Skocz do zawartości

Pytanie o zabudowę :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o zabudowę do Passata B6 Kombi.

Chodzi o dyskretną zabudowę z dobrym brzmieniem.

Chciałbym żeby został bagażnik.

Jednostka sterująca to duża Navi fabryczna.

Firmy jakie by wchodziły w grę to Blaupunkt, Pionieer, Hertz , Audison, JBL, Magnat.

Zabudowa do 15 - 20 tys.

Czy ktoś mógłby mi pomóc zrobić taką instalację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zen850CSi, Zanim zaczną padać w tym temacie jakieś mało trafione propozycje skontaktuj się i umów na konsultacje z konkretnym zakładem CA i zobacz co oni Ci konkretnego zaproponują. Odsłuchasz sobie kilku klocków w docelowym aucie i sam zadecydujesz co Ci w aucie ma grać.

 

Kwota jaką posiadasz umożliwia już zbudowanie naprawdę fajnie grającego systemu.

 

ps. Nawigacji nie trzeba wyrzucać :kwasny: wystarczy odpowiednio zaplanować poszczególne elementy systemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamat widzę że wprowadzasz w kolejne forum bo w poprzednim był kosz i ban..

Jak możesz w kwocie 20 kzł wymieniać takie firmy jak Magnat, JBL czy Blaupunkt.

Jakbym miał taką sumę mierzyłbym o wiele wiele wyżej! Można już się pokusić nawet o klocki BRAXa - oczywiście nie wszystkie ale proszę Cię... w tym przedziale Blaupunkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czego słuchasz ale tak na pałe- dobra 10calowa buda w jednym boku, z drugiej strony bagaznika dobrej klasy wzmacniacz, dobre kable zasilajace, dobre sygnałowki. Zrobic sobie cos z zywicy w bagazniku i gra gitara. Dobrej klasy system o mocy 500~700 wat do tego dobry wzmacniacz na system przedni, zrobic dobre twetery w słupkach. Koszt dodtków, kable, wytłuminie, koncówki to gora 2tys, a sprzet-no coz.. Tu juz do wyboru. Dobra klasa ale jbl czy cos innego chinskiego, to szkoda pakowac. Markowe wzmacniacze z najwyzszych polek producenta. To samo głosniki. Do bagaznika Steg QM310.2x + RE Audio SE-10 D2

A przod sobie dopasowac pod rodzaj muzyki.

Wiadomo oferta jest duzo wieksza, ale niepodałec konkretnych wymagac. Wymien przod na jakas dobra jednostke 2din jak masz taka mozliwosc a bedzie ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hertz ML to bardzo dobry subwoofer (nawet jeszcze gdzieś leży w piwnicy ML3800 z mojej poprzedniej instalacji CA).

Zanim jednak coś ewentualnie doradzę to spytam:

Jakie masz doświadczenie praktyczne i teoretyczne jeśli chodzi o akustykę (a w szczególności CA) ?

Jakie masz zaplecze pomiarowe aby to samodzielnie zestroić ?

Pytam gdyż to, że ktoś ma kasę i np. kupi sobie salę operacyjną z wyposażeniem wcale nie oznacza, że jest w stanie kogokolwiek dobrze zoperować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zen850CSi, nie chcę Cię obrazić ale z tego co napisałeś w swoim temacie na audiocar.pl można wywnioskować że jesteś sprzedawcą budżetowego sprzęty CA a w ogóle nie znasz się na nagłośnieniu samochodu ani na dobrych marakach :/

Po prostu zapukał do Ciebie konkretny klient, który chce wydać nie małą kwotę a Ty nie za bardzo wiesz co mu zaproponować :kwasny:

Plus dla Ciebie że się pytasz zamiast wcisnąć od razu klientowi tani chłam :hyhy:

Tak jak pisałGilotyn@, podjedź na jakiś spocik lub ustaw się z kimś z okolicy i posłuchaj kilka dobrych instalacji to może zrozumiesz dlaczego koledzy wyżej odradzają Ci sprzęt który podałeś wyżej :hyhy:

Ps.

Ja mogę zrobić tą instalację ale zapomnij o marży ze spszętu :hyhy::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y... koron czeskich ?

A Oni nie mają już przypadkiem "ojro" :kwasny: czy tylko Słowacy?

 

P.S. kolejny raz wyjdę na "przemądrzałą mądralę" ale... tej wielkości nakłady i nikłe pojęcie o temacie to zwyczajna...żenada.

Dogadaj się z tym ...klientem co do kasy którą chcesz "posiąść" potem ustal z kimś kto wykona Ci tę zabudowę i wszyscy beda zadowoleni :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będę tak musiał zrobić :kwasny: ale też chciałbym zobaczyć jak robi się taką instalację, bo skoro zdobyłbym konkretnego klienta to czemu ja nie miałbym się nauczyć a ktoś zarobić :hyhy: < chyba że na tym forum też nie można się tak dogadać to proszę o wykasowanie >

A pytania co do sprzętu zadaję bo każda firma ma "drogie " głośniki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie nie znaczy dobre :kwasny: Nie sztuka wydać 20k zł na marki z MM. Z takim budżetem naprawdę wskazane jest oddać robotę komuś, kto konkretnie zna się na temacie, słuchał sprzętów z każdej półki i jest w stanie tak je dobrać i zamontować by zagrały na poziome conajmniej swojej klasy a ci najważniejsze - zgodnie z upodobaniami klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...