Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra to tak oficjalnie jeszcze raz mowie dla tych co jada z poludnia w piatek i w łodzi w okolicahc 15-16 beda. Ja o 15:30 bede czekal na parkingu carrefouru przy trasie na jadacych zeby poprowadzic, najprawdopodobniej bede dostepny na CB jak pisano wczesniej kanal 25, gdyby ktos chcial numer do mnie to PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na prognozę pogody na zbliżający się weekend na interii, mam nadzieję, że się sprawdzi, także, Panie i Panowie, temp. od 25 do 31 st. przez cały weekend, bez deszczu.

Także pogoda powinna nam dopisać i nic tylko "piknikować" wspólnie :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem ze bede najwczesniej jechal w piatek wieczorem albo w sobote z rana bo zaraz jade na parapetowke to wiadomo %%%%

jest zbyt malo czasu na naprawe BM bo okazalo sie ze membrana odkleila sie od cewki ;/

 

 

Jeszcze mam mala prosbe zeby ktos z Łodzi podrzucil mi eskiem na 668-106-911 numer do siebie tak w razie wu. (moge nie miec neta od jutra ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem widzimy się od jutra z większością "piknikowiczów" :cool:

Śląsk w pełnym składzie zajedzie w piątek ok. godz. 16 pod Carrefour, co by tylko FUBU o nas nie zapomniał :D:P

Zapomniałem, że powalla ma się pojawić z rodzinką w sobotę :wink:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie ilu was bedzie tak generalnie? :P bo nie wiem ilu ludzi sie spodziewac :P

 

Konkretnie, to 2 w dwóch autach :P

Srebrne Mondeo Kombi i czarna Astra Kombi, powalla będzie w sobotę, cursor, Ache i Hellsin się wysypali :/

Także ja będę dzwonić już gdzieś w okolicach Łodzi z auta, gdzie my są, numer mam,

A no i nie wiem jak Kuba - balcer, czy on też planuje przyjazd w tych godzinach z Ostrowca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: dziś wieczorem uleciał mi wieszak na fona przyklejany do szyby ... żona będzie mi musiała caaaałą drogę trzymać telefon z navi :)

 

Ale po co? Lecisz trasą numer 1 do Piotrkowa Tryb. Pod Piotrkowem Tryb. dopiero włączasz nawigację. Droga jest bajecznie prosta. Za Piotrkowem tylko pamiętaj, aby odbić w lewo na "autostradę" A1. I prosto do Łodzi. Tam masz dwie drogi rozpisane od Carrefoura. Od Piotrkowa uważaj na fotoradary, bo jest ich około 10 do Łodzi i na nieoznakowane, też lubią latać od 415 KM pod Piotrkowem aż do samej Łodzi. Nieoznakowane możesz też spotkać od 433 do 445 i od 450 do 460. Fotoradary będziesz miał tylko za Siewierzem i przed Częstochową - w Wanatach i Poczesnej.

 

Ogólnie to jak tylko Siewierz przejedziesz, to masz spokój. Przelot przez Częstochowę powinien być bezproblemowy. Dalej nie ma praktycznie żadnych robót drogowych (w jednym miejscu około 455 KM jest zwężenie do lewego na długości 100 metrów).

 

 

Śmigam tą trasą co najmniej 2 razy w tygodniu, tak więc znam tam każdą dziurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Częstochową jak i dalej do Łodzi działa JEDEN fotoradar w Tuszynie, na skrzyżowaniu ze światłami, zaraz za zakrętem gdzie jest czarny punkt :) Jechałem ostatnio dostawczym, gdzie mam antyradar i piszczał jedynie w tym miejscu a tak to cisza i spokój ( wyłapuje wszystkie fotoradary, suszarki itp., itd. Nawet te laserowe.... :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie udanej imprezy Wam życzę.

 

Ja odpadam, mam inne sprawy na głowie. Z resztą i tak nie miałbym z czym do Was wystartować...

 

U mnie na wsi moze i się robi furorę, ale w obliczu tak wielu zacnych osobistości "światka" CA byłbym niczym mała płotka w basenie z REKINAMI :padam::padam::padam:

 

Rzeźnik pilnuj chołoty żeby wstydu nie było hehe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zaksięgowanie wpłat:

 

Mam wpłaty od:

1. K@mil

2. Iwona

3. Rzeźnik

4. kasztan

5. zola

6. Domulkaa

7. Leju_thc

8. kuuudlaty

9. wasylwek

10. hehepack

11. Olimpia

12. FUBU

13. bbartasswlkp

14. Animek

15. sajgon

16. maniek860824

17. balcer

18. Powalla

19. Magda

20. RUBY1986

21. Greg-si

22. XXX :D

23. Wachcio

24. DJ_SOPEL

25. pimp_zabrze

26. Raadek

27. Maxtz

28. Grzegorz1969

29. dziki_t

30. SEBRING

Woda bieżąca będzie :)

 

Tak więc do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...