Skocz do zawartości

systemik na przód do mazdy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem polega na tym, że nie wiem jakie głośniki wstawić na przód orginalnie w drzwiach miałem 5x7, co wstawic teraz próbować 6x9 czy 16m?

jakie głośniki jaki model jakie wzmak do tego?

czym wygłuszyć drzwi mata czy taśma dekarska?

chce zeby było tanio i dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie jak kolega wyzej - lepiej troszke popracowac i przerobic to i owo i zamontowac glosniki 165mm. No chyba ze faktycznie innego wyjscia nie ma lub jestes kompletnie anty do robotek recznych.. wtedy z 6x9 bierz co Ci sie bardziej podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 165mm Duzo takich tematow na forum... Na szybko wrzuce Vibe se-k 60 -moze w urzywce wyrwiesz za 250zl, PB S-6c - nowe ok 300zl. Do tego jakis uzywany wzmak za ok 200 zl ( za malo odlsluchalem by doradzac ale stare alpinki bardzo mi przypadly do gustu ), pare mat ( pewnie rozpeta sie znow wojna ale odradze stosowanie dekarki :rotfl: Kabelki i akcesoria i powinienes sie zmiescic w budrzecie :hyhy: Mozna oczywiscie tansze glosniki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej troszke popracowac i przerobic to i owo i zamontowac glosniki 165mm.

 

Wydaje mi się, że zwykły dystans redukcyjny wystarczy, chyba, że kolega chciałby być bardziej pro można się pokusić o wyprowadzenie woofera przed tapicerkę, jednak jeśli ma to być w miarę budżetowo to nei ma to sensu. Wygłuszenie z dekarką i dystansem to ok. 150zł, kable ok 100, za 250zł kupi się ciekawy dwukanałowy wzmacniacz co daje nam 300zł na głośniki. Vibe i ok 100W piecyk ze starej szkoły powinny dobrze współgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..w kilku sklepach widze je od 350 do 400 zl za noweczki.. Albo zle szukam albo trafiles na niezla okazje Tak czy inaczej polecam ten zestawik nawet w urzywce

http://www.allegro.pl/item862602566_vibe_s...per_jakosc.html

ze zwrotką w zestawie są, bo pytałem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko postaraj sie by tapicerka za bardzo nie zaslaniala glosnikow. Z wlasnego doswiadczenia wiem ile sie traci gdy glosniki sa duszone przez tapicerke. Zawsze mozna dorobic jakies male panele za pare groszy. Bo w sumie szkoda by kupowac dobre glosniki i je dusic nie wykorzystujac ich mozliwosci. Nie wiem jak wyglada sprawa w Twoim aucie ( bo nie znam nawet modelu ) dlatego nie Twierdze ze tak bedzie W razie czego na forum masz kilkadziesiat tematow o przygotowywaniu drzwi i ewentualnym dorabianiu paneli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ite...per_jakosc.html

ze zwrotką w zestawie są, bo pytałem

 

Nic tylko brac Tyle ze w tym linku sprzedaz juz zakonczona.. ale moze bedzie wiecej.

Będzie na pewno.. kiedyś pisałem o nie i mówił, że za 2 tyg. będą znowu no i się pojawiły.. wystarczy do niego napisać za jaki czas będzie miał i brać :rotfl: do napędzania proponuję KENWOOD'a KAC'a-PS300T także w dobrej kasie są na alle. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazda millenia jak znajde foto to wrzuce zeby pokazać jak to wygląda:P

zaraz napisze do tego gotka z allegro i się zapytam czy b edzie znów miał takie;)

 

[ Dodano: 2010-02-06, 14:57 ]

foty zapożyczone a wygląda to tak

http://img338.imageshack.us/img338/1177/imgp0029.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/5606/imgp0026w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze jak niektorzy projektanci zniewazaja CA to mi sie niedobrze robi :] Wyglada na to ze trzeba bedzie troszke przyciac ten plastik do ktorego montowane sa glosniki , tak by stworzyc rozwna powierzchnie do przykrecenia okraglego dystansu, ladnie pozaklejac matami i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze mówią-nie zakładaj "jajek" tylko odrazu 165mm. Tez mam mazde tylko ze 626. Popełniłem już dawno ten błąd i nie ma nawet porównania co do dzwieku. Troche czasu poświęcisz z założeniem wszystkiego, ale dzwiek bedzie napewno dużo lepszy od tych głośników co tam masz(ja fabryczne miałem jeszcze gorsze niż na zapożyczonym zdjeciu) :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...