Skocz do zawartości

Wooferki do duzych drzwi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i teraz tylko jedna zasadnicza sprawa - co dla kogo znaczy łamie piszczele, trzepie lusterkami itd.  :wink: Już słuchałem niektórych systemów, co niby piszczele łamało no i chyba ja gruby chłopak i grubej kości, bo nie łamało :) Jeśli II wersja potrafi podobnie grać, jak I, to raczej do mocniejszego grania bym tego nie zaliczał, a i do 3 dróg bym tego nie wkładał. Prędzej coś właśnie z AS HX, lub takie Helix RS, Focal K2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys w Golfie 3 Audio System Helion chyba 2 ohm pod Orionem 8004, sredniak w desce dls up2,5 tweeter morel mt23 i to jednym slowem n...lalo kopalo mocno bezkompromisowo a kazdy plastyk w aucie latal jak szalony.

 

Mp5.16 napewno gra dostojniej i bardziej miekko ale przyjemniej i klasowo wyzej.

Lamac nie lamie nic, raczej masuje i wibruje ( ciezko to opisac ) chyba ze wykastrujesz go na 80-125hz...to bedzie sucho kopal...ale wtedy po co wydawac na Niego tyle monety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys w Golfie 3 Audio System Helion chyba 2 ohm pod Orionem 8004, sredniak w desce dls up2,5 tweeter morel mt23 i to jednym slowem n...lalo kopalo mocno bezkompromisowo a kazdy plastyk w aucie latal jak szalony.

Mp5.16 napewno gra dostojniej i bardziej miekko ale przyjemniej i klasowo wyzej.

Lamac nie lamie nic, raczej masuje i wibruje ( ciezko to opisac ) chyba ze wykastrujesz go na 80-125hz...to bedzie sucho kopal...ale wtedy po co wydawac na Niego tyle monety...

Też w G3 miałem tego As jak kolega i też mogę polecić . U mnie byla wersja 4ohm podpięta pod emphasera 490 200 i cięta aktywnie w 2way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na temat - co połamie kręgosłup z końcówki radia ...

Hehe bardzo smieszne - nie szukam glosnikow co polamia kregoslup a szukam czegoś jakosciowego bez zbytnich wymagan prądowych z szybkim i kontrolowanym basem - do 3 way zasilonego matchem... 

Bo widze ze temat przeobraza sie powolutku w hejt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales juz kilka propozycji, a jesli wciaz trudno Ci podjac decyzje to wybierz sie na spot. Chyba w kazdym miescie graja Mp 5.16 :)))

Mam taki zamiar - tylko martwy okres na SPOTy... Chyba że mnie zawsze coś omija - przynajmniej info o zblizajacym sie SPOCIE.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.oryginalna.. audiofilskie zajawki przenosze z donu do auta.. sporo w domu..w aucie standard.. a wy linczujecie mnie ze chce odrazu cos dobrego w aucie.. nie bede przekladal odsluchiwal wymienial itd.. w aucie mnie to nie bawi.. w donu lat nascie sie tak bawilem..doszedlem do tego co jest i to juz mi pasuje... wiec w czym problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze jesli posluchasz innych aut i kupisz cos co ci sie spodoba nie zawsze bedzie gralo u ciebie w aucie. Nie ma zlotego zestawu ktory zagra od strzala i sie dopasito. Tu jest ciagla walka. Ale przyjedz posluchasz pogadamy, zrobimy spota specjalnie dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...ale poczekajmy bo nie bedzie zrealizowany tak szybko... mysle ze 2 tyg najwczesniej... ale dziekuje chlopaki za tak profesionalne podejscie.. ja zapewnie swoje plyty..chetnie poslucham i zdecyduje w ktora strone isc pod swoje preferencje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...