Skocz do zawartości

u-Dimension EL-S804


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
Dla mnie w zamkniętej za cichy, w br wolę RE8 (które też w zamkniętej nie jest moim przynajmniej szczytem marzeń - również dość cichy, ale i tak wypadł lepiej jak element). Tak, czy inaczej RE wypada lepiej, mocniej, styl gry mają podobny, tylko elementowi brakuje nieco "krzepy". Taka moja opinia na ich temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że za ciche to nie ma problemu bo sub bedzie zaraz za siedzeniem kierowcy w obudowie ok 8L netto, jako uzupelnienie przodu (tempo6). Lubie szybki bas z wykopem czyli lepiej wziac tego RE? Raczej nie bedzie zamulal? (przeciez to closed ale wole spytac dla pewnosci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie czy ktoś już montował ten subwoofer :)

Tak całkiem przez przypadek zdarzyło mi się. Leniwe to i ciche jakieś jest, przy niskich poziomach głośniości jeszcze jakoś tam uzupełnia a jak głośniej ciut to zaczyna się robić trochę rozlazły i mało precyzyjny, jeszcze krzyczy ze ma dosć. Re w tym samym aucie i na tych samych klockach dużo lepiej sobie radził przy podobnym brzmieniu. Skrzynka closed ok 11l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę upłynęło czasu od kiedy założyłem ten temat i w między czasie potestowałem trochę ten głośnik u klienta co prawda tylko w CL ale szczerze to nie przypadł mi w ogóle do gustu i przychylam się do opinii Sinoff-a mi najbardziej brakowało tego że bardzo szybko błaga o litość :D

Jeżeli chodzi natomiast o RE-8 to jak do tej pory testowałem go z reguły w CL ale jednak ostatnio postanowiłem go potestować w BR (15l netto) i jestem mile zaskoczony ponieważ nie stracił nic na impulsie a przy tym potrafi nawet dość nieźle zatrzęść dość dużym hatchback-iem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jeszcze do stawki dorzucic JL 8w3v3? Powinien tez zagrac z "jajem". Bralbym bez zastanowienia RE ale wszedzie sa tylko D2 czyli 2 cewki po 4 ohm a ja mam wzmacniacz niestabilny na mostku na 2ohm... Przy spieciu cewek na 8 ohm glosnik dostawalby ok 80W... pewnie mialby malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm patrzac przez pryzmat dostepnosci i ceny zrobie tak: jesli sie uda podjade do jednego sklepu CA gdzie maja tego RE 8 dwucewkowego, podlacze w docelowa budke i sprawdze czy daje rade pod moimi biednymi watami. Jesli jednak taki numer nie wyjdzie to co byś wybral do closed ok 8l ?

- JL audio 8w3v3

czy

- AS hx 08sq ?

 

Jest jeszcze Helix P* ale ze 150W nie wiem czy w ogole jest sens do niego startowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...