tyle że u mnie mam taką prowizorkę że nawet nie chce ich tykać-kable nowe już kupione leżą i czekają na ładniejszą pogodę.

Tak w zasadzie myślę że jak bym wziął kabelki to można od zwrotki przerzucić siedzeniami kable tylko trza by je w ręcach trzymać-chyba że masz przewody takie już z zarobionymi końcówkami do niego to weź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frekwencja >20 aut.

 

coś ode mnie:

Superb fajnie gra, woofery tylko przenieść w inne miejsca.

VW na RS - tweeter bardzo fajny, szkoda tylko, że wooferek tak kulał jeśli chodzi o kick, ale jest duży potencjał - aktywki spróbować.

Astra Marcina - bardzo wysoki poziom. Woofer baaaaaaardzo przyjemny, ten kop na tym Bregovic'u kosmos (podeślij na PW tytuł płytki bo jest kosmiczna).

Audi A4 - podobało mi się, -2db na tw i by było super.

BMW - bardzo przyjemnie, a jakość wykonania perfekcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez podobalo :) Ludzi od zaje..nia :D

 

Ciesze sie, ze moglem posluchac innych instalek i wyciagnac wnioski :)

Mnie ta Astra zastanawia :P Grala ladnie, zrownowazenie, a ten zajebisty kopniak ujawnil sie tylko w jednej piosence :)

Dzieki Hellsin za uciszenie gwizdka :) Duzo mi to dalo do myslenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta Astra zastanawia :P Grala ladnie, zrownowazenie, a ten zajebisty kopniak ujawnil sie tylko w jednej piosence :)

raczej nie tylko :) popytaj tych co słuchali :) w moim towarzystwie - troszkę dłużej ...

 

Ja tez dziekuje. Bardzo fajne spotkanie w świetnym gronie......... a mnie miło zaskoczył malutki Citroen :)

Mnie właściciel - wy wyciągną chyba wszystkie soki z tego co tam było - ale jakoś słabo był z tego zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właściciel

 

Mnie tez.. Zarostem :rotfl:

 

raczej nie tylko :) popytaj tych co słuchali :) w moim towarzystwie - troszkę dłużej ...

 

Nie mowie ze graly kulawo, tylko ze na tym jednym kawalku rozjeb..y cyce :D

 

hmmm Ache pewnie był po przepiciu.... :rotfl: :rotfl:

 

Nie pilem ani piwa od 3 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, frekwencja miło zaskoczyła :ok:

 

Morfi - weź mi podrzuć na PW to co u mnie słuchałeś, fajne kawałki wpadające w ucho :wink:

 

coś ode mnie:

Cytryna - hmm tweeter bez góry? :wink: pobawiłbym się tym troszkę jeszcze

Grzesiowa BeEmka - fajnie ale jakoś tak trochę "głucho" i trochę górka za cicho jak dla mnie

Bartkowa Skodzina - po pierwsze przenieść woofery do przodu, później pobawić się całością bo jakoś mało to wszystko ze sobą było zgrane no i źródło... mam wrażenie że ten pionek to nie jest zawysokich lotów :wink2:

Jarkowy bus - jakoś nie chciało mi się wchodzić :rotfl: podjadę na stację i Cię osłucham

Szymon - bez komentarza :zakochany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...