Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

Pemo ja wyjeżdżam ranko i zdaje się że w Płocku powinienem być dość wcześnie .

Postaram się jednak być w miarę szybko, zleje ten rekonesans pomysle o tym w drodze powrotnej (w końcu po to brałem urlop) i pomóc co nieco K@milowi i innym w przygotowaniach.

 

Fubu mówi , że jak pojadę tą trasa co zaplanowałem ( Stryków ) to nie powinienem miec problemów z dojechaniem na max. 14tą w piątek :hyhy: .

 

P.S. zabierz amerykańca :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ze względu na to, że kłóci się to z moim światopoglądem abym mógł oceniać według własnego gustu na podstawie odsłuchu audio utworów których nie słyszałem w "realu " jak były nagrane instalacje innych użytkowników pragnących w swoich autach uzyskać dźwięk na miarę własnych oczekiwań poszukuję osób do pomocy u uzupełnieniu poszczególnych pozycji na mojej karcie do głosowania w konkursie SQ :help:.

Z uwagi na to, że ..... nie uważam aby osoba kompetentna do wypełnienia pola na takiej karcie nie miała by być altruistą oraz dbając w miarę rozsądny obiektywizm ocen poszukuję ......

osób, które pomogą mi wypełnić w sposób zgodny z "polską" naturą pola na karcie do głosowania.

Od kandydatów oczekuję :

1) Od kandydata pomagającego wypełnić pierwsze pole: kompetencji, wiedzy i ........ przekazania 5 piw na cele integracyjne :piwo: ;

2) Od kandydata pomagającego wypełnić drugie pole: kompetencji, wiedzy i ........ przekazania 4 piw na cele integracyjne :piwo: ;

3) Od kandydata pomagającego wypełnić trzecie pole kompetencji, wiedzy i ........ przekazania 3 piw na cele integracyjne :piwo: ;

4) Od kandydata pomagającego wypełnić czwarte pole kompetencji, wiedzy i ........ przekazania 2 piw na cele integracyjne :piwo: ;

5) Od kandydata pomagającego wypełnić piąte pole kompetencji, wiedzy i ........ przekazania 1 kefiru na cele lecznicze :cool: ;

 

Żyjemy w Polsce więc napisałem w naszych Polskich realiach :rotfl: .

Zastrzegam sobie wybór ofert według własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasylwek będzie w takim razie mógł wystartować gdyż potestuje sobie SS Rubicon 1002 i wzmacniacz 2 x 50 Wat RMS / 4 Ohm (namówię go aby na tym wystartował gdyż w końcu wszyscy będą mogli się przekonać, że papierkowe moce nawet RMS nijak się mają do rzeczywistości ) .

Mam nadzieję, że instalację ma dobrze przygotowaną do takich elektrowni i głośnik wytrzyma takie moce oczywiście bez przesterów :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzesiu, głośnik wytrzymał strzały po 3 kW, tak więc nie powinno być problemów. A nawet jak coś, to recone kit w domu jest. Tak więc można go sobie będzie potestować :)

 

@wasylwek, może Ci jeszcze aku buforowe wziąć? Mam takie małe 74 ah 680 prąd ;)

Edytowane przez Morfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjeżdżaj dzisiaj do mnie, drzwi trza wykleić i Dego odpalić :D a sam przez pogodę weny nie mam. Prawe zrobiłem, lewych jeszcze nie ruszyłem.

 

 

To zapraszam do mnie, chetnie pomoge i moze cos razem ugadamy odnosnie mojego problemu z Masa :D pozniej nawet sie kawalek garazu znajdzie zeby polutowac sznurki(drzwi sie nie zrobi bo za wasko jest i klucza nie mam jeszcze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawodów SQ.

A co z tymi ktorzy nie przyjezdzaja w piatek tlyko w sobote i pojawia sie dajmy na to kolo 12 a chcieliby wystartowac?

 

Niestety zapisy są tylko do dziesiątej. Muszę wszystkim przecież podać które auta startują a zebrać wszystkich później po 10 jak wszystko się zacznie będzie trochę trudno. Szczególnie że nie znam wszystkich osobiście. Dlaczego ok 10 start? Ok 15 zaczną się db więc odsłuch niestety będzie utrudniony. Nie mówię że niemożliwy ale z autopsji wiem że wpływa to negatywnie na odsłuch.

Dla osób które mogą dojechać po 10 w sobotę.

Proszę o wysłanie mi na PW: imienia, marki, modelu, koloru samochodu oraz numeru rejestracyjnego przez osoby które chcą brać udział w 'zawodach' SQ

Osoby te po dojechaniu powinny mnie znaleźć (będę chodził w białej koszulce SCA z nick`iem) wtedy otrzymają blankiecik do głosowania.

 

@Kamil: rozumiem, że każdy słucha auta ze swoją własną płytką? Czy też może słuchamy na płytce właściciela?

 

Każdy słucha takiej płytki jakiej chce. My nie narzucamy nikomu czego ma słuchać. Oczywiście zastrzegamy sobie że nie może to być płytka chodnikowa. :)

 

mam pytanko, jak chcecie ustawiac auta i namioty? chaotycznie czy ustaliliscie miejsca....

 

Nie znamy dokładnie pola więc wszystko będzie ustawiane na miejscu tak aby każdy mógł swobodnie otworzyć drzwi i rozłożyć namiot koło niego. Samochody będziemy ustawiali tak aby każdy w razie potrzeby bez większych problemów mógł wyjechać.

Prosimy również o to by słuchać się osób które będą kierowały ruchem na polu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy oficjalnie i z nie ograniczonym zalem musze stwierdzic ze nie dotre na piknik mimo chceci po moim wypadku by przelorzyc klocki do drugiego samochodu ktory ma tez przygotowane furtki a okablowanie to godzinka roboty okazalo sie ze praca mnie zatrzyma w Poznaniu a jako nowy pracownik nie mam prawa do dyskusji o wolnych dniach...

 

Pozostaje mi zyczyc dobrej zabawy i liczyc ze odbedzie sie III piknik strefy za rok abymn mogl was wszystkich poznac osobiscie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wywnioskowałem że zarówno ilość własnych płytek oraz czas na odsłuchy wszystkich aut, będzie nieograniczony, tak ??

Czas jest ograniczony poprzez akumulator ;)

Nikt ze stoperem nie będzie raczej nikogo liczył. Niektóre auta będzie można przesłuchać w piątek, sobotę, niedzielę więc nie ma co się nastawiać że wsiądę raz i nic więcej. Ja mam 2 może 3 utwory które wyłapią wszystko co jest dla mnie ważne. Tylko które to płytki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie czytam to kurde tak żałuje że jestem taki młody :( może za rok

 

Znajdź sposób aby na stałe zamienić się ze mną wiekiem (ja bym się cofnął z chęcią do takiej młodości).

Jeśli znajdziesz sposób chętnie się zamienię i dodam gratis auto i kilka gratów CA. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...