Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może się zamienimy dam Ci puste pod nowy system zrobisz sobie jak trzeba.

 

moje sa zrobione przeciez jak trzeba o.O a nowy system bedzie w innym aucie juz ;] co do zdjec to maxtz mial na pikniku zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj troche podlubalem kosmetyki, poszla pianka pod boczki zeby nie brzeczaly (moze wplynie to tez jakos na dzwiek ale to musze posluchac dluzej) i obilem na czarno ta moja "zabudowe" zeby tak po oczach nie bila ta decha :P

 

kurde brakuje mi jednak dolu nie wiem czy sie nie rozejrzec za jakims tanim subikiem do uzupelnienia pasma cos nieduzego zeby plumkalo, mam do dyspozycji 800@@4Ohm wiec jest czym to napedzic tylko teraz mysle co :P Moze ktos jakies propozycje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no dzisiaj dzien pod znakiem lekkiego dlubania, podmienialem kondziolki w zwrotce, najpierw wszedl 3,3uF zamiast standardowego 6,8uF, uspokoilo sie ale az za bardzo, dziura odczuwalna w pasmie sie zrobila :( wiec znow lutowania i wrzucialem 4,7uF i.... Na chwile obecna jestem bardzo zadowolony :D juz nie ma tej gorki w miejscu ciecia przez co pieprzylo sie wszystko, w koncu tweeter nie kuje po uszach, gdybym nie wiedzial to w zyciu bym nie powiedzial ze to HT25 :) przy okazji podmienilem tez wzmak na tweetery i na razie tak zostanie, aczkolwiek gienek idzie na handel gdyby ktos byl zainteresowany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na zlot do Lodzi bedzie mozliwosc odsluchu :) co prawda nadal trzeba popracowac nad ustawieniem gaina ale mysle ze nie jest zle jesli chodzi o zrownowazenie tonalne :) bo scena mi uciekla na lewo niestety a slupkow nowych nie chce mi sie robic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no i dzisiaj mialem powtorke z rozrywki sprzed 2 lat... koles na parkingu na uczelni nie widzial ze za nim stoje, dal wsteczny i ogien... co na oko widze ze zniszczen: zderzak, maska, oba blotniki, chlodnica+chlodnica klimy, ta belka przednia do ktorej sa przykrecone miedzy innymi chlodnice, reflektor przedni lewy. Milusio po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...