Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po klesce dupy kataluniii Trzeba bylo przepchnac j...y real i przepchneli.

 

Z 5x zeluś lezal wymachujac rekami o kartke, zero reakcji,DYBALI wystarczyl raz... Kartki z kapelusza w Juve non stop a na koniec sedzia wygrywa mecz w 93min.

Chyba czas zmienic znienawidzona hiszpanska drużynę... caly czas na farcie,oni z nami potrafia wygrac w 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wieczór, jeszcze gorsza noc. No i stało się. barcelona odpadła to trzeba było przepchnąć hiszpański klub. Karny, którego moim zdaniem nie było. Atak był wyraźnie na piłkę. Gigi jako kapitan dostaje czerwo za dyskusje. Gracze realu z żelkiem na czele kładą się jak zboże na polu - nawet karteczki. Je__ni symulanci. No i jeszcze ramos... ten gościu wykupił pakiet ultra vip??? Mecz zaczynał na trybunach, później był w tunelu a na końcu ławka realu i murawa. Widać ten klub ma inne prawa od pozostałych. 

 

Mimo wszystko dumny jestem z chłopaków i z bycia kibicem tego wspaniałego klubu. Dziś mam w robocie konferencję. Pewnie się każdy odstawi odpowiednio. Ja tam idę... w koszulce JUVE. Fino alla fine!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wcale nie nurkuje wcześniej.

 

A sedzia miał na to 2-3 sekundy bez powtórki.

To do czego są asystenci arbitra, zwłaszcza za bramką? Dlaczego tak się uefka broni przed VAR.

 

Popatrzcie na powtorki.. sam vasquez jakiś zdziwiony, że jest karniak.

 

Każdy ma prawo oceniać inaczej. Teraz debata szeregu ekspertów w kraju i za granicą. Dla mnie karnego nie było.

Tak to wyglada i tyle.

No to przyklepali =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to chłodnym okiem to rozumiem że są sympatycy jednej jak i drugiej drużyny ale nie róbmy jaj z tym karnym.Bo jeśli tam było przewinienie to wychodzi na to że piłkarze Realu już zaczynają się przewracać od samego podmuchu wiatru.Kontakt ręki i pleców minimalny był ale żeby było to na tyle mocne aby paść jak kłoda ? bez żartu.Sędzia spanikował i tyle,takich rzeczy się nie gwiżdże w tak ważnych końcówkach a tym bardziej że Real nic nie grał więc sędzia zamiast dalszej walki pomógł Realowi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...