Skocz do zawartości

Soudal Taśma dekarska


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie gadajcie, że ten GMS jest tak miażdząco tani w porównaniu do Dyna :] radze wnikliwie przestudiowac relację powierzchnia kryta a cena :) .

Byłem wczesną jesienia w rozterce " tłumieniowej" prócz STP ( co mam w zamiarze uczynić wiosną w bagaju ) użyłem materiałów Dynamata i GMS. O jakości już wyraziłem opinię, co do odsłuchów :hyhy: jestem za malusi by wydac wyrok na jakim "omatowaniu" :zdziwko: sprzecior gra ...lepiej :hyhy: . Prawdopodobnie nie widac( słychać) różnicy więc ... :hyhy: .

 

Temat jest dekarka z marketów :) kontra maty, stricte CA, więc wchodząc na forum CA udzielam prostej odpowiedzi :hyhy: nie spotkałem jeszcze dekarza który by kleił na dachu Dynę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem jeszcze dekarza który by kleił na dachu Dynę :zdziwko: .
pytanie nasuwa się samo przez się...a ilu dekarzy znasz?? :hyhy: a poważnie ja też uważam, że do zastosowań car audio najlepiej używać materiałów doń przeznaczonych...zaoszczędzi nam to rozczarowań i pytań na forum pt. jak zedrzeć dekarkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze teoretycznie im sztywniej tym lepiej ale nie wiem czy bym zaryzykowal dac taka mase na drzwi , masz tam z pol rolki dekarki i jeszcze do tego dac z 10mat app to moze zaszkodzic drzwią , oczywiscie nie jest powiedziane ze musza siąść ale pradopodobienstwo jest duze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że STP nie są tak sztywne jak APP, a są znacznie lepsze. Jak to wytłumaczysz? ;P

 

 

Jaki jest sens nakładać na gównianą matę APP, czy dekarkę, lepszą STP, Jak ta mata w tym przypadku nie będzie działać tak jak powinna, plus do tego zwiększamy masę drzwi o kolejne kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że STP nie są tak sztywne jak APP, a są znacznie lepsze. Jak to wytłumaczysz?

 

 

Poddaje sie :/

 

Moja logika sie nie pokrywa z rzeczywistosia wiec nie bede dyskutowal , moje zalorzenie jest takie ze mata ma eliminowac rezonans blachy a do pochlaniania dzwieku stosuje ja przynajmniej inne produktu dlatego uzywam tylko APP + inne produkty , i nie zaczynam dyskusji o tym jakie rozwiazanie jest najlepsze bo to bez celowe :rotfl:

 

Mam malo techniczny umysł zeby dyskutowac o tym dlaczego cos mniej sztywnego i lzejszego lepiej tlumi rezonans , mialem STP samo w jednym aucie i teraz kupilem drugi taki sam samochod i mam te same klocki zrobie na APP + pianka i sobie porownam :rotfl:

 

 

I z pewnoscia najlepszym rozwiazaniem jest zrobienie od nowa na porzadnie a nie naklejanie warstwy na warstwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mata ma eliminowac rezonans blachy

Taśma dekarska tego nie robi wcale a APP bardzo marnie.Gdy nakleicie dobry towar na gówno to i tak z tego będzie wielkie...

 

 

Ps.Zawsze powtarzam nie kleić gówna a Ci co nie posłuchali niech maja za swoje przy odrywaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol marca :wstyd:

Gumę też zakładasz drugą na starą, czy jednak zmieniasz?

To zalezy jak stara długo na ...przyrządzie siedzi :D .

 

Off top jak nie o kablach spawara kontra CA to o matach dach kontra CA do znudzenia to.

 

Co do zdzierania :P Dynamat nieźle schodzi :P przy odrobinie zacięcia dałoby sie go i ze 2 albo 3 razy wykorzystać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...