Skocz do zawartości

Alfa 156 SW


lkrencik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TLR to zaje**** głośnik bez dwóch zdań....

Czekam aż mi to udowodnisz bo na razie niczego rewelacyjnego sobą nie zaprezentowały...może po strojeniu :)

 

[ Dodano: 2009-12-20, 21:17 ]

nie warto dawać mu satysfakcji - to taki Łukasz z forum EASCA

Znasz przynajmniej tego Łukasza,rozmawiałeś z nim,słuchałeś jego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tym zastanawiam,ktoś rozdmuchał hajend i łapiecie się na to.Miałem te głośniki(nie mylić z tymi od czajników)i nawet ich nie podłączyłem po prostu zlałem je...

 

kazdy ma swoje zdanie - mi sie bardzo podobaly jak ich sluchalem wiec wkladam je do auta

faktycznie nic sobą nie reprezentują i dlatego alero Tomka wlasnie z TLRami zgarnelo tyle pierwszych miejsc :)

 

Czekam aż mi to udowodnisz bo na razie niczego rewelacyjnego sobą nie zaprezentowały...może po strojeniu

 

a sluchales ich w w/w alero??

 

Znasz przynajmniej tego Łukasza,rozmawiałeś z nim,słuchałeś jego auta?

 

mi nie chodzi o to jak gra jego samochod ale co sobą reprezentuje pisząc na różnych forach

nie wiem jaki jest na codzien, ale czytajac jego wypowiedzi chocby na easce nabralem przekonania ze nie chcę go poznawac blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha, wszystko przemyślane:

1. konstrukcja jest aluminiowa więc relatywnie miękka

2. profil wybrany z 2 powodów: pierwszy to "odsztywnienie i zmiękczenie" konstrukcji drugi to czysto wizualno/chłodniczy :)

3. podłoga jest z paździerza cieniutka - na tyle sztywna że utrzyma zawartość ale przy dzwonie pójdzie w ..... wiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż mi to udowodnisz bo na razie niczego rewelacyjnego sobą nie zaprezentowały...może po strojeniu :)

 

Niczego ci nie zamierzam udowadniać Radek. Masz swoje zdanie na temat TLR - ja tego zmieniał niebędę.

Właśnie nie masz racji,ja nie mam żadnego zdania o nich.Słuchałem domowej utopi i byłem zachwycony.Myślę że tlr'y mają potencjał kwestia aż ktoś go z nich wydobędzie.Licze że to się stanie w Twoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie masz racji,ja nie mam żadnego zdania o nich.Słuchałem domowej utopi i byłem zachwycony.Myślę że tlr'y mają potencjał kwestia aż ktoś go z nich wydobędzie.Licze że to się stanie w Twoim aucie.

 

Mam nadzieję że uda się coś z nich wycisnąć. Czas (i odsłuchy ;P ) pokaże co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz przynajmniej tego Łukasza,rozmawiałeś z nim,słuchałeś jego auta?

 

Ja znam go osobiście i z jego (świętej pamięci) asterki nie chciało się wysiadać (jak z aero Tbreka) . Łukasz to naprawdę "osłuchana bestia" i uczył się od mistrza . W sumie jest konfliktowy ale ... no właśnie ma odwagę bronić swojej prawdy do końca. Może na forach czasem wychodzi na krzykacza ale zapewniam że czytając dogłębnie jego posty można doczytać się naprawdę "fajnych" spraw (np. podmianę cewek na taśmowe ,zmianę "czinczli") :) i te ciągłe kłótnie służą czasem słusznym sprawom(obalanie mitów).

 

PS: czasem jest niesłusznie ganiony za pisownię ale dysleksja to rzecz ludzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Dwa!

 

Budujesz to audio dla siebie czy aby móc się pochwalić innym?

 

Dziwię się ze mając tak dobrą jednostkę jaką jest Clarion uzywasz ją tylko na zawody a na codzień nie drażni Cie rożnica miedzy Clarkiem a tą stacją multimedialna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Dwa!

 

Budujesz to audio dla siebie czy aby móc się pochwalić innym?

 

Dziwię się ze mając tak dobrą jednostkę jaką jest Clarion uzywasz ją tylko na zawody a na codzień nie drażni Cie rożnica miedzy Clarkiem a tą stacją multimedialna??

 

powiem Ci szczerze ze nie rozumiem pytania. Budowanie audio żeby się pochwalić? Ale jak? Przez forum gdzie zna mnie osobiście może 5 osób a reszta po nicku? Ze niby podbudowuje swoje ego tak ze może ktoś gdzieś kiedyś kiedy nie będę słyszał powie "ale ten lkrencik ma fajne klocki w samochodzie" dla mnie to bezsens.

 

Gdybyś trochę wiecej poczytalem moich wypowiedzi na forum towiedzialbys ze:

- 80% muzyki to nielegalne undergroundowe mixtapy polskiej sceny hh także czy stacja czy clarion nie robi różnicy

- stacja pozwala zabić czas w korkach w których stole około 5h dziennie

- D1 jest używane kiedy sluchamdobrze nagranego hh i kiedy mam ochotę posłuchać pozostałych 20% muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 leży w kartonie w piwnicy ale zaaplikowac je do 156 to droga przez meke (pisze o 3wayu) a za F1 2way dziękuje.

 

Dziś przyszły woofery i nadają się tylko do śmietnika. Niewiem jak trZeba rzucać paczka żeby polamac kosze glosnikach w lkreconego w drewiana skrzynkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 leży w kartonie w piwnicy ale zaaplikowac je do 156 to droga przez meke (pisze o 3wayu) a za F1 2way dziękuje.

 

Dziś przyszły woofery i nadają się tylko do śmietnika. Niewiem jak trZeba rzucać paczka żeby polamac kosze glosnikach w lkreconego w drewiana skrzynkę :/

 

 

Widziałem foty.... tragedia normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie czym sie konczy wysylanie glosnikow UPSem jezeli zaczna rzucac przesylką, albo cokolwiek co z nia robili ze tak zalatwili glosnikizamknite w drewnianej skrzynce

 

http://lh3.ggpht.com/_z4WYo5uWFJw/Sy_Do1sIZ0I/AAAAAAAADRM/vyJ1xsNWjm4/s640/SDC11702.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_z4WYo5uWFJw/Sy_DpwLUsbI/AAAAAAAADRQ/bN91ymjp6Gk/s640/SDC11703.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_z4WYo5uWFJw/Sy_Dq6NV_hI/AAAAAAAADRU/gNCreuOxgq0/s640/SDC11704.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_z4WYo5uWFJw/Sy_Drg5J3UI/AAAAAAAADRY/r62MEA_pORM/s640/SDC11705.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_z4WYo5uWFJw/Sy_DsQ2T7lI/AAAAAAAADRc/deDZLJxRO9M/s640/SDC11706.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wysyła się sub'a wkręconego w skrzynkę to dość często tak się kończy.Głośniki luzem zapakowane w skrzynki to dość dziwna sprawa.

były przykręcone, to magezówy, bardzo sztywne i lekkie ale i bardzo kruche, pierdykneli pudełkiem i popękało. Może właśnie jakby nie były przykręcone lecz w jakiejś gąbce to by przeżyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...