Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam pytanie ile osob jedzie z poludnia w piatek i przewiduje (lub da rade) byc kolo 15-16 w Łodzi?

 

Bo chcialem zaproponowac spotkanie na parkingu tego carrefouru o ktorym wielokrotnie wspominano kolo 15-16 wlasnie wtedy poprowadzilbym wieksza grupe na zlot :)

 

Dwa auta ze Śląska będą raczej na pewno już o tej godzinie w Łodzi, ja i Tomek - pimp_zabrze.

Także przy samym wjeździe do miasta będę Ci dzwonić i pokierujesz nas pod tego Carrefoura.

Stamtąd razem pojedziemy na miejsce pikniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także przy samym wjeździe do miasta będę Ci dzwonić i pokierujesz nas pod tego Carrefoura.

 

Jedziesz Prosto. Nie da sie nie zauwazyc bo stoi przy samej trasie ;]

 

To mowie oficjalnie.

 

W Piatek od 15:30 bede czekal na parkingu tego Carrefouru na jadacych na piknik z Poludnia. Bede w okolicach stacji benzynowej, Srebrna Vectra. Wjechac na parking mozna albo za stacja BP zaraz albo na swiatlach skrecajac w prawo a chwile potem w lewo. Kto planuje jechac w tych godzinach niech pisze PW dam numer do mnie zeby w razie co dzwonic mowic jakie opoznienie beda miec.

 

Moze bede mial CB ze soba, wtedy bede czekac na kanale 25 tak jak Morfi pisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk (autostrada hi hi nie wiem ale tak to nazywają) w Grudziądzu na Wąbrzeźno , Golub -Dobrzyń, Lipno , Płock, Łowicz i potem to już ... z górki na pazurki.

Plan dobry bo tak właśnie dziś kolega z Łodzi do Nas wracał i mówi , że spoko trasa może nie szybka ale spokojna :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk (autostrada hi hi nie wiem ale tak to nazywają) w Grudziądzu na Wąbrzeźno , Golub -Dobrzyń, Lipno , Płock, Łowicz i potem to już ... z górki na pazurki.

Plan dobry bo tak właśnie dziś kolega z Łodzi do Nas wracał i mówi , że spoko trasa może nie szybka ale spokojna :super:

 

Czemu z Płocka przez Łowicz ?? Nie lepiej przez Gostynin -> Kutno -> Piątek -> Łódź ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu z Płocka przez Łowicz

 

później ze Zgierskiej w lewo Julianowską, dalej prosto prosto w prawo w Strykowską i na Warszawkę w lewo w Wojska Polskiego

 

Przez łowicz jadac wjedzie prosto na strykowska :) jak nie zna miasta to lepiej tak pojechac mniej krazenia po miescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam jeszcze pytania natury technicznej :

1) Na innym forum przeczytałem, że impreza ma charakter zamknięty i nie jestem pewnie czy oznacza to tylko konieczność dokonania wpłaty cz też najpierw powinno się otrzymać zaproszenie i dopiero otrzymując je zapłacić ? :zalamany: ;

2) Czy lista osób (z pierwszej strony tego wątku) których wpłaty zostały zaksięgowane jest aktualizowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Na innym forum przeczytałem, że impreza ma charakter zamknięty i nie jestem pewnie czy oznacza to tylko konieczność dokonania wpłaty cz też najpierw powinno się otrzymać zaproszenie i dopiero otrzymując je zapłacić ? :zalamany: ;

Charakter zamknięty to oznacza, że nie mają wstępu tam osoby z drogi, które chcą tylko sobie popatrzeć.

Oczywiście każdy może tam zawitać, ale wypadałoby żeby chociaż był zarejestrowany na naszym forum oraz dokonał wpłaty (osobiście bądź przelewem).

Chodzi o to, że chcemy wiedzieć mniej więcej ile będzie osób.

Dlatego wypadałoby, aby napisał w tym temacie, ze będzie.

 

2) Czy lista osób (z pierwszej strony tego wątku) których wpłaty zostały zaksięgowane jest aktualizowana ?

Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz nie ...filozofuj :cwaniak: tylko naprawiaj tego francuza .

P.S mam zabrać te wofery GMS-a ? Potestujesz sobie są prawie jak ??? Oddasz (wyslesz) kiedy tam bedziesz miał ochote :cwaniak: i zabiesz tego grajka Philipsa wiesz którego :super: .

 

Jakoś tam dojadę, już mi nie mieszajcie panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik tuż tuż dlatego proszę zapoznać się z regulaminami głównych konkurencji:

 

Regulamin 'zawodów' SQ



Piknik SCA Łódź 2010

 

1. W 'zawodach' SQ może wziąć udział każdy niezależnie od klasy zamontowanego sprzętu

- Właściciel samochodu zgłasza swoje autko do 10.00 w sobotę

- Po 10.00 dostaje karteczkę z markami samochodów które biorą udział w 'zawodach'

2. 'Zawody' mają charakter wyboru najlepiej grającego samochodu wśród zgłoszonych do udziału

- Nie bierzemy pod uwagę wyglądu estetycznego. Słuchamy sprzętu w samochodzie a nie oglądamy (to uczynimy później)

3. Ocena

- Każdy ocenia to jak gra samochód według własnego gustu i własnych preferencji

- Słuchamy aut i zaznaczamy które według nas najlepiej grają

- Po odsłuchu wszystkich aut dajemy oceny pięciu najlepiej grającym autom gdzie najlepiej grające według nas dostaje 5 punktów, drugie 4 punkty, trzecie 3, czwarte 2, piąte 1 punkt

- Odsłuchy najlepiej robić jak najwcześniej gdyż ok godziny 15.00 ruszają zawody DB

4. Ogłoszenie i zbieranie wyników

- Wyniki będą ogłoszone po otrzymaniu ocen od osób biorących udział w 'zawodach' łącznie z wynikami z zawodów DB czyli w sobotę wieczorem

- Oceny należy składać w urnie która będzie umieszczona w widocznym miejscu

- Liczenie głosów przeprowadzą cztery osoby Greg-si i Balcer oraz dwie osoby spoza grupy 'trzymającej władzę' dla bezstronności liczenia

5. Nagrody

- Dyplomy dla 5 najlepiej ocenionych aut oraz niespodzianka :)

 

Osoba odpowiedzialna za 'zawody' SQ Greg-si

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu!

 

Regulamin 'zawodów' dB Drag



Piknik SCA Łódź 2010

 

1. W 'zawodach' dB Drag może wziąć udział każdy niezależnie od klasy oraz ilości zamontowanego sprzętu

- Właściciel samochodu zgłasza swoje autko do 14.00 w sobotę

2. 'Zawody' mają charakter wyboru najbardziej głośnego (pod względem ciśnienia) samochodu wśród zgłoszonych do udziału

3. Ocena

- Do pomiaru używać będziemy profesjonalny miernik TermLab

- Pomiar trwa 30 sekund (w tym czasie nie można otworzyć drzwi pojazdu)

- Podczas pomiaru drzwi samochodu oraz wszystkie inne elementy (szyberdach, szyby itp) muszą być zamknięte

- Każdy uczestnik może używać własnych utworów lub skorzystać z płyty udostępnionej na czas trwania konkurencji

- Można przebywać w pojazdach na własną odpowiedzialność

4. Ogłoszenie i zbieranie wyników

- Wyniki wszystkich konkurencji oraz zawodów będą ogłoszone w sobotę wieczorem na ogólnym podsumowaniu Pikniku :)

5. Nagrody

- Dyplomy dla 5 najgłośniejszych aut oraz niespodzianka :)

 

Osoba odpowiedzialna za 'zawody' dB Drag K@mil

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kaske przelalem, mam tylko nadzieje ze emeryt karolo dojedzie normalna pora i przypadniemy jak najwczesniej...

 

mam pytanko, jak chcecie ustawiac auta i namioty? chaotycznie czy ustaliliscie miejsca....

 

juz myslalem ze przetestuje buszmena w db, ale ostatnio dalem czadu i wyslalem go na tamten swiat ;] to juz kur#@ 3 sub na cmentarzu hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namioty proszę dopisywać

1 Animek

2 Fubu

3 karolo986

4. hehepack

5. Sajgon

6. dziki_t

7. maxtz

8. balcer

9. COBER (mozliwe ze x2)

10. Greg-si

11. ruby1986, ale to tak na 50%, jak co to pożyczę od Ache :ph34r:

12. pemo2 (wpłatę zrobię na miejscu)

Edytowane przez pemo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi ktorzy nie przyjezdzaja w piatek tlyko w sobote i pojawia sie dajmy na to kolo 12 a chcieliby wystartowac?

 

 

Ja wyjadę ok 6:00 w sobotę, navi pokazuje 4h , więc powinienem się wyrobić i zdążyć zapisać ... najwyżej mój bus będzie służył jako biuro zawodów ;)

 

 

PS: co do chlania w busie ...piwo nie jest mile widziane na pokładzie , bo długo nim śmierdzi jak się wyleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "byndzie" wódka :rotfl:

 

Hmmm... zacząłem myśleć o zabraniu jakiegoś superpieca i krzynki i DB dragnąć sobie.

 

P.S. a czy można wziąć udział w zawodach z ...pożyczonym subem ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu z Płocka przez Łowicz ?? Nie lepiej przez Gostynin -> Kutno -> Piątek -> Łódź ?? :P

 

W razie czego to Hansu i ja będziemy jechać właśnie z Piątku więc możemy się jakoś ugadać. Ja zamierzam wyjechać w piątek w okolicy 17-18, a Hans jedzie w sobotę. W razie czego dawajcie znać na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...