Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trudno pomierzyć, chyba dopiero wodą po skończeniu. Ale będę próbował ile się tylko da. W garażu sprawdzę w naszych komorach pomiarowych. Słyszłem opinie, że potrzebują MOCY. Mam teraz audiosystem taki stary biały z wntylatorkiem i czarnym radiatorem. Pisze na nim 2 x 145@4. Nie wiem, czy nie mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Borek kiedy to ja miałem twoją 50 ?? ze 3 lata temu ?? :)
aj, będzie już trochę wody w rzece czy tam nut w radiu ;-)

A miałeś ją zapiętą jakoś na dłużej w system ? Nigdy u Ciebie AA 'ondebord' nie słyszałem - chyba Ciebie te piecyki nie urzekły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś ją zapiętą jakoś na dłużej w system ? Nigdy u Ciebie AA 'ondebord' nie słyszałem - chyba Ciebie te piecyki nie urzekły ;)

 

No nie urzekł mnie specjalnie.

 

na śląsku tylko sony podobno grajoo :P

 

A co żal ? ;) Jak tak to i tak nie kupisz bo ni ma :)

Nie słyszałem aby użytkownik m1 narzekał na jakieś braki :) czy to na śląsku czy kajś indziej :)

Ja tylko mogę powiedzieć że niepotrzebnie sprzedałem swoją drugą :) Chociaż..... na ostatnim spocie była i zapomniałem się z nią przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie urzekł mnie specjalnie.

 

 

A co żal ? ;) Jak tak to i tak nie kupisz bo ni ma :)

Nie słyszałem aby użytkownik m1 narzekał na jakieś braki :) czy to na śląsku czy kajś indziej :)

Ja tylko mogę powiedzieć że niepotrzebnie sprzedałem swoją drugą :) Chociaż..... na ostatnim spocie była i zapomniałem się z nią przywitać :)

Nie chcę kupić, niemniej jednak rynek zmonopolizowany :P Przynajmniej w systemach "grających" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balcer: Jarek, moc to nie wszystko, wczoraj sobie trochę słuchaliśmy i 2x25 pozamiatał inne mocniejsze dynamiką ;)
Marcin, od dawna nie patrzę na papierek, doszedłem do wniosku, że skuteczniejszy jest odsłuch ;)
Panowie co to za 2x25 rockforda bo mnie ciekawość zżera? :)
Nie Rockforda, Audio Arta, 50HC.

 

To jak to w końcu jest , zapatrzeni w ten papierek dalej jesteście skłonni przypisywać mu 25 W ?

Czy może ktoś pokusił się i sprawdził nawet w sposób pobieżny jakie są jego realne parametry.

Cuda i dziwy :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry znam, analogicznie można patrzeć na mocarzy mających skłonności w drugą stronę ;) Znowu wkraczamy na niestabilny grunt, moim zdaniem x watów spokojnie wystarczy do sprawiającego frajdę słuchania, nie potrzebuję monobloka na tweeter :)



Ten dwudziestopięciowatowiec zagrał najlepiej nie ze względu na moc, a dobrze rozwiązany układ zasilania, gwarantujący mu stabilność, nie bez kozery jest to stabilne na kanale do 0,5ohma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...