Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

o ile będziesz miał suba pod siedzeniem :P

według mnie więcej jak 100 osób na tym forum się nie znajdzie co tak naprawde się CA interesują.

a to co pisałem to stwierdzenie a nie że narzekam że mało :P bo wg mnie jak będzie ponad 100 osób to już będzie się zamieszanie robiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

prawda jest taka ze na rozmowe z kazdym na spokojnie czasu nie bedzie :( przerabialaem taki temat rok temu na zlocie z innego forum ;) oby tylko nie potworzyly sie grupki osob i heya swoje teamty i towarzystwo :(

a suba mial nie bede ale bede mial sluchawki stereo a w playerze dam D-Bass podbicie :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie :super: już uruchomiłem Old Denona, tak sie tam wybieram i sobie myślę...dobrze, że mój gruchot ma hak do przyczepki w razie czego :rotfl: się zabiorę z majdanem.

Spiwór, koc, karimata, prostownik, kilka piecy, radii itd. :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toy toy bedzie niestety 1 wiec oszczędnie prosze korzystać :D

z woda bede juz cos dokladniej wiedzial w poniedzialek

z natryskami polowymi hmm a nie starczy wiadro wody na glowe :D

 

postaramy sie to zgrabnie ogarnac

 

prosimy o zabranie przedłużaczy ze soba i ewentualnie oprawek z zarowkami tak dodatkowo co by nam swiatla w nocy nie braklo

 

K@mil mam nadziej eze zalatwiles pogode jesli nie to inaczej z toba pogadamy | :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inną kwestię.

Jak widać bede walił z samego Gdańska wyjeżdżm około 8 rano bo ludzie mówią, że Polska tak rozkopana, że powinienem na dojazd do Łodzi przeznaczyć minimum 8 godzin :kwasny: .

W związku tym mam zapytanie kto z miejscowości na północ od Łodzi sie wybiera i czy bedzie możliwość "spiknięcia" sie gdzies w trasie ?

 

Podobno Włocławek jest tak rozkopany, że myślę nad czerwoną alternatywą co mi radzicie ?

P.S. rzadko się poruszam po kraju bo i nie ma po co :rotfl:

 

 

http://obrazki.elektroda.net/2_1281705168_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namioty proszę dopisywać

1 Animek

2 Fubu

3 karolo986

4. hehepack

5. Sajgon

6. ...

 

dotre w piatek kolo 21/22 wiec nie wiem czy w piatek bedzie mi sie chcialo go rozkladac po ciemku zwlaszcza ze dawno tego nie robilem :kwasny: wiec moze pierwsza nocka w hotelu a od rana zabawa z namiotem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...