Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Takich tematów jest wiele. Skoro się coś wie, to się o tym pisze, a jeśli nie chce podzielić wiedzą, nie pisze się wcale.

Spróbuj się coś zapytać kogoś z nich to zaraz zmiana tematu lub grupen sexen we własnym sosie . Jak coś zrobisz sam , to zaraz " pokaż , pokaż bo nie wierze "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo jak czegoś nie ma to się o tym nie pisze tak? to po co walic 5 stron o zmianie opa w M1 co znawcy

 

To się pisze, że nie ma i oszczędza 5 ciu stron dyskusji. Proste? Proste.. :)



 

Spróbuj się coś zapytać kogoś z nich to zaraz zmiana tematu lub grupen sexen we własnym sosie . Jak coś zrobisz sam , to zaraz " pokaż , pokaż bo nie wierze "

 

Dobra, czas zbastować. Szkoda tematu, bo także jestem ciekaw rozwoju tematu i wymiany info o tym SS. A tak to znowu wyjdzie ,że panowie się zatroszczyli ,że fajny temat umarł zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak czegoś nie ma to się o tym nie pisze tak? to po co walic 5 stron o zmianie opa w M1 co znawcy

Chyba Ci się znawco coś pomyliło :) , nikt nic nie chciał robić w M1 Xris z tym wyjechał żeby wymienić to trzeba się było pobawić w waszym stylu :)

oj wychodzi ta Twoja bystrość...

No ba :D , piszesz że coś jest , czego w rzeczywistości nie ma , ale to ty nadal jesteś bystrzakiem :) zostań w tym przekonaniu bo w twoim zawodzie poczucie własnej wartości jest bardzo ważne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22, dnia 04 Kwie 2013 - 21:24, napisał:

No ba :D , piszesz że coś jest , czego w rzeczywistości nie ma , ale to ty nadal jesteś bystrzakiem :) zostań w tym przekonaniu w twoim zawodzie poczucie własnej wartości jest bardzo ważne :D

Daj już na luz, każdy sobie wyciągnie własne wnioski kto tu z siebie zrobił wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, czas zbastować. Szkoda tematu, bo także jestem ciekaw rozwoju tematu i wymiany info o tym SS. A tak to znowu wyjdzie ,że panowie się zatroszczyli ,że fajny temat umarł zamknięty.

Może czas stworzyć jakiś temat pod tytułem " Wojna Północ - Południe " :D ,

 

Temat fajny więc też daje sobie spokój bo nie ma partnera do rozmów .



 

Daj już na luz, każdy sobie wyciągnie własne wnioski kto tu z siebie zrobił wariata.

:ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 to i tak żaden fajerwerk i powód do modłów do niego,piec jak piec(na dodatek stary i sypiący się wymagając napraw), zacznie kosztować tak jak w podobnym wieku inne produkcje wcale nie gorsze, wtedy mogę o nim rozmawiać, a póki co z cenami na poziomie 1,5-2 tys jest grubo przeceniony i dalej leci na swojej wykreowanej renomie. Więc wolę pogadać o Revelatorze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się coś zapytać kogoś z nich to zaraz zmiana tematu lub grupen sexen we własnym sosie . Jak coś zrobisz sam , to zaraz " pokaż , pokaż bo nie wierze "

Dlatego dobra rada......jak najmniej pokazywać bo konkurencja z południa czycha ...... niektórzy wiedzę którą latami zgłębiali ,do grobu zabiorą........ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego dobra rada......jak najmniej pokazywać bo konkurencja z południa czycha ...... niektórzy wiedzę którą latami zgłębiali ,do grobu zabiorą........ :rotfl:

 

Jakoś ja Szymon nigdy nie miałem żadnych tajemnic... Nie mam z tego chleba, to moja pasja, bawię się nią, raz lepiej raz gorzej, ale bez dziwnych tajemnic.

I dlatego są i będą takie tarcia bo trzymacie się kurczowo swoich malutkich tajemnic , uważając ,że cała reszta Polski to banda debili , która nie ma pojęcia o CA i biega jak banda naćpanych małp po omacku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciekawy temat ,odnośnie fajnych przetworników zszedł uważam na nie właściwy tor.......... a kolega który założył ten wątek pewnie teraz przeżywa chwilę zgrozy, czytając nasze wypociny.......... 

Odpuśćmy sobie ,bo najważniejsze przecież aby nie dać się sprowokować.................... a wygra i tak mądrzejszy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co jakis czas mam zapytanie o M1 i M3, czy sprzedam;) to mowie, po co komu taki zlom... Niech lepiej lezy na polce w piwnicy, jak reszta wybitnych, przecietnych przereklamowanych zlomow typu a7, prox 840.4, log1...

 

Bo jak jest dobra otoczka zrobiona wokół tego pieca i PR to i "gra" i się sprzedaje. A tak naprawdę sam na własnej skórze się przekonałem ,że za oceanem powstawały i powstają równie dobre, ba nawet ładniej grające piece, ale jako mało znane i bez wykreowanej mody, nie doceniane...

Przypomnij mi tylko czy znasz jakiś test ze złotych czasów Car Hi-fi gdzie Sony zostało sklasyfikowane w "Spitzenklasse"? Bo Amerykański piec zawsze się znajdzie w porównaniach wszechwag...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że i o mnie trochę było to sobie pozwolę...
 

Właściciele się cieszą, zwłaszcza jak kupowali w "normalnym" czasie po 600-800 zł a nie po dwa tysie jak się potrafią pojawić... Ale czasu na "ożenek" coraz mniej...
Będzie lament jak cena znowu wróci do dawnego poziomu...

M1 to i tak żaden fajerwerk i powód do modłów do niego,piec jak piec(na dodatek stary i sypiący się wymagając napraw), zacznie kosztować tak jak w podobnym wieku inne produkcje wcale nie gorsze, wtedy mogę o nim rozmawiać, a póki co z cenami na poziomie 1,5-2 tys jest grubo przeceniony i dalej leci na swojej wykreowanej renomie.

 

Marcin całe szczęście że Ty z Burym się z nikogo nie śmiejesz, jesteś OK dla wszystkich i możesz wykreować ceny jakie Tobie pasują za piece które używasz lub chcesz sprzedać.
Cytat z PW od Ciebie:
"Reklama dzwignią handlu. Muszę trochę gratów sprzedać aby mieć na drugiego Braxa i AGMa..."
"Wykreuję modę na Hifony i opierdolę je za dobrą kasę a mam jeszcze trochę tego gruzu."

Widzę że wziąłeś przykład z M1 i robisz teraz to samo z Hifonics'em :) tyle że cenę podbijasz x3 a nie x2...
Tylko że M1 sama się broni
I jeszcze jedno, skoro M1 to żaden fajerwerk i w dodatku psujący się staruszek to po co Ci nie wiele młodsze M50? Przecież to też kupa :)

Miłej zabawy

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat z PW od Ciebie:

 

Podaj sobie więc rękę z innym panem, który już się ostatnio posługiwał wymianą znań na PW... Widzę tonący to już i brzytwy się chwyci.

 

 

 

"Reklama dzwignią handlu. Muszę trochę gratów sprzedać aby mieć na drugiego Braxa i AGMa..."
"Wykreuję modę na Hifony i opierdolę je za dobrą kasę a mam jeszcze trochę tego gruzu."

 

Wyrwałeś zdanie z kontekstu. Dlaczego nie podasz w pełni? Bo już nie będzie takiej siły "rażenia" ? :) Doskonale wiesz ,że było to napisane z przekąsem odnośnie właśnie takiej postawy ze strony pewnych ludzi jak widać m.in i Ciebie bo bronisz widzę M1 jak chłopi Częstochowy w 1655 podczas potopu Szwedzkiego... :rotfl:

Ale aby uściślić, kasę na Braxa potrzebuję, na AGM również, nawet jest to napisane, w którymś ogłoszeniu na giełdzie, żaden powód do ujmy powiedzieć szczerze ,że jakieś tam zakupy za pasem...

Język w rozmowie prywatnej mam jaki mam, zwłaszcza jak ktoś się mnie głupio pyta tak jak Ty "czy aby ja się na pewno dobrze czuję, skoro porównuję granie Hifona Pluto VIII Gen na TW do pozycji na rynku znacznie droższych i w obiegowej opinii znacznie lepszych". Skoro ktoś mi zadaje w ten sposób durne pytanie bo go tyłek ścisnął , to Ci odpowiedziałem tak stylem słownictwa jak i treścią aby uciąć tą dyskusję.

Jeśli jednak nadal masz ochotę mnie ubierać w kwestię kreowania czegokolwiek to w zasadzie nie mam nic przeciwko łączeniu mojej osoby z propagowaniem zdjęcia klapek z oczu i nie opierania się koniecznie na tym co znane i popularne (DLS.Brax, Genesis itp) ale i tym co za oceanem (ESQ, PHoenix Gold, Hifonics. Tru Technology) , z tą małą róznicą ,że amerykańskie używane piece kosztują ułamek tego co wołają za M1 jego właściciele, a są w tym samym (lub młodszym) wieku. Zjedż z ceną za M1 do poziomu Pluto 450 zł ! I wtedy mi cokolwiek wytykaj.

To tylko potwierdza dla mnie jak bardzo się boicie aby ludzie nie poznali czegoś równie fajnego i dobrego, aby nie zostać z jakimiś leżakami w piwnicy.

 

 

Widzę że wziąłeś przykład z M1 i robisz teraz to samo z Hifonics'em :) tyle że cenę podbijasz x3 a nie x2...

 

Więc jednak sam przyznajesz ,że M1 jest sztucznie swego czasu nakręconym kółkiem na bicie kasy, które jeszcze trochę się kręci z rozpędu i trzeba szybko ożenić trupy póki ludzie je chcą? :D

Rzeczywiście cenę podbijam x3... PLUTO kupiłem za 450 zł i sprzedałem Sławie za 450 zł , zadowolony jak cholera z tego grania!!! Ja z tego nie miałem ani zł.

Nie jestem Ślązakiem ,że nigdy za darmo nikomu nie pomogę i zawsze muszę coś z tego mieć. :wink:

Dla mnie to zabawa dla Was sposób na tłuczenie kasy i robienie z ludzi wariatów.

 

 

I jeszcze jedno, skoro M1 to żaden fajerwerk i w dodatku psujący się staruszek to po co Ci nie wiele młodsze M50? Przecież to też kupa :)

 

Porównujesz M1 do M50 gdzie to dwa zupełnie inne światy, M50 to konstrukcja dual mono (ot tak pierwsza lepsza z brzegu różnica), po drugie są nowe nigdy nie używane w kartonie, po trzecie kupione w normalnych pieniądzach a nie tych chorych jakie sobie wołacie za M1ki. Gdybym miał je kupować tak jak są niby wyceniane nigdy bym sobie na nie nie pozwolił, lub nawet mając kasę nigdy nie kupił, bo za to można kupić doskonalsze konstrukcje a potrzeba mi co najmniej 6 kanałów.

 

Na zakończenie skoro wyciągasz coś z kontekstu z prywatnej rozmowy , którą zapoczątkowałeś a potem to sobie cytujesz, to może ja także pozwolę sobie zacytować siebie z tej rozmowy:

 

"Muszę trochę gratów sprzedać aby mieć na drugiego Braxa i AGMa...

A tak z ciekawości czy słuchałeś PLUTO? :wink:  Mi się bardziej podoba na górze niż np Braxy, więc słowa naturalnie lekko naciągnięte, ale nie do końca."

 

tylko potwierdzenie już w prywatnej wymianie zdań tego ,że jestem do nich przekonany i nie wciskam kitu. Rzeczywiście kreowanie mody, na jedną sztukę pieca jaki mam... :rotfl: :rotfl:

 

"Swoją drogą to bardzo fajne piecyki , lepsze niż te bezpłciowe Sony,Audisony ,Gienki itp pizdrygałki więc nie boję się swoich słów."

 

Kolejne zdanie z tej rozmowy, gdzie masz jak byk moje ustosunkowanie się do kwestii Sony a Hifonów.

 

Pokazałeś swoją malutką złośliwą, zakłamaną naturę Xris... ale widzę ,że bierzesz przykład z Emila cytując sobie prywatne wiadomości, więc nie pozostaje mi nic innego jak podsumować Ciebie podobnie "Xris, debil z Ciebie nie dyplomata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

truck, dnia 05 Kwie 2013 - 08:32, napisał: snapback.png

Nie jestem Ślązakiem ,że nigdy za darmo nikomu nie pomogę i zawsze muszę coś z tego mieć. :wink:

 

Chyba przeginasz.... Widac jak malo wiesz o Śląsku:) czuje sie obrażony publicznie;)

 

Też mi z tego powodu troszkę smutno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywlekanie prywatnych rozmów publicznie nie jest dobre... 

 

Ale jedno z tej dyskusjo można wywnioskować. Jeśli sam nie po testujesz to się nie dowiesz. Żyłem w przekonaniu że M1 to bardzo dobry piec w tych pieniądzach, ale trzeba będzie się wybrać do Rafała, wypić mamrota i sprawdzić samemu :)

 

A Wy dajcie trochę na luz bo większość tego typu tematów kończy się na kłótni, złości i obrazach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeginasz.... Widac jak malo wiesz o Śląsku:) czuje sie obrażony publicznie;)

 

Jacek jeśli tak, to przepraszam, dokonałem skrótu myślowego, ale i tak jest na rzeczy ,że za darmo, to ja nic od nikogo tam nie uzyskałem.Z innych regionów polski owszem, ja również wiele rzeczy pomagam czy załatwiam za "dziękuję", można? Można...

A jeśli miała być porada to co najwyżej głupią szyderkę.

Sprawa dotyczy w zasadzie trzech osób uściślając odnośnie "Śląska" zresztą widać to z wypowiedzi :Xrisa, Szymona i Marcina-real, święta trójca upodobała sobie taki sposób funkcjonowania, szydera, prześmiewanie, takie prowadzenie rozmowy aby kiedy ma paść coś sensownego na jakiś temat a co uważają za "prawdę objawioną" ucinanie tego bzdurami.

Do tego nakręcanie koniunktury na klocki które im zalegają i chcą sprzedać za chorą kasę. Dlaczego Ty jako posiadacz M1 nie usiadłeś na mnie? Masz to w tyłku, piec jak piec, gra jak gra, każdy ma prawo do własnej opinii.

Dyskusja jeśli się cofnąć nie zaczęła się ode mnie a od naskoku ww panów na Burego, któremu chcieli pokazać jak są mocni, wielcy i doskonali ze znajomością sprzętu i jego budowy, przy okazji chcąc zrobić z kogoś głupka, jednak z powodu ,że nie pykło a wiele osób to obserwowało z uśmiechem politowania, napisałem co o tym myślę.

Ruszyło? No jak widać ruszyło. Gdyby w tym nie było żadnego interesu to by Xris nie latał jak wściekła małpa z brzytwą po ulicy wyciągając jakieś "newsy" z PW... :D

Do tego skłoniło mnie również postępowanie Powalli, kiedy blokował odnowienie moich ogłoszeń ( 3 dni próbowałem je podbić bez skutku, kiedy w końcu napisałem do innego moderatora co jest grane? odpisał mi ,że nic nie ma, ponownie podbiłem "na gorąco" i od razu je zobaczył i jak widać ogłoszenia się podniosły na liście, więc wcześniejsze były bezczelnie kasowane!) identyczna sytuacja dotyczyła kolegi z Wawy ,który także wyraził swoje zdanie odnośnie tych panów. Jemu ogłoszenia "znikały" po 15 min.... :rotfl:  Cuda panie cuda... A tak na poważnie to prywata i kółeczko wzajemnej adoracji. Nigdy się nie naginałem i nie nagnę i jak dzieje się dziadostwo, to nazywam to dziadostwem a nie głaskaniem.

 

 

a ja inaczej:) jeśli hifony x3 to dla czego 8 gen na zachodzie jest w takich cenach od jakiegoś czasu.była chwila(wg archiwum)gdzie te piece szły za grosz... dziś jak dacie mi cenę/3 biorę kontener... :) mimo że mam już dla siebie ich za dużo:)

 

Ta najlepiej pierdzielić głupoty jak się nie ma nic rozsądnego jak Xris, sam się przyznał ,że walą przycinę x2 na M1, kiedy mi wytknął ,że niby na Hifonach mam x3, Ty Adam wiesz m.in najlepiej ,że nie kupi się ich za 100 zł ba w stanach chodzą nawet drożej niż w PL. Dokupiłeś sobie piec na woofery i suba, więc wiesz ,że to nie do dostania za Bóg zapłać na zachodzie.

Ale prawda jest zupełnie inna, nie w smak panom, że ktoś śmiał napisać ,że piecyk za 450 zł gra równie fajnie jak ich 4 razy droższe hi-endy. Biznes panie biznes... Tacy to pasjonaci.

A ja skoro coś mi się podoba i wiem ,ze jest dobre nie będę kisił tej wiedzy, bo mnie to wali, niech inni także się cieszą fajnym graniem w rozsądnych pieniądzach.

 

 

Wywlekanie prywatnych rozmów publicznie nie jest dobre...

 

Dla mnie to ostatnie dziadostwo, podpuścić na PW dlaczego takie zdanie , dlaczego sprzedaję, dlaczego nie pozbywam się MS, a potem to wywlec treść prywatnej rozmowy przed publikę.

Postępowanie godne sprzedajnej panny spod latarni.

 

Ja jestem śmiało gotowy na jakiś spot przywieść Hi-fona od Zed i wpiąć w system do auta, które jest postawione na M1 i dokonać w szerszym gronie odsłuchu na zasadzie szybkiej wrzuty bez jakichkolwiek innych zmian w setup'ie.... Tylko nie wiem czy ktoś się znajdzie chętny bo jeszcze się okaże ,że mit okazał się mitem...i można mieć to samo(bo M1 nie jest zły, ale też nie ma w sobie nic magicznego czego nie mają inne wzmacniacze) za cenę 1/3 czy 1/2 tego co panowie sobie wołają za swoje klocki. I cały dobry PR w piz...u. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego nakręcanie koniunktury na klocki które im zalegają i chcą sprzedać za chorą kasę.

Mam w szafie 15szt, nówki w kartonach, jak kupisz wszystkie to po 300zł Ci sprzedam :) śmieszny jesteś :wink:

 

 

Gdyby w tym nie było żadnego interesu to by Xris nie latał jak wściekła małpa z brzytwą po ulicy

Gdybym nie czytał Twoich i burego głupot to bym nie latał jak małpa :)

 

 

Ta najlepiej pierdzielić głupoty jak się nie ma nic rozsądnego jak Xris

Po raz kolejny wyszło, że tylko Xris, Szymon i Marcin-real pierdzą głupotami jakby samą grochówkę jedli a nieskazitelny Marcin i Radek nigdy "dymka" nie póścili :)

 

 

sam się przyznał ,że walą przycinę x2 na M1

To chyba Ty walisz :) ja nie sprzedaję M1...

A co do tego że M1 były po 600-800zł, PLUTO tez było po 180-200zł i co? Nakręcona cena 2x :)

 

Warszawa też się chyba "ześląziła" bo tam też sobie kroją za M1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze nie przeszło......

 

Przeszło, przeszło, było nie robić z Burego wariata dla śmiechów,albo wywlekać prywatnej rozmowy ze mną to by nie było tematu. Nie rozumiem po co naskakiwać na mnie wiedząc, że znam to od podszewki i każda próba strzału w moją bramkę, skończy się strzałem hattricka z mojej strony... Mnie nie bawi wywlekanie brudów, ale także nie zagram tak jak ktoś to sobie obmyślił. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło, przeszło, było nie robić z Burego wariata dla śmiechów,albo wywlekać prywatnej rozmowy ze mną to by nie było tematu. Nie rozumiem po co naskakiwać na mnie wiedząc, że znam to od podszewki i każda próba strzału w moją bramkę, skończy się strzałem hattricka z mojej strony... Mnie nie bawi wywlekanie brudów, ale także nie zagram tak jak ktoś to sobie obmyślił. Koniec.

Żaden dym nie rodzi się z czystego powierza, zastanów się co zobaczysz gdy dym się rozwieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...