Skocz do zawartości

Alfa 156 SW


lkrencik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sanders156 napisał/a:

Pytam czy wybor klockow oraz ich aplikacja , wygluszenie to robota autora tematu czy moze nie ?

 

w bagażniku tak

 

Ok dzieki za odpowiedz , a tak wracajac do tematu auta to ciekawy sytem duzo pracy i kasy poszlo mam nadzieje ze jak poskladam do kupy swoj projekt to sie wybiore na spocik do Warszawki i przy okazji odslucham ale do tego jeszcze dluga droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wracam z castoramy i zakupilem zajebiaszcze imadlo coby poprostowac magnezowe kosze. Muszę tylko dać je do tokarza coby wydrezowal otwór żeby nie uszkodzic korektora fazy.

W casto skończyła się poxilina ( może ze względu na temperaturę powyginalo kosze caraudiowcom i wykupili) wiec zadtanawiam się nad możliwością użycia oleju na gorąco. Karolo miałeś może jakieś doswiadczenia z tym typem kleju?

 

[ Dodano: 2009-12-22, 19:08 ]

Pytam czy wybor klockow oraz ich aplikacja , wygluszenie to robota autora tematu czy moze nie ?

 

wybór klocków - Ja

aplikacja - Herdi

wygluszenie - POL na POL

koncepcja - Herdi

antykoncepcja - disaster3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2009-12-22, 19:08 ]
Pytam czy wybor klockow oraz ich aplikacja , wygluszenie to robota autora tematu czy moze nie ?

 

wybór klocków - Ja

aplikacja - Herdi

wygluszenie - POL na POL

koncepcja - Herdi

antykoncepcja - disaster3 :)

 

fajo :) jakbym Ci nie wjechał na ambicje dalej bys jezdził z Prox T2. Wiem, wiem dobry tweeter i nie słyszałem go pewnie w super aplikacji, ale no poprostu nie lezy mi on jak ch....... .Wiem wszystko zalezy od gustu moj gust nie lubi tego tweeter'a. Innym moze sie podobac, nic mi do tego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecwiczone to może za duzo powiedziane ale

 

Słuchałem Tec LS 29 Neo, u-dim Prox'a, Macroma EXT28, PHD z zestawu zwykłego FB, z zestawu Rainbow'a Germanium, i rowniez z zestawu Rainbowa Vanadium.

 

W aucie u siebie miałem, Hertz'a HT25, z zestawu RF'a T162s, obecnie posiadam PHD AF 1.CW (i pasuje mi zajebiscie :) ), ale chwilowo zamontowałem wlasnie w/w Tec'i LS 29 Neo, tylko pogoda mi nie pozwala podłaczyc wszystko do kupy i jeszcze ich nie słuchałem u siebie.

 

Mam nadzieje ze na swieta pogoda pozwoli to odrazu wsadze w koncu Xtant'a 603x bo narazie lezy w domciu..... i posłucham tych Tec'ow u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wracam z castoramy i zakupilem zajebiaszcze imadlo coby poprostowac magnezowe kosze. Muszę tylko dać je do tokarza coby wydrezowal otwór żeby nie uszkodzic korektora fazy.

W casto skończyła się poxilina ( może ze względu na temperaturę powyginalo kosze caraudiowcom i wykupili) wiec zadtanawiam się nad możliwością użycia oleju na gorąco. Karolo miałeś może jakieś doswiadczenia z tym typem kleju?

A może znajdź jakiegoś "magika" od spawania felg - w końcu magnezowe też spawają, to i kosze od BRAX'ów jakoś naprawią :):zawstydzony::zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może zamiast kombinować z poxiliną zrobisz tak jak mówiliśmy, ja bym tego nie odpuścił, szczególnie że w tym opakowaniu drewnianym przyszły z niemiec do mnie, wysyłane Deutsche Post, jechały 10dni i dojechały całe, a też pewnie nimi wstrząsano. Ja je zapakowałem tak samo jak były, nawet tymi samymi wkrętami, do tego opisałem gdzie jest góra, zapobiegawczo na górze były magnesy, i wysłałęm jako ostrożnie z ubezpieczeniem, więc UPS musiał się nad nimi pastwić normalnie.

 

Co do zmiany "super wypasa" TLR na inny, jak pewnie wielu zauważyło, auto moje przeszło pewną metamorfozę zewnętrzną, więc wypadałoby też dokończyć dzieło w tym właśnie kierunku, montując Matrixa 3way na przodzie, co do TLR, mam w domu kolumnę domową taką samą jak miałem zestaw w aucie, i nie mam zamiaru tego zmieniać

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdź jakiegoś "magika" od spawania felg - w końcu magnezowe też spawają, to i kosze od BRAX'ów jakoś naprawią :]

 

tylko jak pospawasz kosz, to go już możesz wywalić, bo się powygina, felgę wezmą i przetoczą, a potem wyważą 1kg ołowiu, jak to zrobić z koszem.... nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdź jakiegoś "magika" od spawania felg - w końcu magnezowe też spawają, to i kosze od BRAX'ów jakoś naprawią :rotfl:

 

tylko jak pospawasz kosz, to go już możesz wywalić, bo się powygina, felgę wezmą i przetoczą, a potem wyważą 1kg ołowiu, jak to zrobić z koszem.... nie mam pojęcia

Łukasz przecież żartował z tym spawaniem a ty na poważnie to wziąłeś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast kombinować z poxiliną zrobisz tak jak mówiliśmy, ja bym tego nie odpuścił, szczególnie że w tym opakowaniu drewnianym przyszły z niemiec do mnie, wysyłane Deutsche Post, jechały 10dni i dojechały całe, a też pewnie nimi wstrząsano. Ja je zapakowałem tak samo jak były, nawet tymi samymi wkrętami, do tego opisałem gdzie jest góra, zapobiegawczo na górze były magnesy, i wysłałęm jako ostrożnie z ubezpieczeniem, więc UPS musiał się nad nimi pastwić normalnie.

 

Co do zmiany "super wypasa" TLR na inny, jak pewnie wielu zauważyło, auto moje przeszło pewną metamorfozę zewnętrzną, więc wypadałoby też dokończyć dzieło w tym właśnie kierunku, montując Matrixa 3way na przodzie, co do TLR, mam w domu kolumnę domową taką samą jak miałem zestaw w aucie, i nie mam zamiaru tego zmieniać :D

 

Tomek

 

jak juz gadalismy na GG musialem chwile odczekac i bedziemy walczyc z UPS :D

 

[ Dodano: 2010-02-16, 07:46 ]

No i jak tam - głośniczki się zesrały i zapał przeszedł czy poprostu zbroicie się po cichu na sezon??

 

zapał nie opadł, ale niestety nasze pomysły ( a głównie Herdiego na które ja łatwowiernie sie zgadzam) wymagają ogromu pracy

 

Narazie przedni woofer pozostanie taki jak byl pod koniec sezonu 2009 czyli PHD, co potem to sie zobaczy. Moze SEASy, moze Braxy a moze cos zupelnie innego

 

Co do zbrojenia sie po cichu to niestety takie życie - do chwili ukonczenia projektu bagaznika nie pojawią sie ŻADNE zdjęcia, gdyż po pokazaniu zdjęć z prac początkowych z miedzią, ostatnio dowiedzialem sie, ze inny samochod jest przygotowywany, który wyglądem instalacji jest zbliżony do naszej miedzi. Chcialem sie pochwalic i mam za swoje!!

 

[ Dodano: 2010-02-16, 07:48 ]

lklukasz napisał/a:

chyba się zbroją bo mieli wpaść i nie wpadli.

Ostatnio gięli miedź. :D jak byłem

 

pogięta

tylko pogratulować. Widzę, że się chłopaki nie lenią

przyjadę ocenić :wstyd:

 

takiego "szpiega" witamy z otwartymi ramionami :D tylko pewnie ta jak ja będziesz miał zakaz robienia foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbrojenia sie po cichu to niestety takie życie - do chwili ukonczenia projektu bagaznika nie pojawią sie ŻADNE zdjęcia, gdyż po pokazaniu zdjęć z prac początkowych z miedzią, ostatnio dowiedzialem sie, ze inny samochod jest przygotowywany, który wyglądem instalacji jest zbliżony do naszej miedzi. Chcialem sie pochwalic i mam za swoje!!

samo życie, ale nie takie świat dramaty zna :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...