Skocz do zawartości

Radio czy wzmacniacz?


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony dsp nie jest złym pomysłem ale z drugiej żeby to ustawić trzeba mieć kogoś kto to ogarnia lub umieć samemu. Żeby jako tako ustawić śpiewaka na środku deski nie trzeba dsp a ogarnięcie sceny nawet z dsp to nie lada wyzwanie i lata doświadczenia. 
 

Dlazego szczurek pytał Twoje preferencje jak i o to czego brakuje Ci w obecnym systemie. 
Masz w tym radiu jakieś filtry lub czasówki? Sorry ale nie chce mi się grzebać w specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dołóż i kup wzmacniacz z DSP Awave, ceny chyba zaczynają się od 1600 za nówkę albo poszukaj używanego wzmak z DSP. Na pewno jak złapiesz bakcyla pozwoli na rozbudowę i postawienie przyzwoitego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Esx sxe150.4 kiedyś miałem i grał bardzo dobrze jak na pieniądze które kosztował jak patrzysz tylko na nowe. Jak chcesz grać z samych drzwi bez suba to te drzwi muszą być dobrze przygotowane żebyś był z basu zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz pytania typu z którą z 3 sióstr umówić się na netflix&chill😑

Rozmiar nie ma znaczenia, zależy ile masz miejsca do dyspozycji, osobiście kupiłbym wzmacniacz z DSP, ale skoro nie chcesz to na twoim miejscu wziąłbym Audio system. Przynajmniej zwrotka ma na tyle duży zakres że da się w razie czego postawić przód aktywnie. Albo dołożyć jakiegoś średniaka i zrobić 3-way pół aktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jankus napisał:

Zadajesz pytania typu z którą z 3 sióstr umówić się na netflix&chill😑

Rozmiar nie ma znaczenia, zależy ile masz miejsca do dyspozycji, osobiście kupiłbym wzmacniacz z DSP, ale skoro nie chcesz to na twoim miejscu wziąłbym Audio system. Przynajmniej zwrotka ma na tyle duży zakres że da się w razie czego postawić przód aktywnie. Albo dołożyć jakiegoś średniaka i zrobić 3-way pół aktywnie.

Jankus ja już głośników ani suba nie będę dokladal 😉 Wiadomo że im mniejszy tym dla mnie lepszy bo mógłbym go schowac za schowkiem i nie musiałbym wtedy wciskać go pod fotelem pasazera;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, szymin89 napisał:

Dopiero teraz doczytałem że dvd90 to seryjne radio w Oplu.

 

Może pomyśl jednak nad radiem, są takie co generują więcej mocy 20 W na kanał, ubijesz dwie muchy za jednym razem. 

Tak jak wspomniałem radyjka nie będę zmieniał z tego względu że wg mnie tylko ori radio pasuje do deski...więc tylko wzmak;) to FSA jest bardzo ważne? 

Edytowane przez dragox25xev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm szczerze to mnie pocieszyłeś bo można powiedzieć że nagrzalem się trochę na tego phoenixa :) Zależy mi na wielkości wzmaka żeby był jak najmniejszy😁jest jeszcze opcja Audio System x80.4d porównywalna wielkosc do phoenixa :) prawda że przy phoenixie wystarczył by przewod zasilajacy rzędu 10mm2 ? 

Jego dlugosc wyniosła by wtedy max maxow 3.5m 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka po prostu wzmacniacza, który napędzi mu te Audio Systemy a że się nie zna to i ma pytania takie a nie inne.  W porównaniu do oem radia to powinno już być całkiem fajnie, jakiś bas i kick powinien się pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...