Skocz do zawartości

Soudal Taśma dekarska


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce w tym tygodniu wygłuszyć drzwi i pytanie do tych co mogą porównać do nie wygłuszonych drzwi czy jest jakaś różnica proszę nie pisać żebym dozbierał do STP czy czego innego poprostu nie mam kasy na coś innego pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soudal :

 

+ za łatwość układania

+ cena i dostępność

 

- to jej mała sztywność i większych technologicznych otworów nie polecam zakrywać (chyba że ładne stelaże porobisz)

- troszkę śmierdzą (ale da się przeżyć )

- troszkę cienkie

 

Jako budżet się jak najbardziej nadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, szukałem, ale nigdzie nie ma ostatecznej odpowiedzi. :)

 

jeśli w innych tematach nie znalazles jednoznacznej odpowiedzi to myślisz ze tu ja znajdziesz? Będzie tyle samo opinii co wypowiadających się. Choć smiem twierdzić ze z przewaga negatywnych .. Ja powiem tak - dekarka lepsza niż nic, ale uważam ze jeśli choć troszkę poważnie myśli się na temat CA to szkoda zostawiać tak ważna sprawę jak wygluszenie w "rękach" dekarki, która została stworzona w całkiem innych celach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP-em będe wyklejał bagaja na wiosnę :) .

Dopóki nie znałem Dynamata ...kleiłem sobie różne prokukty w te wrota :) w tej chwili nie kleiłbym nic innego niż MATY DO CAR audio (nie koniecznie Dyna :) ).

Zostawmy Soudala dekarzom :rotfl: .

Taki ..."rozlazły" topic o matach jest poczytaj go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMS to...w miarę udana próba "skopiowania" Dynamata :) . Po wnikliwych oględzinach szczególnie po przyjęciu ujemnych temperatur wychodzi... zdecydowana wyższość Dyna .

GMS jest również dobry i w zupełności wystarcza do tłumienia "ponadstandardowej" trochę "budżet wyższej instalacji" ... z cała pewnością przewyższa dekarkę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest taki temat to mam pytanie. Jak usunąć maty z drzwi? chodzi mi o to że chcę ponownie wygłuszyć drzwi czymś "lepszym". Człowiek eksperymentował z APP i dekarką a teraz trzeba się męczyć :zdziwko:

Tomek zmieniał w VW i opisał swoje wrażenia i doświadczenia na tym forum więc poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było również na forum o GMS . Dozbieraj i kup GMS-04 wychodzi przyzwoicie cenowo 49 zł 0.5m2 a w rzeczywistości to bardzo dobra mata na bazie butylu i aluminium . Ma bardzo mocny klej praktycznie nie do oderwania , jest grubsza od GMS-05 a lżejsza wagowo :zdziwko:

 

Wkrótce ukażą się materiały reklamowe mat wytłumiających GMS gdzie jedna ze znanych firm w Polsce przeprowadziła pomiary i uzyskano -6dB na produkcie GMS natomiast

na matach Dynamat uzyskano -7dB ale koszt finalny był ok 250% wyższy także polecam maty z czystym sumieniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...