Skocz do zawartości

Pierwszy turniej dBDRA 2010 - Men's Day 8-9 maj Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz chciałem zaprosić wszystkich na pierwszy w tym roku turniej z cyklu dB Drag Racing. Impreza inaugurująca sezon odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie 8-9 maja podczas dużej imprezy masowej Men's Day.

To już druga odsłona MD więc liczymy na to, że będzie jeszcze lepiej i jeszcze więcej. Event poświęcony jest wszystkim męskim pasjom więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. My ze swojej strony zapewnimy dobre granie, duże emocji i co najważniejsze gorące dziewczyny.

 

Turniej dB Drag Racing podobnie jak w tamtym roku będzie zarejestrowany jako multipunktowy. Będzie więc duża okazja by zdobyć cenne punkty do rywalizacji w całym sezonie. Impreza jest biletowana więc będzie wymagana rejestracja internetowa. Rejestracji będzie można dokonać na stronie www.dbdrag.pl (rejestracja będzie aktywna od połowy kwietnia, aż do samej imprezy).

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę organizatora głównego www.mensday.pl a pytania dotycząse turnieju proszę kierować na adres mail info@dbdrag.pl

 

link poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie dostaliśmy autoryzację turnieju X3 podczas Men's Day :rotfl: co można sprawdzić na www.dbdrag.com

Oznacza to że punkty zdobyte na tym turnieju mnożymy razy 3. Nawet zajęcie 8 miejsca daje nam 3 punkty w klasyfikacji generalnej.

W tym roku postaramy się by zwycięzcy klasyfikacji generalnej w obu turniejach organizacji dBDRA otrzymali nagrody godne mistrzów. Przez cały sezon firma CARAUDIO NETWORK POLAND będzie jednoczyła wszystkie zainteresowane firmy by wspierały nasz sport i co za tym idzie wynagrodziły odpowiednio naszych mistrzów. Liczę więc na to, że pula nagród dla zwycięzców klasyfikacji generalnej będzie rosła przez cały sezon.

Z tego też względu zachęcam wszystkich zainteresowanych do startu na najwyżej punktowanej imprezie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko, pitolisz

 

jesli juz byly zawody 2 dniowe to wygladalo to tak :

 

1 dzien DBracing

2 dzien DBrace

 

z uwagi na duza ilosc osob starujacych

 

co nie oznacza ze pluje sobie w brode siedzac dupa w Dubaja w tym czasie wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dB Drag Racing, jest to impreza 2dniowa:P czy mozna przyjechac tylko na jeden dzien w ktorym odbywaja sie zawody??

 

Tak w tym roku chcemy zrobić jednego dnia BASS RACE i dB Tuning Cup, a drugiego dnia całość dB Drag Racing. Trzeba tylko pamiętać że wjazd na teren imprezy jest do godziny 8:00 i w sobotę i w niedzielę.

 

[ Dodano: 2010-03-06, 12:36 ]

dB Drag Racing, mam takie pytanko odnośnie wpisowego na zawody.

Czy staweczka na eventy sezonu 2010 będzie stała czy będzie się zmieniała w zależnosci od miejsca organizacji imprezy i czasu jej trwania?

 

Jak wiecie imprezy w organizacji dBDRA dzielą się na X1, X2 i X3. Oznaczenia te są mnożnikami punktów z imprezy. W ciągu sezonu ceny turniejów na poszczególnych szczeblach będą stałe:

X1 - 25zł

X2 - 40zł

X3 - 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animek nie pitole, wiem bo byłem i startowałem sam, pierwszego dnia były eliminacje a drugiego zawody i się niekłoć bo mało wiesz..

W sumie dobre rozwiazanie bo ten kto chce np bass race niemusi siedzieć drugiego dnia na siłe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animek nie pitole, wiem bo byłem i startowałem sam, pierwszego dnia były eliminacje a drugiego zawody i się niekłoć bo mało wiesz..

W sumie dobre rozwiazanie bo ten kto chce np bass race niemusi siedzieć drugiego dnia na siłe:D

 

dzizas no-comment ty i te twoje 143 db na 2x12' i cala twoja familia

zwisa mi to za cienki w uszach jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dB Tuning Cup - jakaś nowa konkurencja??

Prosze o jakieś info?

 

Na chwilę obecną trwają konsultacje z kilkoma klubami tuningowymi w celu uzgonienia szczegółów natomiast ogólne zasady będą następujące:

- oceniamy dwa pomiary przy drzwiach otwartych i zamkniętych (wyniki się sumuje a każdy 1dB = 1pkt.)

- oceniamy elementy tuningu wizualnego (właśnie są uzgadniane; będzie ich ok. 10-15); kryterium oceny jest bardzo proste i sprawiedliwe

PRZYKŁAD:

oceniany element - np. aerograf - jeżeli jest to są przyznane pkt. jeżeli nie ma to nie ma pkt. Nie ma gradacji co do jakości wykonania czy też wielkości takiego aerografu.

Tak samo będzie z pozostałymi ocenianymi elementami.

- oceniane elementy będą miały swoją wartość punktową, która będzie dodana do ostatecznego wyniku

- wyniki z poszczególnych turniejów w ciągu sezonu będą się sumowały w klasyfikacji generalnej i liczyły do pucharu sezonu, który będzie przyznany na koniec sezonu

- w przeciągu całego sezonu będziemy zbierali sponsorów, którzy ufundują nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji generalnej

 

Cały czas rozważamy jeszcze jedną ciekawą opcje dodatkowej punktacji za przebyte trasę na dany turniej. Wymagało by to dobrego zorganizaowania. Chciał bym by sami zainteresowani zawodnicy wypowiedzieli się na ten temat:

ZASADA: - wprowadzamy 3 strefy

1 strefa - mniej niż 100km - 10pkt.

2 strefa - między 100 a 250km - 20pkt.

3 strefa - powyżej 250km - 30pkt.

Te punkty wliczają się tylko do klasyfikacji generalnej nie dodajemy ich do wyników na poszczególnych pojedynczych imprezach.

Zamierzam otworzyć niezależny topic dotyczący tylko Tuning dB Cup. Proszę więc zainteresowanych o przeniesienie dyskusji na ten temat do nowego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceniany element - np. aerograf - jeżeli jest to są przyznane pkt. jeżeli nie ma to nie ma pkt. Nie ma gradacji co do jakości wykonania czy też wielkości takiego aerografu.

moze zadam dosc dziwne pytanie a co z ludzmi ktorzy nie sa zwolennikami wies-tuningu

wszak tuning to nie tylko malowanie kilogramy szpachli wiejskich spoilerow gdzie mozna skarpety suszyc i siatexu ale tez naprawde drobne i delikatne zmiany w wygladzie auta jak face-lifting i zmiany kosmetyczne

czy zamierzacie cos dla takich tunerow zrobic ? bo tuning mozna podzielic na 3 podzialy :

 

wies

przesadzony

prawidlowy

 

mowa tylko o samej wizualizacji

 

co do reszty calkiem ciekawa propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning to nie tylko malowanie kilogramy szpachli wiejskich spoilerow gdzie mozna skarpety suszyc i siatexu ale tez naprawde drobne i delikatne zmiany w wygladzie auta jak face-lifting i zmiany kosmetyczne

czy zamierzacie cos dla takich tunerow zrobic ?

 

podałem przykład aerografu jako punktowany element co nie oznacza że tylko to będzie oceniane. Na chwilę obecną rozważamy takie elementy jak: bodykit, komora silnika, modyfikację wnętrza, lakier, bagażnik, oświetlenie, alufelgi itp.

Nie wyciągajcie więc pochopnych wniosków bo tak jak pisałem konsultujemy to z poważnymi klubami tuningowymi więc myślę że zwolennicy wszystkich z trzech wymienionych wyżej rodzajów tuningu znajdą coś ciekawego dla siebie w tym turnieju :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animek tradycyjnie jakieś kłopoty stwarza :(

 

O gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi siatexy inny suszarki do skarpet, a z kolei następnemu wystarczy tuning pt. kostki na lusterku i naklejka REMUS sportauspuff :kwasny:

 

Ustali się regulamin z zasadami oceniania i wszystko w rękach wszechmocnych judges :rotfl:

 

Pozdrawiam Michała D. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kiedy bedą dokładne daty i miejscowości w których będą rozgrywane zawody??Rozmawiałem e znajomym[MAYDAY] o właśnie zawodach na sląsku które nierstety w 2009 roku wogóle wasza organizacja nie rozgrywała a napewno znalazła by duza grupa ludzi która by sie skusiła :kwasny: .Co do tej nowej konkurencji jestem jak najbardziej ZA ,nie obchodzi mnie czy ktos ma wieś tuning czy będzie skarpety wieszał na spojlerze,wiadomo żeby był cały body kit,aerograf,srodek zrobiony gleba i fele to dla innych jest to już więś tuning.Dla mnie może mieć nawet na....ne na dachu.Konkurencja ciekawa.napewno będę startował jezeli cos będzie w okolicy śląska bo raczej 300km nie będę gnał do warszawy takze jak byście podali konkretne daty byłbym wdzieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...