Skocz do zawartości

u-Dimension EL-S804


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój błąd, rzeczywiscie to D4... Musze dzisiaj pomierzyc ile moge miejsca wycisnac na zbudowe i wtedy sie zastanowie. Moge jeszcze Dla zobrazowania sytuacji powiedziec ze teraz mam MDS08 BR i wszystko jest ok - jest uderzenie, szybkosc, i zejscie. Tylko ze jak dla mnie (moze to takie dziwne odczucie subiektywne) on schodzi troche za nisko jak dla mnie i czasem ten najnizszy bas "podbrawia" muzyke... Od nowego suba oczekuje szybkiego i punktowego basu bez owego podbarwiania (to pewnie zasługa obudowy BR...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam MDS08 BR i wszystko jest ok - jest uderzenie, szybkosc, i zejscie. Tylko ze jak dla mnie (moze to takie dziwne odczucie subiektywne) on schodzi troche za nisko jak dla mnie i czasem ten najnizszy bas "podbrawia" muzyke... Od nowego suba oczekuje szybkiego i punktowego basu bez owego podbarwiania (to pewnie zasługa obudowy BR...)

Moze poprostu sprobuj pokombinowac ze strojeniem tej paczki co masz, RE8 jest spoko, ale MDS08 to bardziej jakosciowy glosnik, skoro Ci sie podoba, to nie wiadomo, czy RE przypadnie Ci do gustu.

P.S. Sorki, zapomnialem, ze to ma byc do zamknietej skrzynki, a MDS08 w takiej nie gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi natomiast o RE-8 to jak do tej pory testowałem go z reguły w CL ale jednak ostatnio postanowiłem go potestować w BR (15l netto) i jestem mile zaskoczony ponieważ nie stracił nic na impulsie a przy tym potrafi nawet dość nieźle zatrzęść dość dużym hatchback-iem :P

 

X2

Tez go posluchalem w takim zestawieniu i naprawdę potrafi rypnac po plecach ale bez zamuły :wink: i nie traci w sumie nic do CL a w BR ma lepsze zejscie :D

 

Ja osobiście u siebie w aucie męcze P1S4-8 w 18,5l BR i tez nie mogę narzekać. Pare osób słuchało i nie dowierzali jak mówiłem ze to tania 8' tak miesza bo byli święcie przekonani ze to min 10' :rotfl: a przy tym fajnie sie zgrywa z przodem i jest szybki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi natomiast o RE-8 to jak do tej pory testowałem go z reguły w CL ale jednak ostatnio postanowiłem go potestować w BR (15l netto) i jestem mile zaskoczony ponieważ nie stracił nic na impulsie a przy tym potrafi nawet dość nieźle zatrzęść dość dużym hatchback-iem

a juz kilka lat temu o tym pisałem :) Z 10 i 12 jest bardzo podobnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 re w cl to już jest zamulacz więc w cl to już będzie super zamulacz :wink:

 

10 re testowalem kiedyś w br i jeszcze był znosny :wink:

 

Ale masz racje w ich przypadku czy BR czy CL nie za bardzo ma wpływu na ich szybkość a CL je trochę ogranicza więc jak budżetowe Re to tylko w BR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...