Skocz do zawartości

Konto


fanatix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

po 7 miesiącach leżenia do góry brzuchem, od 1 Lutego ide do pracy, i tu jest problem, musze mieć konto w banku,

a poniaważ na strefie jest kilku-set uzytkowników, mam pytanie:

 

W jakim banku warto założyć konto?

 

Prosze o szybką reakcje, musiałbym w piątek je założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto Direct w ING, w zasadzie zero opłat. Dostęp przez neta, przelewy bez prowizji, wpłaty we wpłatomatach bez prowizji. Gorzej jak chcesz coś w okienku wypłacić albo wpłacić- wtedy chyba 9zł biorą.... ale kto teraz wypłaca pieniądze w okienku.

 

Wcześniej miałem w PKO BP, ale jak podnieśli opłatę za prowadzenie powyżej 7zł miesięcznie to zrezygnowałem. Stwierdziłem że nie będę ich dorabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pko.. to z zubrem.. place okolo 14zł miesiecy, przelewy przez neta itd.. bezpłatne pobieranie pieniedzy z euronetu, sam bank mam pod domem, mało klientów wiec szybko jestem obsługiwany. Mogłbym to zmienic ale podoba mi sie szybki dostep do wszytskiego nie tylko prze neta ale i telefonicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugie konto w mBanku i w sumie nie ma na co narzekać, brak jakichkolwiek opłat, w ramach rachunku można zakładać bezpłatne konta oszczędzające, ale jednak brak możliwości bezpłatnego wypłacania ze wszystkich bankomatów, dot tylko Euronet, BZ WBK, cash4you i eCard chyba. Dobrym rozwiązaniem jest Alior, chyba się przeniosę, również brak opłat, a zyskujesz darmową wypłatę ze wszystkim bankomatów w PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Alior Bank z lokatą nocną jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. W nocy połowa środków na koncie lokowana jest na lokacie 8% a od rana masz już całą sume. Od określonego salda to bank już Ci płaci za trzymanie kasy na koncie, więc jesteś na + czyli 0 opłat, a nawet jakiś grosik na piwo wpadnie;p

Sam mam w BZWBK, ale wkurzająca jest prowizja od wypłat z bankomatów innych niż BZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...