Skocz do zawartości

systemik na przód do mazdy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a może Vibe black air 6 są za 400zł, czy może być coś lepszego za tą cene?

Vibe nadają się do czarnej muzy i hh.

 

a niby dlaczego ?

bo z reggae i rock'iem nie za bardzo sobie radzą :]

 

Domyślam się że słuchałeś tych głośników w dobrze wytłumionych i wygłuszonych drzwiach i dobrze zasilonych przynajmniej 150 W ze wzmacniacz trochę powyżej budżet ligi ??

 

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie o jakichkolwiek sprzęcie CA to proszę Cię podaj chociaż konfigurację jakiej słuchałeś .... Jednostka --> Wzmacniacz ---> głośniki ----> przygotowanie furtek ... :hyhy:

 

 

 

 

 

 

mam zamiar wrzucić do bagaznika 2x Vibe Slick 12 i stąd moje wątpliwości czy to nie będzie za mało

 

ale za mało czego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że słuchałeś tych głośników w dobrze wytłumionych i wygłuszonych drzwiach i dobrze zasilonych przynajmniej 150 W ze wzmacniacz trochę powyżej budżet ligi ??

 

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie o jakichkolwiek sprzęcie CA to proszę Cię podaj chociaż konfigurację jakiej słuchałeś .... Jednostka --> Wzmacniacz ---> głośniki ----> przygotowanie furtek ... :hyhy:

Jednostka: Alpine 9812, wzmak: HIFONICS TAURUS X no i głośniki oczywiście vibe sek60. zestawienia słuchałm u kolegii z forum wisniak7821 pod dobrze wygłuszonymi drzwiami (matą STP vibroplast M1). Brakowało im oddania neutralnych dźwięków w reggae a dźwięk perkusji był jakby przez ścianę.. no po prostu nie było to dla mnie.

A teraz proszę Cie napisz pod jakim zestawieniem słuchałeś ty owych głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy mowia, glosniki tylko z przodu, ja juz kilkukrotnie przekonalem sie ze nie warto eksperymentowac, i podwazac ustalonych juz i praktykowanych zasac CA, swoje glosniki ktore zalozylem z tylu odlaczylem po dniu, i wyjalem i sprzedalem po 2 tygodniach

 

Lepiej przeznacz ten fundusz na dobre wygluszenie drzwi, tutaj tez juz raz sie przekonalem ze roznica jest MEGA, niskie tony zaczynaja kopac, ale wokal... zmienia sie bardzo, i zalozenie glosnikow drozszych na bank nie da ci tego efektu co wygluszenie drzwi w ktorych siedza tansze glosniki.

 

Mi w podobnej cenie bardzo podobaly sie elementy (EL comp 6) - odsluch u jednego z forumowiczow, ale wydaje mi sie ze w HH sie jednak nie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem mozesz poszukac jeszcze separowanego zestawu 6x9

 

czyli woofer 6x9 + syki + zwrotki

 

kiedys sie spotaklem z takim czyms i wtedy praktycznie jest to samo co w zestawie 16,5 tylko ze pasmo przenoszenia zaczyna sie nizej no i wieksza skutecznosc -->>> czyli to co tygryski lubia najbardziej :]

 

[ Dodano: 2010-02-08, 14:11 ]

http://www.ceneo.pl/391063

 

sinuslive SL240

 

 

 

prosze bardzo - bez przerobek tylko wygluszyc furtki i jazda.

 

tylko licz sie z tym ze np pod SL trzeba dac duuzo wattów - 2x100W @ 4Ohm - minimum

 

[ Dodano: 2010-02-08, 14:14 ]

http://www.allegro.pl/item904677432_hi_end...ms_990_car.html

 

GMS 990

 

 

kolejne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w miare dobre i tanie sa maty BOLL.

 

Ja na twoim miejscu nie eksperymentowalbym, i jednak normalne 16.5cm glosniki zalozyl, dystans sobie mozesz zrobic sam z mdfu w ksztalcie tego plastiku, odrysowac go i starannie nawet wyzynarka objechac, i okragly otwor w srodku, i wysunac troche glosnik do tapicerki za pomoca pierscieni okraglych z MDF-u, ktore tez samemu zrobisz, i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok maty zamówie za tydzień skoro są dobre;)

to co z tymi głośnikami na przód? skoro tył ma nie grać oprócz suba to jakie wstawić w drzwi miały być vibe black air 6 ale skoro uważacie że trzeba coś lepszego to czekam na propozycje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...