Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ery taki sie trafil to po pierwsze :wink: ten SGP38 ma obciazalnosc 80A...wiec wydawalo mi sie ze jest to malo...ja niedlugo rowniez zmieniam altek na 90A i bojalem sie ze z ten separatorek sobie nie poradzi...czy sie myle??

a tak na marginesie to cos z oferty hollywooda z essy to musialbym czekac do konca roku...wiec szukam separator na wlasna reke :wink:

Edytowane przez szerszen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis prace juz zaczete...ale nie wiele czasu poswiecilem dzis...zrobilem plyte i jutro bedzie obita...jutro jakies fotki podgladowe juz beda :P przymierzalem dzis wzmaki jak beda wygladac na tej plycie(wzor projektu hehepacka) no i bedzie ciezko...moje klocki sa duze :P trudno bedzie mi je pomiescic ale musze dac sobie jakos rade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zrobilem ta plyte...zdjecie ponizej przedstawia brud,kurz i syf jaki teraz panuje w moim aucie :rotfl: przedstawia rowniez jak beda umiejscowione wzmaki...po weekendzie bedzie kabelkomania...ogolnie plyta jest juz skonczona ale wymaga dopracowania...od strony oparc uzylem farby gdyz od tej strony nikt nie widzic co mam a po drugie musialem zostawic resztki materialu na skrzynie...i tak wyszlo jak wyszlo :P wybaczcie za ten chaos co widac na zdjeciu ale jestem w trakcie prac :zawstydzony:

post-2041-074943400 1292708055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :D takie mam wiec musze je wykorzystac...te kable sa ze zestawu sound questa...glowna mam spaware ale pozniej wszystko rozbiega sie wlasnie na SQ kabelkach :) jeszcze dzis pociaglem pare zylek...moze jutro skoncze :P

 

w koncu wszystko podlanczylem :D zastanawialem sie jak wlancza sie przekaznik...przy zalaczaniu radia slychac takie pstrykniecie i pozniej gro :P wzialem mierniczek do reki i zobaczylem napiecie...okazalo sie ze mam (przy czarnych nutach) 11.7V :szok: ale sprawa sie wyjaznila dlaczego miernik tak pokazywal...miernik jest w garazu i po tych mrozach bateria dostala po dupie....dlatego blednie pokazuje...jak nie moglem liczyc na miernik wiec poprostu obserwowalem co sie dzieje np przy wlanczonych swiatlach...no i juz nie mrugaja :zdrowko: jeszcze musze obic skrzynie ale dopiero jak kupie budapren bo mi sie skonczyl :suchy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...