Skocz do zawartości

alpine cda-9887r


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

 

mogłby mi ktos wyjasnic czy wystarczy zakupic samo radio alpine cda-9887r i cieszyc sie czasowkami, zwrotnicami aktywnymi itp ustawianymi recznie tak jak w CDA-9885r?

 

czy do ustawien zwrotnicy i ciec potrzebny jest tylko i wylacznie KTX?? a on kosztuje sporo i nie bardzo widzi mi sie w kalibracje isc..

 

pytanie czy z poziomu samego radia mozna ustawic wszystkie funkcje bez modułu KTX?

 

w specyfikacji jest napisane:

 

Właściwości

 

 

*

Optymalizacja dźwięku MultEQ

*

Bezpośrednie podłączenie iPoda

*

Wyświetlanie/przewijanie informacji tekstowych zapisanych na płycie CD

*

Odtwarzanie płyt CD-R/CD-RW

*

Odtwarzanie plików MP3/WMAWyświetlanie informacji tekstowych zawartych na płycie MP3 (ID3 Tag)

*

Odtwarzanie plików iTunes AAC (bez DRM)

*

24-bitowy przetwornik C/A

*

Wyciszenie przy braku sygnału (0 Bit Mute)

*

Sterownik zmieniarki MP3/CD

 

 

Możliwe rozszerzenia

 

*

Możliwość obsługi pilotem na kierownicy

*

Możliwość zdalnego sterowania fabrycznym pilotem

*

Interfejs do fabrycznego wyświetlacza pojazdu

*

Łącze Versatile Ai Link

*

Kompatybilny z Bluetooth

*

Wejście AUX

 

 

Specyfikacja audio

 

*

Wzmacniacz V-Drive 4 x 60 W z tranzystorami MOSFET

*

3 wyjście przedwzmacniacza

*

4 V wyjście przedwzmacniacza

 

 

Wyświetlacz

 

*

Wyświetlacz Biolite™

*

Do wyboru 4 kolory podświetlenia (niebieski/zielony/czerwony/bursztynowy)

 

Kształtowanie dźwięku

 

*

Cyfrowy procesor dźwięku BassEngine Pro

*

3-drożny lub 2-drożny rozdzielacz kanałów

*

Regulacja cyfrowej korekcji opóźnienia w 6 kanałach

*

5-pasmowy korektor parametryczny

*

7-pasmowy korektor graficzny

*

Korektor fabryczny (rock, muzyka popowa, wiadomości)

*

Procesor MediaXpander (MX)

 

 

Inne atrybuty

 

*

Tuner MaxTune

*

Pokrętło regulacji głośności

*

W zestawie pilot zdalnego sterowania

*

Funkcja zaciemnienia wyświetlacza

*

Personalizacja i-Personalize

*

Możliwość podłączenia złącza ISO

*

Zdejmowany panel czołowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal napisał/a:

wszystkie ustawienia da sie wykonać z poziomu radia

 

 

 

Taaaak? Z tego co mi wiadomo bez ktx'a nie można nawet ustawić basu czy wysokich tonów...

 

Bo tak zdaje się jest, aczkolwiek teraz się zastanawiam jak z dostępnością do poszczególnych ustawień, jak ja kupiłem swojego (używka) to wszystko było dostępne a rozmawiałem ze sprzedawcą i on KTX-a nie podłączał i nic nie kalibrował. Więc teraz sam nie wiem a nie chcę cię władować na minę.

Co do ustawienia basu i trebli to mimo że mam skalibrowanego Imprinta to nie wiem gdzie te ustawienia są, jadę na pełnym Defeat-cie i nawet ich nie szukałem. Jak coś cię to ratuje to w niedzielę czy w poniedziałek ewentualnie mogę zeskanować instrukcję i sobie poczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COBER, jak zauważysz u mnie w podpisie też mam głośniki DLS-a, woofery są cięte na zwrotce na radiu w pełni aktywnie a tweetery i średniaki są cięte na radiu żeby nie puszczać pełnego pasma na wzmaka ale są podłączone pod zwrotnice pasywne, jeśli jest napisane w opisach radia że posiada wbudowaną zwrotnicę 3-drożną to powinno ci wszystko wyjaśnić.

 

Myślę że inni potwierdzą że to radio ma wbudowaną zwrotkę :D

 

[ Dodano: 2010-01-22, 14:02 ]

Dałem radę zeskanować dziś bo do pracy nie poszedłem także poczytaj sobie co i jak, wrzuciłem ją także na diplodocs.pl ale tam będzie dostępna po sprawdzeniu. Tu macie link :

http://rapidshare.com/files/339288949/Instrukcja_obs__ugi_CDA-9887R.pdf.html

I nie mówcie że wujek jest niedobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam!

Całkiem niedawno nabyłem Alpinkę... 
Po przesiadce z SONY banan na twarzy był zaraz po włączeniu...  :rotfl: 


Lecz Alpinka ma mały problem z połykaniem płyt... wypluwa bez problemu ale przy próbie włożenia płyty nie reaguje... po ON/OFF od razu próbuję podać płytkę to łyknie lecz trzeba ją delikatnie popchnąć...

Miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Lecz Alpinka ma mały problem z połykaniem płyt... wypluwa bez problemu ale przy próbie włożenia płyty nie reaguje... po ON/OFF od razu próbuję podać płytkę to łyknie lecz trzeba ją delikatnie popchnąć...

Miał ktoś podobny przypadek?

 

Sprawa dość pilna :)

Może ktoś pomóc w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś w sieci, że napędy w Alpinkach łatwo uszkodzić w transporcie... szczególnie gdy płyta jest w środku i radio dostanie uderzenie z boku...

a poprzedni właściciel właśnie wysłał mi alpinkę z płytą w środku... a wiadomo jak PP traktuje przesyłki...

co ewentualnie mogło zostać uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cober

Miałem te radio kilka wiosen temu i jeździłem z nim chyba z rok. Wszystko idzie ustawić z poziomu radia. Nigdy nie widziałem na oczy żadnego ktx-a (bmx-a :) ) i nie był on do niczego potrzebny.

Samo radio i wszystko ustawisz (zwrotki, czasy itp.)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Miałem te radio kilka wiosen temu i jeździłem z nim chyba z rok. Wszystko idzie ustawić z poziomu radia. Nigdy nie widziałem na oczy żadnego ktx-a
Miałeś używkę którą ktoś podłączył do ktx'a, inaczej byś wszystkich funkcji nie widział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. nie masz możliwości regulacji Bass/Treble.

To też mi nie pasuje, ale aż sprawdziłem. 

Strona 16 instrukcji:

"When the MultEQ (page 16) is set to OFF, its level [bASS, TREBLE] cannot be adjusted."

 

Raz ktoś mi włączył to MultEQ w samochodzie przez przypadek (wystarczy wcisnąć guzik na panelu pod zmianą utworów) i nie polecam, efekt bardzo marny  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś używkę którą ktoś podłączył do ktx'a, inaczej byś wszystkich funkcji nie widział.

Kolego tak się składa, że ja jeżdżę z tym radiem i moje radio nie widziało jeszcze KTX-a i wszystko można ustawić ręcznie, cięcia czasówki i eq. Jedyne czego nie widzisz, to ustawień bass i treble, ale to tylko jest widoczne po włączeniu MultiEq. Powtarzam jeszcze raz wszystko można ustawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek mógł zostać ofiarą takiej samej sytuacji, jak ja. Przy włączonym tym w/w przycisku jakby nie działa przycisk A.SEL, przez którego wchodzi się w czasówkę, zwrotnicę i ewentualnie w korektor. Dostał do ręki już "powciskane" radio i może to KTX wyłączył ten ulepszacz lub własnoręcznie je zresetował przed tą czynnością auto-kalibracji. Radka zagadka rozwiązana   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...