Skocz do zawartości

Budowa słupkow ( trójkątów ) pod tweetery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie konkretne pytanie w zwiazku z tym ze wlasnie przebudowuje trojkaty pod tweetery mianowicie mam szpachle do tworzyw sztucznych APP , zawsze za jej pomoca robie slupki ale najpierw material i zywica , zywicy nie mam obecnie w domu i tak sie zaczelem zastanawiac czy mozna je zrobic bez uzycia zywicy ale taka sama technika znaczy szpachle nalorzyc na rajstope czy w przypadku gdy uzywa sie samej szpachli trzeba ja nakladac bez materialu na cala powierzchnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja robiłem 'trójkąty' pod dego dałem bawełnianą koszulkę i na to szpachla, teraz przerzucam je po garażu i nie popękały :rotfl: Chciałem przerobić te trójkąty na UR1, ale po długim mocowaniu się ze szczypcami i 'rozbrojeniu' jednego stwierdziłem, że lepiej kupić nowe :]

 

[ Dodano: 2010-01-02, 22:40 ]

Też się nad tym zastanawiam czym obić bo wyglądają ohydnie :rotfl:
W opolu koło ronda jak się leci na strzelce opolskie z obwodnicy jest dość duża hurtownia materiałów, zajrzyj tam i coś znajdziesz, prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja robiłem 'trójkąty' pod dego dałem bawełnianą koszulkę i na to szpachla, teraz przerzucam je po garażu i nie popękały :P Chciałem przerobić te trójkąty na UR1, ale po długim mocowaniu się ze szczypcami i 'rozbrojeniu' jednego stwierdziłem, że lepiej kupić nowe :P

 

 

No to sprobuje :P Tylko sie zastanawiam nad tym czym obic moze ktos z Poznania zna taka hurtownie jak w opolu , poprostu nie chce skory ani alkantary choc jak nie bedzie wyboru to pewnie na alkantarze sie skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie zastanawiam nad tym czym obic moze ktos z Poznania zna taka hurtownie jak w opolu , poprostu nie chce skory ani alkantary

 

Futrem z norki albo wiewiórki sobie obij.

Są takie małe komplety naprawcze do zderzaków NOVOL, żywica z utwardzaczem, kosztuje to 9zł a na 1 komplet trójkatów, czy tam słupków wystarczy spokojnie, więc może nie warto dupy szkłem podcierać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkaty zrobilem :P Oglolnie szybko latwo i bezproblemowo wszystko sie ladnie trzyma kupy Jutro doszlifuje i bedzie pieknie :P I chyba tanszych w zyciu nie zrobilem bo uzylem 200g szpachli , rolke po papierze ( wiadomo jakim ) , stara ponczoche i jakias godzine pracy i powiem wam szczeze ze na allegro ludzie za zrobienie slupkow biora 250zł to ja moge brac 50zł i obijac je w tej cenie ekoskora albo alkantara , no poprostu 250zł to jawne zdzieranie z klienta

 

[ Dodano: 2010-01-03, 02:05 ]

Futrem z norki albo wiewiórki sobie obij.

 

 

Tez o tym myslalem ale za cholere nie pasuje mi to do wystroju wnetrza :P

 

A tak powazne to bedzie to obszyte perforowana skora , kierownice i mieszki tez mam z takiej skory wiec moga byc i trujkaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge brac 50zł i obijac je w tej cenie ekoskora albo alkantara
To ja się pisze na słupki do passata :P Jak za 50zł opłaci Ci się zrobić i je obić, a słupki A w pasku idą od kokpitu aż do słupka B ... To mi samemu nie opłaci się robić za tą cenę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej tkaniny do obijania słupków i jest naprawdę rewelacyjny efekt,

najlepiej wygląda to w słońcu jak padają promienie słoneczne na słupki, to

widać jak się mienią takie jakby kryształki.

Tylko przed obiciem słupek trzeba lekko trysnąć Sprayem do plastiku pod kolor, bo

wiadomo, po naciągnięciu tej tkaniny mogą wystąpić małe prześwity np szarego słupka.

 

Maskownica:

http://www.allegro.pl/item872341559_tkanin...ice_czarna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...