Skocz do zawartości

MW91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radio i tablet jest podłaczone do procesora po optyku, radio mi służy tylko jako potencjometr głośności. Radia i cd nie słucham od ponad roku.

Nie napisałem że airport tylko coś w ten deseń. System odpala się w ciągu 5 sekund i w ciągu kolejnych 5 odtwarza muzyke. Wiekszość stacji multimedialnych potrzebuje więcej czasu. U mnie sprawdza się to na tyle dobrze że zrezygnowałem z innych źródeł.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio i tablet jest podłaczone do procesora po optyku, radio mi służy tylko jako potencjometr głośności. Radia i cd nie słucham od ponad roku.

Nie napisałem że airport tylko coś w ten deseń. System odpala się w ciągu 5 sekund i w ciągu kolejnych 5 odtwarza muzyke. Wiekszość stacji multimedialnych potrzebuje więcej czasu. U mnie sprawdza się to na tyle dobrze że zrezygnowałem z innych źródeł.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Czyli coś, ale nie dowiemy się co?

 

Eh. Trudno, trzeba będzie dalej marnować pierwsze 30-60 sekund jazdy w aucie zanim usłyszymy dźwięki.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyki wnioskuję że gra lepiej niż cd ?

Wniosek jest taki, że różnic nie ma, albo są na takim poziomie, że nie warto się naf nimi rozwodzić. Jest milion innych poważniejszych powodów do zmartwień niż rożnice w grze źródeł.

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu dopiero teraz ta instalka? Co Cię natchnęło? Ja powiem uszami noobka, który dużej ilości aut nie słuchał, że to auto gra zacnie, może trochę nie w mój profil (słodki, łagodny), ale wszystko jest na miejscu i widać (słychać) ogar nie z pierwszej łapanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że różnic nie ma, albo są na takim poziomie, że nie warto się naf nimi rozwodzić. Jest milion innych poważniejszych powodów do zmartwień niż rożnice w grze źródeł.

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

Rozumiem.

 

Myślę że nieuchronnie wszyscy dążymy do streamingu...

Sam aktualnie rozmyslam nad planem instalacji w moim aucie (choć nie mam pewności że do niej dojdzie) i zakładam że ani napędu cd nie będzie ani żadnego radia... Streaming plus dac + jakoś ogarnięte czasy +potencjometr dysk 1tb i wystarczy.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że różnic nie ma, albo są na takim poziomie, że nie warto się naf nimi rozwodzić. Jest milion innych poważniejszych powodów do zmartwień niż rożnice w grze źródeł.

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

Niech zgadnę. Chromecast Audio

http://antyweb.pl/recenzja-chromecast-audio-szansa-na-postep-dla-kazdego-sprzetu/

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę. Chromecast Audio

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

 

Leniuszek :wink2: , ale też potwierdzenie , ze to co zostało napisane 6 lub 12 miesięcy temu, w dobie internetu , jest przeniesione do działu prehistoria :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą

 

Nie rozumiem po co te tajemnice. Skoro już opisujesz i zamieszczasz swój projekt to mogłeś opisać co i jak masz tam porobione. Trzeba byłood razu napisać, że dodajesz tylko zdjęcia i nic więcej nie napiszesz, sprawa byłaby prosta. Po co robisz ludzi w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 11 minut temu

 

MW91, dnia 14 List 2016 - 22:48, napisał:

 

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą

 

 

 

Nie rozumiem po co te tajemnice. Skoro już opisujesz i zamieszczasz swój projekt to mogłeś opisać co i jak masz tam porobione. Trzeba byłood razu napisać, że dodajesz tylko zdjęcia i nic więcej nie napiszesz, sprawa byłaby prosta. Po co robisz ludzi w balona.

 

 

Jezeli coś cytujesz to rób to w całości , bo tak zniekształcasz czyjąś wypowiedz , która ma taka postać

 

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

 

Czyli jak się postarasz to znajdziesz .

Nie ma potrzeby przepisywania doświadczeń zawartych w innym wątku .

Może Michał zrobi wyłom w swoim postanowieniu i doda linka dla kroczących "prostą ścieżką " , ale to jego temat i jego decyzja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli coś cytujesz to rób to w całości , bo tak zniekształcasz czyjąś wypowiedz , która ma taka postać

 

 

 

 

 

MW91, dnia 14 List 2016 - 22:48, napisał:

 

 

Czego używam do streamingu zostanie owiane tajemnicą, urządzenie jest znane, omawiane tu na forum więc nie trudno się domyśleć czego używam. Innymi słowy, tacy nie będzie.

 

 

 

 

Na forum jest taka opcja "cytuj selektywnie". Chciałem się odnieść jedynie do tego fragmentu. Kolejnego fragmentu nie cytowałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Co mi z określeń typu "urządzenie znane", "omawiane", nie lubię takich tekstów. Dla mnie nie jest znane.I już nie chodzi tu o to, że autor nie chce zdradzić tej "tajemnicy" tylko o styl oraz pychę w jego wypowiedziach. To jego temat i niech robi co chce ale skoro chce bazować jedynie na wycinkach swojej instalacji - głównie fotkach, to niech to powie otwarcie: chwale się instalacją ale i tak wam nie powiem jakich myków użyłem. Po co takie przekomarzanie się? Że coś jest w stylu airport, ale nie do końca czy,że urządzenie jest znane ale nie powiem Ci jakie. Po co to?

 

 

 

Może Michał zrobi wyłom w swoim postanowieniu i doda linka dla kroczących "prostą ścieżką " , ale to jego temat i jego decyzja

 

Okej, to niech napiszę jak facet, że nie powie nic więcej i sprawa będzie prosta. Ja jeśli nie chce czegoś komuś powiedzieć to mówię to wprost, a nie ściemniam i robię z tego jakieś zagadki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy było tu powtarzanych kilka razy i nikt wielkiego problemu nie robił.

Po to jest  forum by sobie pomagać, a odpowiedzenie na pytanie zajęło by jedno zdanie,

chyba, że od tego zdania zależy czyjś zarobek….., ale tu już kończę bo wchodzę na kruchy lód

Wracając do instalki, bardzo ładnie wszystko zrobione. Wykonanie takiego czegoś wymaga naprawdę sporego doświadczenia i narzędzi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Na forum jest taka opcja "cytuj selektywnie". Chciałem się odnieść jedynie do tego fragmentu. Kolejnego fragmentu nie cytowałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Co mi z określeń typu "urządzenie znane", "omawiane", nie lubię takich tekstów. Dla mnie nie jest znane.I już nie chodzi tu o to, że autor nie chce zdradzić tej "tajemnicy" tylko o styl oraz pychę w jego wypowiedziach. To jego temat i niech robi co chce ale skoro chce bazować jedynie na wycinkach swojej instalacji - głównie fotkach, to niech to powie otwarcie: chwale się instalacją ale i tak wam nie powiem jakich myków użyłem. Po co takie przekomarzanie się? Że coś jest w stylu airport, ale nie do końca czy,że urządzenie jest znane ale nie powiem Ci jakie. Po co to?

 


Okej, to niech napiszę jak facet, że nie powie nic więcej i sprawa będzie prosta. Ja jeśli nie chce czegoś komuś powiedzieć to mówię to wprost, a nie ściemniam i robię z tego jakieś zagadki :wink:

 

Sprawdziłem przed chwila , nawet popełniłeś wpis w tym wątku :wink2: , ale widać prościej tupać w miejscu bić pianę niz samodzielnie zrobić najmniejszy krok .

Specjalnie zadzwoniłem do Michała i uzyskałem zgodę na zamieszczenie linka

http://www.strefacaraudio.pl/topic/52724-alternatywne-%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a-d%C5%BAwi%C4%99ku-w-aucie/

i drugi

Android -wzmacniacz , co po drodze , lub jakoś tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie macie ciekawszych tematów niż dociekanie jak muzyka "leci" do głośników? Dla mnie najważniejsze że gra to na bardzo fajnym poziomie i że jest łatwe w obsłudze. A szczegóły? Mi nie sa potrzebne do szczęścia.

 

Czy ktoś poza mna jeszcze zwrócił uwagę na te rzadkie wzmacniacze które Michał wozi u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie macie ciekawszych tematów niż dociekanie jak muzyka "leci" do głośników? Dla mnie najważniejsze że gra to na bardzo fajnym poziomie i że jest łatwe w obsłudze. A szczegóły? Mi nie sa potrzebne do szczęścia.

 

Czy ktoś poza mna jeszcze zwrócił uwagę na te rzadkie wzmacniacze które Michał wozi u siebie?

Ale chyba po to jest dzial instalacji zeby pogadac o technice, uzytych sprzetach itp., no chyba ze ktos potrafi odsluchiwac przez Internet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie było, a tu już rozgorzała taka gównoburza. To już wyjaśniam:

Android-WiFi-streamer-toslink-h600

Lub

DVA-9860-toslink-H600

Dalej

H600-zwrotnica aktywna-A-240

H600-zwrotnica aktywna-A-120

Dalej

A-240-dwużyłowy przewód miedziany-zwrotnica pasywna-MT230, U2.5, R6A

A-120-duży łowy przewód miedziany grubszy-Infinity RSDS 12

Jeszcze używam kabla USB i ładowarki 6A do zasilania tableta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MW91 miałem okazję słychać twojego auta byłem pod wrażeniem. I muszę pochwalić cię za rozwiązanie sposobu mocowania dystansu nie wkrętami tylko śruby a z drugiej strony metalowe kotwy z nakrętkami nie wiem czy dobrze to opisałem.

 

Co to masz za klemy przy aku?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans ma nakretki pazurkowe z obu stron. Od wnetrza drzwi 8 sztuk śrub przychodzi i drugie tyle do przykręcenia głośnika. Klemy mam jakieś za 15 zł. Kupowałem je w Nowym Elektroniku. Plusowa mnie najbardziej podeszła, bo udało się ją podpiąć pod ten dziwny fabryczny renaultowy bezpiecznik.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...