facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Najlepsze radyjka Alpine

Best Alpine Najlepsze Alpine Polecane Alpine

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 22 maj 2019 - 10:29

Uaktualniona tabelka. Powiedzmy, że wydzielona 7990  :hyhy:

https://www.dropbox....DAPyiHixma?dl=0

Załączone pliki

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#42 mirek_smok

mirek_smok
  • Użytkownik
  • 1334 postów

Napisano 22 maj 2019 - 10:58

dopisz do f1 że z procem ma czasy i reszta  + pxa-h900

Alpine f1 status i nie ma bata  :wink:

#43 boloo

boloo
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 22 maj 2019 - 13:19

Uaktualniona tabelka. Powiedzmy, że wydzielona 7990  :hyhy:

https://www.dropbox....DAPyiHixma?dl=0

cde-195bt nie łyka flac

Wieczne gonienie króliczka:)

#44 mireczek

mireczek
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 22 maj 2019 - 13:27

Co jest z tymi "zwrotkami" ciągle w 178bt i 137bti?
Miałem oba i jak 178 ma zwrotkę to 137 też... Chociaż takie zwrotnice składające się z samych filtrów to ma cała masa radyjek nie tylko Alpine. 

Proponuję, bo to nie forum Euro Agd, uznać za zwrotnicę tradycyjnie aktywkę, a filtrami sobie bani nie zawracać. Bo w materiałach prasowych to i one za zwrotnie pełne robią, a mp3 za wysublimowane pliki muzyczne o powalającej jakości... 

odi profanum vulgus et arceo

#45 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 22 maj 2019 - 14:55

cde-195bt nie łyka flac

Racja, do poprawki. Zrobiłem te radyjka racem, sugerując się tym, że 193 ma flac.

Proponuję, bo to nie forum Euro Agd, uznać za zwrotnicę tradycyjnie aktywkę, a filtrami sobie bani nie zawracać. Bo w materiałach prasowych to i one za zwrotnie pełne robią, a mp3 za wysublimowane pliki muzyczne o powalającej jakości... 

Pisałem o tym wyżej. To ja proponuje usunąć kolumnę i niech każdy zainteresowany danym model szuka sobie we własnym zakresie.

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#46 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:19

Temat jest o najlepszych jednostkach a nie o tym jak zaawansowaną zwrotkę ma dany model. Więc albo usuwamy kolumnę albo dodajemy wpis tylko o rozbudowanej zwrotce.

#47 khazar

khazar
  • Użytkownik
  • 455 postów

Napisano 24 maj 2019 - 23:17

Napisz tak: zwrotka 2way, 3way, HPF/LPF i każdy będzie wiedział o co chodzi. Chociaż moim zdaniem to ta tabelka bez sensu jest, bo można powiedzieć ze to specjalistyczne jednostki, dla tych którzy potrafią je wykorzystać i dobrze je znają. Po prostu te informacje są dość banalne, a w takiej formie to i mogą wprowadzać w błąd.

Alpine iLX-702D, Helix DSP.2, Helix A6, Helix A1, Morel MT-350, MP 5.16, Morel Ultimo Ti 12

#48 noelo

noelo
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 25 maj 2019 - 04:17

A ja myślę że to dobry pomysł jak i tabelka jak i pomysł khazara żeby dodać zwrotka 2/3 way hpf/lpf. Jeśli ktoś będzie myślał o rozbudowanym car audio, a nie bardzo się zna to może się sugerować tą tabelką. 

#49 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 25 maj 2019 - 07:00

Chociaż moim zdaniem to ta tabelka bez sensu jest, bo można powiedzieć ze to specjalistyczne jednostki, dla tych którzy potrafią je wykorzystać i dobrze je znają.

Pewnie, że osoby, które przewaliły te radyjka je znają. Ja wszystkich nie znam, nie przewalałem, nie wiedziałem czy ma optyka itd. - dlatego pomyślałem o tabelce. Druga sprawa to właśnie chodziło o to aby zebrać to w jednym miejscu. Szybkie info bez pytania, szukania, przewalania manuali. Mnie się na pewno przyda  :wink: 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych