Skocz do zawartości

Firma DIRECTED + różne off top-owe pitu pitu... :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cos to pisz na pw albo gg ale juz troche sprzetu odemnie z Uk jest w Polsce Lacznie z Bartka bylym MX i jednego kolegi RE xxx15 . A co do tematu jeszcze to mozna porownac sprzet Directed do Oriona tak samo jak Vibe do FLi czyli produkt dla ludu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sebring, Faktycznie sie nie znam a Tobie jak ktos powie zebys cos zrobil to wszystko robisz ja zbieram wlasne opinnie :P nie zawsze zgadzam sie z wiekszoscia :D po prostu to co dotykam i slucham to inna sprawa niz polecanie czy tez negatywne recenzje na temat sprzetu :D pomysl o swoim BM w jakiej on klasie sie znajduje :P Wiem co swoje i nikt tego nie zmieni Bo załoze sie ze nikt z was nie widzial nawet na oczy sprzetu tej firmy a co tu mowic o testowaniu :P a Ty Sebring, najlepiej znasz sie na pisaniu bajek :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heahe i arczi znowu musial mnie zkrytykowac jak i moj sprzet bo zlozenie sensownego zdania ktore by nie robilo typowego ot jest na tyle trudne ze najlatwiej naklepac co popadnie...

owszem mam narazie atx + sonic bo pasuje mi troche cisnienia i w tym kierunku powoli ide. wczesniej owszem sugerowalem sie zdaniem wiekszosci, ale obecnie na forum jest paru gosci nie udzielajacych sie zbytnio ale znaja sie na rzeczy i u nich szukam ewentualnej pomocy.

wiesz ja sam sie utrzymuje i przeznaczenie 4kzl od tak to dosyc trudna sprawa nom ale czy ty to rozumiesz nie wiem... heahe

 

najbardziej smiesza mnie ludzie teraz krytykujacy sprzet i to bardzo mocno, a wczesniej natomiast to bylo nie byle co.. heh teraz kupil sobie cwaniaczek jeden z drugim po leprzym klocku wrzucil w opis i teraz filozuje co to kur... za wodotryski nie sa :P

 

co do tematu to juz bylo napisane ze sprzet 'budzetowy' i kosmosu nie ma, kto chce to kupi nikt nikogo nie zmusza do kupna czy zrezygnowania ze sprzetu directed czy jakiej kolwiek innej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie i co żal ci dupe ściska ze ktoś ma lepszy sprzęt od ciebie ja zaczynalem 7 lat temu i mialem bm nuke 10 i przez te 7 lat coś już mam co mi sie marzyło

 

ty masz sonic 15 i 990atx i miej oby było po twojej myśli zawsze

 

tylko qrwa bez takich prosze "heh teraz kupil sobie cwaniaczek jeden z drugim po leprzym klocku wrzucil w opis i teraz filozuje co to kur... za wodotryski nie sa :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921, to byla swobodna wypowiedz nie prowokujaca, sporo osob na tym forum mocno bierze do siebie to co jest w poscie napisane ale na boga nie jest napisane mlody1921, jestes k.. cwaniak bo masz lepszy sprzet itp.. wierz mi ze gdybym tak np; o tobie myslal to wprost pisze i hu.. nie peniam... heahe

 

zal mi dupy nie sciska, haha CA to nie wszystko :D inwestuje w inne potrzebne mi do normalnego egzystowania rzeczy... :D

 

wracajac do ca to rownasz z blotem sonica, lajt ale porownaj go do innego glosnika w tej cenie... nie jest bardzo drogi, a mimo to sie sprawdza.

masz oriona to mozna go porownywac do kickerow,JL,rockford... i konkretne modele sa gorsze od hcca ale litosci co wy chcecie od glosnika ktory kosztuje 500pln :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą co myślą więc i ja się dopisze :D co do firmy Directed ... zauważyłem pewną zgodność w rozumowaniu wielu osób otóż jeżeli jakaś firma jest mało dostępna w Polsce to już to jest swego rodzaju high-end bo go mało i drogi ,nie poprę swojej wypowiedzi faktami bo nic tej firmy nie miałem ale z tego co czytałem to Sebring po częsci ma racje z porównaniem tego do JBL-a . Co do wątku typu kiedyś niektórzy pewien sprzęt chwalili a teraz dorobili się i mają lepszy i teraz miażdżą swoją krytyką co tańsze i popularne to już tak jest jak kiedyś kupie S klase to też bede pisał że Ford to szajs (pomimo tego że tak teraz nie myśle) itp... tak my ludzie mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonic był w promocji to sie opłacało ale dać za niego 990 zł to juz nie bardzo sie opłaca

 

nikt nie miał suba directed więc nint nie powie zapewne nic na jego temat

 

choć patrząc na Arczegi wzmaka to zapewne można go porównać do hifona brutusa 1206d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heahe i arczi znowu musial mnie zkrytykowac jak i moj sprzet bo zlozenie sensownego zdania ktore by nie robilo typowego ot jest na tyle trudne ze najlatwiej naklepac co popadnie...

owszem mam narazie atx + sonic bo pasuje mi troche cisnienia i w tym kierunku powoli ide. wczesniej owszem sugerowalem sie zdaniem wiekszosci, ale obecnie na forum jest paru gosci nie udzielajacych sie zbytnio ale znaja sie na rzeczy i u nich szukam ewentualnej pomocy.

wiesz ja sam sie utrzymuje i przeznaczenie 4kzl od tak to dosyc trudna sprawa nom ale czy ty to rozumiesz nie wiem... heahe

 

najbardziej smiesza mnie ludzie teraz krytykujacy sprzet i to bardzo mocno, a wczesniej natomiast to bylo nie byle co.. heh teraz kupil sobie cwaniaczek jeden z drugim po leprzym klocku wrzucil w opis i teraz filozuje co to kur... za wodotryski nie sa :D

 

co do tematu to juz bylo napisane ze sprzet 'budzetowy' i kosmosu nie ma, kto chce to kupi nikt nikogo nie zmusza do kupna czy zrezygnowania ze sprzetu directed czy jakiej kolwiek innej marki...

 

 

Może powiesz kogo masz na myśli :oczami: bo mówiąc paru cwaniaczków mam wrażenie że tez bijesz do mnie i nie tylko. Nigdy nie uważałem, że sonic jest świetny fakt potrafi kopnąć, ale jest wiele głośników firmowych o mniejszej mocy, które zrobią to samo a nawet więcej przy zachowaniu lepszej jakości. Miałem tego sonica a nawet rozbierałem i wiem jak wygląda od środka. Ten głośnik to nic specjalnego po prostu sie rozsypał najpierw urwały sie przewody do cewki po naprawie przepaliła sie cewka a za jakiś czas odkleiła sie membrana, jeśli twoim zdaniem ten głośnik zasługuje na miano "świetny głośnik" to co powiesz o swiatowych markach?W porównaniu z 500watową magma wypadl blado i niemów mi że magma to drozszy sperzet bo mozna ja kupic w tej samej cenie co sonica. Co do tych cwaniaczków sam zarobiłem na swój sprzęt i nie dostałem go od mamy czy taty jak pewnie wielu z tego forum, więc będę sobie wklejał to, co będę chciał i nie powinno cie to obchodzić. Sam pewnie kupisz cos lepszego i sam potem powiesz, że sonic to nic specjalnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, widzisz ty potrafisz napisac cos konkretnego, i faktycznie piszac paru moge kogos urazic ale nie bede wytykal palcem bo zrobi sie mase klutni...

piszesz ze potrafi kopnac okey doceniasz, rozsypal sie i widziales bebechy to co innego i w tym momencie krytykujesz dlatego takie wyrazanie pogladow jest wporzadku...

 

co do tego ze bede uwazal sonica za szajs po kupnie czegos lepszego to sie nie zgodze bo w tej cenie daje to jakas satysfakcje tak samo jak niegdys parchy typu macaudio itp... bylo okey w miare tanio, po prostu jakies przezycie nie ocena na sucho...

 

wiesz wczytaj sie dobrze w pozostale moje posty, w niektorych doceniam ludzi z forum ale nie mowie kto to dokladnie bo ktos inny moglby sie poczuc zle. Niektorzy nie wiedza ze polegam na nich(na tym co pisza) ale nie doraznie bo jesli nie mam motywu na zmiane sprzetu czy kasy to nie zawracam glowy na gadu itd..

 

Magma vs Sonic no coment przyznaje :D

pozdro i bez cisnienia panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, widzisz ty potrafisz napisac cos konkretnego, i faktycznie piszac paru moge kogos urazic ale nie bede wytykal palcem bo zrobi sie mase klutni...

piszesz ze potrafi kopnac okey doceniasz, rozsypal sie i widziales bebechy to co innego i w tym momencie krytykujesz dlatego takie wyrazanie pogladow jest wporzadku...

 

co do tego ze bede uwazal sonica za szajs po kupnie czegos lepszego to sie nie zgodze bo w tej cenie daje to jakas satysfakcje tak samo jak niegdys parchy typu macaudio itp... bylo okey w miare tanio, po prostu jakies przezycie nie ocena na sucho...

 

wiesz wczytaj sie dobrze w pozostale moje posty, w niektorych doceniam ludzi z forum ale nie mowie kto to dokladnie bo ktos inny moglby sie poczuc zle. Niektorzy nie wiedza ze polegam na nich(na tym co pisza) ale nie doraznie bo jesli nie mam motywu na zmiane sprzetu czy kasy to nie zawracam glowy na gadu itd..

 

Magma vs Sonic no coment przyznaje :D

pozdro i bez cisnienia panowie :hyhy:

 

 

Szajs a stwierdzenie "nic specjalnego" to nie to samo nie powiedziałem nigdy o tym sprzecie że to szajs bo tak nie jest. Szajsem można nazwać bazarowe glosniki typy dybesi czy jak to sie tam pisze hehe. Zobaczymy jak kupisz cos lepszego wtedy pogadamy jak sam porównasz.

 

 

 

Cisnienie musi być :rotfl:

 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak kupisz cos lepszego wtedy pogadamy jak sam porównasz.

 

 

 

Cisnienie musi być :rotfl:

 

w sumie bardzo mozliwe ze odczucia beda kolosalne ale trzeba to odczuc na wlasnej skorze ;]

no jak bede mial zamiar kupic sprzet to pogadamy wczesniej :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro juz mowa o klockach krótka piłka. Wzmak do 1,5K zł i moje typy Hifonics 2407D 2.4 KW@1OHM badź Tec Competition 3KW@1OHM. Który lepszy wg Was i dlaczego tak nie lubicie Hifonicsa bo takie wrazenie jeden post gdzies na mnie wywarł. Byc moze cos lepszego w tej cenie? Ciagnac bedzie GZ NW 12 2kw rms bo 2006D troche słabawo sobie radzil za to orion 2,5 kw rms zajebiscie ale cena jeszcze raz taka ... wiec szukam czegos od 2,5-3kw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche głupawe pytanie ale po co podaja moc przy 14,4V skoro na właczonym silniku mamy 13,8V ? W jaki sposob mozna osiaganc te 14,4 V w instalacji samochodowej? Czy to tylko pod dbdrag raczej info gdzie stosuje sie specjalne zasilacze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...