Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Postaram sie być jak tylko Śląska nie odetnie śnieżyca do jutra.Drzewo chce jutro w góry jechać ale na spocie trza być przecież.W góry pojedziemy rano :)

 

Może jest więcej gości lubiących biale szaleństwo to by można grupowo podjechać na jakis bliski stok np.Myślenice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie miało miejsce spotkanie pełnego zarządu, na którym w warunkach niewilgotnych porównane zostały różnorakie wzmacniacze. Na postawie przeprowadzonych analiz łatwo stwierdzić, iż komponenty stworzone przez różne firmy, faktycznie okazały się różne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kilka piecy było, odsłuchiwane na kolumnach opartych na przetwornikach Seasa, więcej info do aerona, źródłem był DAC Nostromo oparty na WM8741.
Wzmaki bym zaprezentował tak (od najsłabiej brzmiących):
Sony XM-3026, Impulse SD-500, Rockford Fosgate 150HD, Phoenix Gold MS-275, Audison VR404, Audio Art 50HC.

Impulse zaskoczył otwartą średnicą, Rockford mocą i dołem, Phoenix widocznie nie miał czasu na "rozgrzanie się" miał najbardziej analityczną, szczegółową górę, ale przedobrzony dół, Audison kosił średnicą i ogólnym przekazem, Audio Art miał bardzo zwarty, charakterny dół i namacalną, zwiewną górę.

Tyle na szybko, pokój był zbyt mały pod odsłuchiwane kolumny, a piece miały okazję w poszczególnych konfiguracjach jedynie po około 20-30 min, ciężko byłoby się dłużej skupić na poszczególnych sztukach. Po zmianie źródła na Sony C910R odsłuchiwaliśmy jedynie faworytów- Audio Arta i Audisona, ciężko wskazać zwycięzcę, nasłyszalne cechy pozostały analicznie z DACem Nostromo jednak Soniak chyba bardziej przypadł nam do gustu przez prezencję dołu pasma i "zlepienie" środka z górą.

O przestrzenności się nie wypowiem, bo zasiadłem na "niecentralnej" pozycji odsłuchowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC na WM8740, wyniki jak dla mnie prawie, że miarodajne, ponieważ znam porownanie AA z Phoenixem z własnego domu i wiem ze po rozgrzaniu PG miecie na lewo i prawo, tutaj nie miał okazji zaszaleć. Mimo wszystko AA to moj faworyt :)
Pokój odsłuchowy sporo ograniczył przesteń, szerokość, głębie.
Testy na pewno będą powtórzone w troche innym składzie piecykowym i innym pokoju odsłuchowym.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział, ale lepszego nie znalazłem ;)

Gdzie można w Krakowie posłuchać R6a? Ma ktoś z was? Albo dobrze zrobionego przodu ;)

Coś by się znalazło, sam teraz testuję różne głośniki:

-r6a

-dup6

-helix competition

-tec sq6

-infiniti kappa

-morel maximo

 

Do czego potrzebujesz?

typ muzyki?

jakie auto?

jak zrobione drzwi?

jak głośno?

ile dróg?

jaki piec?

 

Coś można potestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...