Skocz do zawartości

Głośniki w tylną półkę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się nad sensen zakupu głosników w tylną półkę, oryginalnie wchodzą tam niestety elipsy 6x9. Nie chcę nic ciąć w metalu jedyne co to wygłuszę butylem. Normalnie bym nie zawracał sobie głowy ale głośników w tylnych drzwiach nie posiadam wcale jedynie w tylnej półce. Oryginały grają mocno przeciętnie. Do dyspozycji mam 2 wolne kanały w wzmacniaczu po 75W 4ohm. W moim budżecie wpadło mi w oko

 

Focal Access 690AC

image.jpeg.9828b9b96661f7ec6a439c08eef672a2.jpeg

Cytat
  • moc nominalna: 75W
  • skuteczność 91.3dB
  • zwrotnica z podziałem (4.7Khz) 6dB/oct
  • pasmo przenoszenia: 50Hz-20kHz

 

Jest sens tam coś wstawiać skoro to i tak gra skierowane w tylną szybę? Jeśli jest to te Focale w kategorii do 700zł będą ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze ja mam też głośniki w tylnych drzwiach a scena jest i tak z przodu;) trzeba tylko ustawić aby wspomagały przód wtedy nie robią kaszany.

 

Focale odpuść, jest to niski model a te z kolei są mocno krzykliwe. Możesz zamontować adaptery na głośnik 165mm. 

 

Dźwięk od takich płaszczyzn jak szyba się odbija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, szymin89 napisał:

Dziwne ze ja mam też głośniki w tylnych drzwiach a scena jest i tak z przodu;) trzeba tylko ustawić aby wspomagały przód wtedy nie robią kaszany.

Przód mam na audio systemach zestaw odseparowany, drzwi wygłuszone :) Zastanawiam się poprostu czy wrzucenie czegoś na tył może coś dać.

42 minuty temu, szymin89 napisał:

Focale odpuść, jest to niski model a te z kolei są mocno krzykliwe.

Możesz polecić jakiś model, który nie wstyd zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...