Skocz do zawartości

Problem z radiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pacjent Audi A4B6 2002 oraz SONY DSX-A416BT. Radio zakupione w celu zmiany z oryginalnego, które już kończyło swoją żywotność(fabryczny concert). Radyjko podpięte dnia dzisiejszego przez przejściówkę Iso oraz cały potrzebny interfejs aby w ogóle radio miało prawo działać. Wszystko podłączone jak należy(w zasadzie nie da się tego inaczej podpiąć). Problem polega na tym iż radio w żaden sposób nie reaguje, nie włącza się ani nawet nie świeci w nim ekran. Radio sprawdzone na innym aucie, działa. Bezpieczniki w aucie jak i w radiu również w razie czego wymienione na nowe. Wydaje mi się, że 'prąd' w pojeździe również jest w porządku bo poprzednie oryginalne radio działało poprawnie do czasu jego wyjęcia. Stąd moje pytanie czy wiecie może, co jest powodem takiej sytuacji i jak ewentualnie można to naprawić? Moja wiedza nie jest jakaś obszerna, dlatego zwracam się tutaj. Pozdrawiam i dziękuje z góry za jakiekolwiek rady mniejsze lub większe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to w A4 B6 nie ma plusa po przekręceniu kluczyka a radio załączane jest przez CAN więc należy zaopatrzyć się w konwerter, który po wykryciu odpowiedniej ramki podaje +12V do załączenia niefabrycznego radia. Chyba, że właśnie jego miałeś na myśli pisząc o tym całym potrzebnym interfejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...