Skocz do zawartości

Które z tych głosnikow beda najlepiej brzmiały ?


zzxcc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego a helix esprit 136 :rotfl: ? co byscie powiedzieli o tym zestawie ?? w dziale sprzedam jest http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif gdyby nie to ze troche sie ostatnio wykosztowalem to bym kupil http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybor padł najprawdopodobniej na Hertz HSK 165.4 teraz problem ze wzmacniaczem. Lepiej kupic 2 wzmacniacze XM-6020 po jednym na kazdy kanał (mostek) wpada 170W RMS na kanał. Pozostaje jeszcze problem zasilenia tyłu a tam pewnie bedzie tylko sub (auto 3 drzwiowe) Z tego co wyczytałem na forum to nie warto montowac głośnikow w połke a w boczkach nie ma miejsc wiec pewnie pozostanie system 2.1. Zastanawiałem sie tez nad PP dcx 1000.4 ale sporo drozej wychodzi i chyba lepsza jakosc dzwieku jest w sony (z tego co słyszałem - co Wy na to ). Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jezeli bylbys zainteresowany zestawem PHD MF 6.2 z tweeterem u-dimensions proXT2 na zwrotce PHD to zapraszam

i tak lezy wiec mozna podpiac i posluchac

co do tych wooferow toprawda jest taka ze:

- potrafia zejsc bardzo nisko (35HZ) i przy dobrym wzmaku zapewnic solidny kick

- srednicy tez im nie brakuje

- jezeli chodzi o minusy, to trzeba ich uzywac z glową bardziej niz inne

a tweeter - fajny szczegolowy i nienachalny

 

jezeli by Ci sie spodobal to mam taki zestaw w szafie na handel :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...