Skocz do zawartości

Nowe radio do auta budżetowy Chińczyk !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam w planie zmianę radia w Alfie 159 z standardowego

267150d1584639710t-nowe_radio__159_budze

Na coś bardziej nowocześniejszego, np mam opcję kupić od znajomego Stację multimedialną 2 miesięczną Vordon HT-869BT za 250zł także myślę że cena jest jak najbardziej ok. 
267155d1584641106t-nowe_radio__159_budze

Lub może ktoś zaproponować coś konkretnego markowego, może byc nawet uzywane.

Nie przeszkadza mi że Chińczyk, byle żeby była jako taka jakość dźwięku ale nie gorsza niż z ori radia.
Budżet to to max 400zł

Nie zależy mi na kto wie jakiej jakości dźwięku ponieważ nie będę jeździł na spoty car audio- radio ma służyć do codziennego umilania czasu podróży biggrin.png

Proszę również nie komentować weź dołóż 3 stówki i kup coś konkretnego oryginalnego - nie chce dokładać i chce coś w miarę sensownego w podanym przeze mnie budżecie!
TAKŻE JAK NIE MASZ NIC CIEKAWEGO DO WNIESIENIA W TEMACIE - NIE KOMENTUJ! NIE PROWOKUJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znajomy to sprawdź u niego jak wygląda obsługa i jakość dźwięku i oceń czy jest dla Ciebie wystarczające. Zwróć uwagę na to czy radio się nie zawiesza i czy łączy się bezproblemowo z Twoim telefonem przez BT i USB, w chińczykach czasami  jest problem z odbiorem stacji radiowych, sprawdź jak jest w tym przypadku.

 

PS. http://www.strefacaraudio.pl/topic/53279-jesteś-nowy-więc-tutaj-się-witamy-czytaj-pierwszy-post/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jakbym miał wydać 400zł i koniecznie ma to być radio 2din to szukał bym jakieś używki, albo kupił sobie Kenwooda DPX-M3100BT. Co prawda nie ma on wyświetlacza dotykowego ale za to będzie grał fajnie i nie będzie problemu z obsługą i szybkością działania

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze jakbym miał wydać 400zł i koniecznie ma to być radio 2din to szukał bym jakieś używki, albo kupił sobie Kenwooda DPX-M3100BT. Co prawda nie ma on wyświetlacza dotykowego ale za to będzie grał fajnie i nie będzie problemu z obsługą i szybkością działania

 

 

 

 

Właśnie chciałbym kupić coś z dotykiem

A co sądziecie o GMS 6321 SMART?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jeszcze raz czy na prawdę chcesz mieć tylko dotykowy ekran? Takie radio nie ma nic więcej, zadnej jakości.

Porównaj to do telefonu.

Lepszy manta za 100 zl nowy z dotykiem czy np nokia n90?

Niby dotyk ale będzie zamulał jak rudy na imprezie, jakość obrazu jak rysunki przeczkolaka, a dźwięk niczym piski z kalkulatora. Szukaj używki jakiejś w okazji ale nie marnuj kasy coś co nie będzie działało jak powinno. To tak jak kupic transmiter fm za 9.99 na bazarze i liczyć na cuda. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...